CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cik.panda

Remy Ishak tegur Cik Joyah

aku kenal yuna melalui you tube... dan kalau nak tgk program apa pun terus je bukak tv bila ada masa ...
fazila17 Post at 30-10-2011 22:42

ko sorang jer kot...aku still refer surat khabar....sapa dia,anak sapa,....kalau takat melalak melolong kat you tiup...orang tak kenal...

look at the bigger picture. wartawan gossip ada lah WARTAWAN HIBURAN. siti jarum misalnya, ...
Santeira Post at 30-10-2011 22:39

yes wartawan gossip adalah wartawan hiburan, tp wartawan hiburan bukan semuanya wartawan gossip! jgn ingat semua wartawan hiburan ni semua jenis hadap nak jaja kisah orang ni. some of them still ada etika. hanya wartawan2 picisan n stok2 wartawan pondan jah hadap sgt ngan kisah2 peribadi ni

n btw takyah la taksub sgt dgn wartawan ni. mereka bukannya pemberi rezeki. ingt sikit tu

ko sorang jer kot...aku still refer surat khabar....sapa dia,anak sapa,....kalau takat mel ...
anaktoyol Post at 30-10-2011 22:53

bila u kolot, jgn assume orang lain pon kolot cam u jugak. makcik2 felda kat kg aku pon dah reti facebook2 utube2 segala neh. siap ada blog lg.

hahaha..syok baca komen2 u ols...tp pada i lantaklah wartawan nak boikot pun janji Remy berlakon best...thn depan sure i gi tgk filem2 dia yg akan berderet2 masuk pawagam...wartawan??? sori tak penah baca ruangan gosip sok kabar pun...dpt info gosip pun dr Cari je..for me xde kerelevenannya pun wartawan hiburan dgn perkembangan artis or industri seni tanah air...ramai jer artis yg tak 'media darling' tp leh survive...

bila u kolot, jgn assume orang lain pon kolot cam u jugak. makcik2 felda kat kg aku pon dah reti ...
AbangBaik Post at 30-10-2011 22:55

yes wartawan gossip adalah wartawan hiburan, tp wartawan hiburan bukan semuanya wartawan gossip! ...
AbangBaik Post at 30-10-2011 22:53

memang bukan pemberi rezeki, tetapi untuk kerjaya sebagai artis wartawan adalah perlu kalau tak macam mana orang ramai nak tahu perkembangan ko? all this thing is public relations. mungkin kau tak belajar dulu. promosi adalah jambatan untuk pendedahan. kalau tak kenapa syarikat2 filem perlukan sokongan wartawan? mungkin remy tak perlu tapi produksi yang dia berlakon tu perlukan wartawan. blog2 hiburan pun banyak amik cerita dari wartawan hiburan. wartawan hiburan semua boleh bersatu. tambah lagi kau meroyan untuk benda yang tak ada apa2.

Follow Us
apa benda yg kau merapu ni ...  wartawan ke yg buat drama ,  program tv , program reality , muzi ...
kontang Post at 30-10-2011 22:24

Ko lah yg merapu....
   ...berapa ramai artis yg NAIK di sebabkan realiti TV???????......mawi?...kalau tak kerana wartawan...yg tulis kat surat khbar .takdanya orang yg takda astro kenal dia....!!!!!!..takat 3 tahun lepas af jerkkk!!!
artis mana yg naik sebab yu tiup...??? yuna??? ..sebab wartawan lah stetsen radio nak dengar lagu dia then putar kat radio..nak harap dia gi promot jalan kaki sendiri pg stesen radio...jgn harappppp!!!!!
DAN kalau ko nak tahu...remy ishak ni dulu mengemis dengan artis yg duduk kat hotel tempat dia berkerja suruh tanyakan ada produksi drama tak yg nak amik pelakonnnn lelaki...bila dah amik...wartawan yg naikkan nama dia....nak melenting..bacalah previous thread dulu kay....

hahaha..syok baca komen2 u ols...tp pada i lantaklah wartawan nak boikot pun janji Remy berlakon bes ...
sssss Post at 30-10-2011 22:56

bagi 10 bintang atas pandangan ko yg sgt bernas ini. Aku pun sama, tak penah baca ruangan gossip kat papar..tapi betoi betoi betoi..kita dpt info gossip kat cari..wakakka

money can't buy class. tak kira lah ada motor besar pun, tuhan tak tanya kau nanti kat kubur berapa  ...
Santeira Post at 30-10-2011 22:08

very the correct !!!!!...pada aku kes ni bukan sebab ayat yg dia guna...(sbb aku rasa wartawan hiburan pernah di beri gelaran lagi terok sebelum2 ni)...tapi more to RI yg terlebih emosi ngalahkan pondan.....!...aku repect dia dri mula dia berlakon ...sampailah semalam...hari ni...aku anggap dia ni sama jer macam Gambit saifullah...!

bila kau tak faham public relation, macam ni lah jadinya. kononnya naik sebab usaha sendiri, tak perlukan wartawan. tak perlukan peminat kononyyaaa. naik sebab kau best gitteeww.

Post Last Edit by mnaa at 30-10-2011 23:13
Opiesofia

Jom intvw britney! RT :  > Britney spears pun tak penah sentap bab kata

...
katemoss Post at 30-10-2011 21:24

Hahaha.. Bront pon penah baca Britney pernah maki wtwn, wtwn pon tak tau.. kemain wtwn kate Britney pon tak pernah marah.. nampak macam wtwn tak buat homework.. sebelum pilih words wtwn kene gugel betul2 dulu.. Britney pon penah bawak payung nak pukul wtwn aka paparazzi.. but most of the time, she's fine dengan all the attention.. dua2 remy ngan wtwn kene gi sekolah bahasa la camni.. pilih ayat tul2, research betul, analyze betul2 lom keluar kenyataan.. Good job Bront, really Good Job!! Bront ni rasanya idola si Remy, he needs to learn methods "how to answer question like Bront Palarae"

bila kau tak faham public relation, macam ni lah jadinya. kononnya naik sebab usaha sendiri, tak per ...
Santeira Post at 30-10-2011 23:08

biasalah...dulu..."bang/kak saya ada berlakon drama ni kat tv...abang tulis sikit lah pasal saya..dapat seperenggan pun tak pa...baru nak menapak bang..."
    sekarang..."seperti yg tercatat di akhbar...baca sendiri.."

very the correct !!!!!...pada aku kes ni bukan sebab ayat yg dia guna...(sbb aku rasa wart ...
anaktoyol Post at 30-10-2011 23:07

me too. lepas dia tweet royan, baru tahu dia ni tak la sepandai yang dijangkakan. kalau kau nak meroyan atas benda serius takpa lah jugak, ni takda benda pun.

seberapa kecik pun fungsi seseorang tu pada diri kita...kita takda hak untuk memperkecilkan...dari apa yg aku baca...tulisan wartawan tu takda satu pun bahasanya yg tak sedap di dengar....

Ini khas untuk remy sbg pengajaran..

dr kolum Aspirasi Ramli MS

Saya banyak bertanya kepada rakan wartawan, mereka mengatakan artis paling cool, tidak melenting apabila ditulis gosip mengenai apa saja ialah Mawi. Saya rasa keadaan ini bagus, positif. Situasi Mawi menangani gosip sungguh tenang. Apabila digosip, kita melenting, suratkhabar lagi suka! Sebabnya akan ada jilid 1, jilid 2, jilid 3, ada follow-up setiap minggu.

Wtwn nak jatuhkan dia dari mula dia nak naik, tapi tak jatuh2 juga... tapi dia jatuh sbb peminat2 dia...

me too. lepas dia tweet royan, baru tahu dia ni tak la sepandai yang dijangkakan. kalau ka ...
Santeira Post at 30-10-2011 23:12

aku bagi conclusion...REMY ISHAK=TAIK....so memang betullah wartawan tu cerita pasal taik...sebab remy ishak memang perangai cam TAIK...hahahaha

Santeira , anaktoyol = wartawan?

aku bagi conclusion...REMY ISHAK=TAIK....so memang betullah wartawan tu cerita pasal taik. ...
anaktoyol Post at 30-10-2011 23:20

yeah, tulis pasal dia, taik katanya. so mungkin dia mengaku dia taik?

Ini khas untuk remy sbg pengajaran..

Wtwn nak jatuhkan dia dari mula dia nak naik, tapi tak j ...
mnaa Post at 30-10-2011 23:18

wartawan jugak yg masukkan surat khabar bila dia putus dgn ina..bercita dgn ikin..declare dengan ikin....wartawan...wartawan....wartawan...surat khbar....kalau iyerpun ada yg kata dia serta makcik2 feldanya  langsung tak baca surat khabar...tapi semuanya mesti ada penggerak berita....

yeah, tulis pasal dia, taik katanya. so mungkin dia mengaku dia taik?
Santeira Post at 30-10-2011 23:22

Correct...(aku cukup anti pada yg lupa daratan ni....)