CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: BabeBlanket

Mimpi takot

rockysha69 posted on 24-5-2012 01:50 PM
aku pernah mimpi dunia kiamat..hehe...memang macam x masuk akal,sebab kiamat x leh kita nak gambarka ...

saya pn pernah mimpi hari kiamat. Waktu tu semua jalan jadi terbelah dan naik tinggi sampai sumer orang macma tercampak. Waktu tu saya menangis betul dan dalam mimpi. Waktu tu mak ayah lak takde disisi dan memang menakutkan. Waktu tanah terbelah dan bergoyang tu memang keadaannya tak boleh berdiri sebab tarikan graviti takde. Sampai kene meniarap ke tanah macam nak cengkam je tanah tu supaya tak jatuh.

serikandi_gurl posted on 25-9-2012 04:16 PM
Saya pernah mimpi yang lebih kurang sama. Saya copy balik dari thread Tafsir mimpi menurut Islam.
...

selepas bapak dah pasang gril tu, mimpi kejadian tu tak berlaku lagi kan.......

maksudnya antu tu nak suruh pasang gril......tu yg dia menjelma dalam mimpi....

serikandi_gurl posted on 25-9-2012 04:20 PM
saya pn pernah mimpi hari kiamat. Waktu tu semua jalan jadi terbelah dan naik tinggi sampai sumer  ...

lepas sedar dari mimpi tu, adik ngompol tak?  hehehehe

Hai TT... mainan tido je tu... tak payah pikirkan sgt, okies?

Mimpi aku ni x seram sgt la kwn2. Tp agak sakit hati la.

Aku mimpi dlm keadaan aku tidor tu, sama je dgn keadaan real. Kanan dinding ada Hiasan ayat kursi atas kain hitam bertulisan emas. Biasa la.. ala2 hiasan kan.

Aku terjaga jp then tido balik. Dlm separa sedar tu nampak 2 ekor malaun mcm toyol tp tinggi mcm budk tingkatan 2 tengah belek ayat kursi tu. lg biadap sekor pijak dada aku sekor lg pijak perut. Sakit tp x bleh jerit n x boleh gerak. Memang memaki dlm hati je psl dh la pijak aku..boleh plak malaun tu belek ayat kursi mcm tgk pemandangan.

Bgn pagi mmg sakit la tpt yg kene pijak tuh. Bahkan sepjg hari tu mmg rasa la sakit ala2 kene tumbuk.  Kebetulan ptg kne p urut kt member. Ada la kesan lebam kt tulang dada n tulg pangkal peha. So meraung le hari tu. Al kisah nye...

[Maaf la kalo tersalah topik. Ni dh jd kes mimpi yg menyakitkan hati plak.. huuu]

mlm tadi mimpi dikejar Serigala...beberapa kali cuba menerkam kakiku, tapi dapat mengelak...akhirnya terjaga...

Follow Us