CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cik.panda

Remy Ishak tegur Cik Joyah

Post Last Edit by Alvida at 7-11-2011 07:58
kalau remy kata tulisan joyah nie apa? sampah? apa ke td dia dok ngutuk tulisan joyah.. klu aku jd r ...
tuberose Post at 7-11-2011 02:46

wartawan bapok dah sentap tk join ker perhimpunan seks bebas....mulut puaka mengalahkan perempuan dah la nickname perempuan siti jarum,joyah,gayah la apa kes ni guna nama perempuan ni guna la nama sendiri cth mohamad siti rogayah,mohd joyah,abdul jarum mcm tu baru ok...banyak lg artis lain yg boleh kau kutuk tp remy gak yg kau cari bodohlah kau ni...

ni kak yong ni... x sangka..
LDP Post at 5-11-2011 01:07

astagfirullahalazim!! pakai tudung tapi nampak pangkal tetek....apa nama fesyen ni? tak faham acik...

stand up for urself kekdahnya

astagfirullahalazim!! pakai tudung tapi nampak pangkal tetek....apa nama fesyen ni? tak faham ac ...
acikkebaya Post at 7-11-2011 10:31

acik ooiiii.. buah masak ranum dan mengkal tuh!

Tak habis2 nak menegakkan menang yg basah.  Tak habis2 nak mengaibkan org.  Dah takde keje lg dah Joyah dgn Pora ni.  Ingat rezeki dtgnye dr tuhan bukan drpd kite.  Sayang skali anugerah akal yg Tuhan bagi disalah gunakan.  Kekadang kerna gosip kau org yg hanya dgr cakap dan buat andaianlah, yg menyebabkan pihak terlibat bleh bergaduh dan berselisih paham.  Suka sgt kau org mengapi2kan keadaan.  Cite tak betul fakta sengaja diada2kan dan direka2 dan diperbesar2kan.  Klu inilah pekerjaan kau org, lebih baik kau org bertaubat kerna setiap perbuatan kau org tu dilihat oleh Tuhan.  Adeke patut sruh Remy buat press conference sedangkan kau org sembunyikan diri dgn nama samaran kau org.  Why not kau org berdua kenalkan diri masing2 supaya pembaca2 bleh tahu inilah org2 yg menjatuhkan etika kewartawanan.  Ade berani ke? Umpama buang batu sembunyi tangan.  Sengaja nak mengapi2kan lg keadaan.  Lepas tu hina org.  Mana pergi maruah kau org?  Ingat, hidup kite ni klu kita menaniaya seseorang kelak diri kita akan dianiaya org jgak, klu tak menimpa kita pun musibah akan menimpa keluarga kita.  Juz mark my words.  Klu dah menimpa kita, menangeh air mata darah pun dah tak bermakna lg. Yg sudah tu sudahlah.  Ambik iktibar drpd semua ini.  Ingat! Tuhan melihat ape yg kau org buat setiap detik dan ketika.  Klu kau org tak sedar diri jugak, pi lah migrate kat negara yahudi tu sbb  hati dan perangai kau org kau org dah mcm hati Yahudi.  Nauzubillahimanzalik.

Ek eleh...Joyah reputs. zaman skang kalau x de reporter sendu mcm korang pun x pe. Artis skang dah ada Fb dgn Twitter. boley je promote artworks memasing via cyber space.

p/s sy anti wartawan poyo

Follow Us
wartawan hiburan fonen mmg hampeh.....slalu pukul canang konon naikkan nama retis, padahal retis tu mmg dah popular pon...diorang yg perlukan retis utk poularkan sokkabar n mags diorang.....plg aku nyampah, melodi n galaksi, suka aibkan org n tanya berkali2 sampai retis tu terpaksa buka pekong sendrik... patutla muka wartawan2 tu sepesen jah aku tgk...xde seri

wartawan ni yg aku btol2 respek adalah wartawan yg bersungguh cari bahan brita.
contoh, sanggup ke libya...somalia....ataupun turun padang jumpa org/mnyamar jd org biasa smasa interview bapa ayam ke.....
stakat hiburan kt msia ni tak yah der wartawan pun takpe. sumber di sini lagi sahih drp wartawan

Reply  Santeira

tp yg aku slalu bace kt sokabar...kalo tang gossip2 je, msti ade ayat2 cm..."jub ...
adamhawa Post at 4-11-2011 17:42

aku pun benciiiii sgt2 org tulis mcm ni...
aku zmn skolah rendah lagi dh baca gosip, zmn mama juwie dulu takder nyer kluar ayat, 'dari sumber2 boleh dipercayai...'
agaknya dorg takut kena saman, tu yg tulis cmtu kot.
knapa tak siasat sendiri berita tu baru tulis??
knapa nak rely pd org lain.
mcm takde rasa b/jwb langsung.
nampak sgt pmalas.
baling batu sembunyi tangan

mmg patut si joyah tu kena.. biar padan muka ! tau nak menjatuhkan orang je.. ni lah contoh reporter bongoksss... thu nk laku kn paper je..