CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Loxlaxman

Wanita & Orgasm : I'm cumming...sejauh mana ianya penting bagi anda?

nazadiyah posted on 2-8-2012 10:54 AM
satu kenikmatan bagi i....hehe

i think this applies to all women jugak.. sekali dah O.. betapa riang dan happy nya the whole day

pernah tanya org sana klimaks tak... dijwbnya... ntah... sedap je... terus dia lena... apa maknanya u olls...

aku tak tau la org lain tp bagi aku aku dah penah rasa banjir satu tilam. dulu masa mula2 kawin aku ingat aku kena fake orgasm smpi tua. lepas laki aku tau mcm mana nak buat tak payah nak fake2. bg aku ppuan yg susah nak orgasm ni sbb laki dia tak tau langsung. ada yg taknak tau pun. dah lepas, tarik selimut & tido...

ada doc advise kami kalau nak sama2 meletopsss... doggy adalah cara terbaik... n suami berdiri... dpt tahan lama... org sana pun dpt kemut giler... org sana pun dpt 2-3x round coming... sampai dia tertanya... eh eh apa ni masa dia nak kuar banjir melimpah...  

PENTING!  Tapi kalau dah seminggu 3x.....maybe kalau sekali tak orgasme takpe....boleh dimaafkan....

Bg ina penting  sgt. Dulu smpai nanges2 sbb xpuas

Follow Us
ina124 posted on 7-9-2012 05:41 PM
Bg ina penting  sgt. Dulu smpai nanges2 sbb xpuas

dahsatnya ina sampai nanges
sekarang mesti dah senyum kan

MinyakAngin posted on 26-8-2012 08:12 PM
aku tak tau la org lain tp bagi aku aku dah penah rasa banjir satu tilam. dulu masa mula2 kawin aku  ...

pada saya kepuasan isteri tu penting jugak.. kadang pompuan xtentu coz kadang cepat giler dah "O" and sometimes sampai sejam pon x "O" lagi (pengalaman sendiri..dah kawin ).. kalau lelaki bace, cubalah jadikan habit bila habis bersama tanya apa kurang pada isteri.. communication 2 way. so u know how to encounter

kopokleko posted on 25-7-2012 02:24 PM
mana ada sampai 30 minit menghayun baru nak orgasm.........boleh melecet bro...hahahahha

ada..based on exp.. heheh.. but position and kawal pernafasan penting for guys..

cmf_peace posted on 2-8-2012 01:26 AM
aku kerap tewas dgn isteri, hehehehe..

tapi lepas tu aku temankan dia suruh dia buat sorang orang ...

that's the best way.. both side pleasure.. xnak tipu la but most men mesti penah tewas gak ngan isteri.. they r complicated

kacau bilau hidup kalau tk 'org'.  cepat jer nk marah.  muka pun kusam

eyth posted on 18-9-2012 10:42 AM
kacau bilau hidup kalau tk 'org'.  cepat jer nk marah.  muka pun kusam

knp sampai gitu sekali jadinya? ce citerrr ...

apa yang saya tau, setiap hari area sensitif seorang pompuan akan berubah.... so kena rajin la explore.

hari ni mungkin sensitif kat area nipple, esok bile sentuh kat situ mungkin dah xgeli or sensitif

kena cari posisi yang sesuai, cthnya sesetengah perempuan dia senang and akan orgasm kalau posisi kat atas...

macam si suami plak, dia kena rajin explore wife nye, cari spot2 yg boleh memberikan klimak pada isteri.

Rate

1

ihtisyam posted on 12-7-2012 07:26 AM
penting, isteri yang gembira dengan  hubungan kelamin akan menghasilkan rumahtangga bahagia, tidak s ...

sebab bile orgasm hormon gembira keluar

atau sebenar nya letih? seperti lelaki

mssuci posted on 12-7-2012 01:31 PM
aku makin susah orgasme...baru2 kawen sng makin lama makin susah..sometimes i hv to fake it

sampai terpakse fake...huhuh

pasangan yg harmoni adalah jujur dalam setiap perkara...jadi bagitahu jer...then liat apa yg mmb2 jelas kan jadikan pedoman

wengers posted on 24-7-2012 09:14 AM
aku rasa korang sume setuju x dgn aku...popuan yg mengalami masalah susah nk mencapai tu disebabkan  ...

mybe btol...tapi ada juga yg tak buat mcm tu....di sebab kan struktur tubuh dia yg besar juga boleh jadi punca dia lambat nk ORGASM

Sebagai lelaki mmg payah nak kawal.. walaupun aku cuba berlagak macho, tapi time isteri baru nak masuk ke part dia nak orgasm tu.. aku mesti tak tahan sebab tengok muka dia, atau dgr suara dia atau reaksi dia.... automatik time tu aku mesti kalah dulu... kalau dia diam mcm kayu.. sejam pun leh aku tahan... tapi bila dia mcm ada efek nak orgasm aku akan tewas...

Aku dah pernah bincang, dia cakap than lah seminit dua...... aku cakap kalau nak tahan seminit dua jn buat muka atau suara mcm tu.... tapi dia sound balik.. bukan saja saja buat... itu automatik....

huh..... pening pening...

wahhhhh.. sedapnyee exp korggggg.. hihik

erkkk tetiba aku termasuk sini..serius agak inesen neh kehkeh

-apa yg korang sebut basah banjir abis tilam tu?
-kedua kalau yg  pakai kondom tu cemana plak?dengarnya tiada kenikmatan dlm hubungan?maka pompuan pun ssh nak orgasme
-drpd artikel kat page depan tu ckp maksudnya orgasme tu lebih mudah dicapai jika pancut dlm lah kan,so macam mana kalau nak merancang keluarga takmo pancut dlm pancut kat luar je adakah tanpa air mani lebih sukar utk pompuan orgasme?
sebab ada sesetengah org tak mahu amik pil perancang/suntikkan sebab kesan sprt migrain ,jerawat dan pertambahan berat badan.

sekian soklan saya

this is a best part of every women