CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: hitamputih

Mencari/Menawarkan Kerja Kosong......

tahu la..mmg payah....

tp cuba la mana la tau kot2 ada yg kosong dan sesuai...
ni yg duk KL pun ada gak yg menganggur...kalau malas nak cr kerja mana2 pun tak akan dpt punya...

tahu la..mmg payah....

tp cuba la mana la tau kot2 ada yg kosong dan sesuai...
ni yg duk KL pun ada gak yg menganggur...kalau malas nak cr kerja mana2 pun tak akan dpt punya...
MsCinderella Post at 7-10-2009 11:44

nanti aku tolong tya kwn aku nooooooooo

nanti aku tolong tya kwn aku nooooooooo
Joe_Shaper Post at 7-10-2009 12:06

ye ke ..terima kasih la.. harap2 ada la keja kan.. rasa dah tak sabaq nak balik..

ye ke ..terima kasih la.. harap2 ada la keja kan.. rasa dah tak sabaq nak balik..
sweetmommy Post at 7-10-2009 12:17

insyallah pak cik tya kan...sweetmommy rajin2 la melawat kami disini yeeeeeeeeeee

saPa2 nk keRja or aDa seDara maRa yG caRik keJa, taDik aku jumpa saTu keJa kosonG. Tapi keJa biaSa2 jerK yer.. kaT keDai doBi jLn sultanaH.. SelanG 2 pinTu daRi keDai Mee Abu

aku pun ada perasan gk kt mee abu tu..haahhaha

Follow Us
siapa ada basic2 civil...bole p.m ye..

36# sweetmommy
Betul tu mommy, tak guna kalau balik kampong tak duk ngan mak ataupun rumah dekat betul ngan mak supaya hehari boleh bersama. insyaalah adala rezeki tu...kalau agak lambat nak dapat keja, sambil2 tu buka kelas tusyen pon boleh..jual2 kueh ke apa letak kat kedai orang pun boleh juga tampong perbelanjaan untuk sementara.

Yg best duk kampong ni tak dak traffic jam....kos sara hidup pun lebih rendah. Tak tau la orang lain...aku KL out terus dari kamus aku. Aku suka pi sana shopping, tenguk 3D movies and enjoy what big city has to offer. But living there...hm...lari malam ler...aku kampong girl .....

itu la buat masa sekarang belum ada perkembangan terbaru lagi.. tp husband cuba nak set up satu bisnes baru kat sana.. nak jual bahan mentah untuk buat ice blended dan minuman coklat (mcm milo tu).. suami jadi supplier PERLIS (buat masa ini) utk MOSHA ice blended(keluaran bumiputera)..so klu ada kawan2 yg bisnes ni dan try jenama ni plak boleh la contact dia 019-2143119(rizal) so far setakat ni harga dia paling murah kot... tapi kami masih berusaha mencari kerja disebelah sana....

est tgh carik keje kat kl/selangor...(

sweetmommy,

Jawatan

1. Pegawai Tadbir (Gred N41)

IKLAN LENGKAP

Permohonan hendaklah dibuat secara bertulis, dengan mengemukakan maklumat diri (resume), Beserta sekeping gambar berukuran pasport, salinan kad pengenalan, salinan sijil lahir dan salinan sijil-sijil akademik dan ko-kurikulum serta semua sijil sijil yang berkaitan kepada:

Pendaftar Kolej Universiti Insaniah (KUIN),
Lebuhraya Sultanah Bahiyah,
05350 Alor Star, Kedah Darul Aman.
(u.p : Bhg. Pengurusan Sumber Manusia)

Tarikh tutup : 15 Oktober 2009

Post Last Edit by hizzahzu at 10-10-2009 00:53

sweetmommy,ni no 2 plak

1. Jawatan : Pembantu AM
Taraf : Tetap
Had Umur : 18-25 Tahun

2. Jawatan : Juruwang
Taraf : Tetap
Had Umur : 18-25 Tahun

Untuk maklumat lanjut, sila hubungi Koperasi UUM Berhad di talian 04-928 5661/5717

tapi xtau la dh ada y mengisi ke blum...cuba2 la dulu kol klu berminat

sebenarnya nk gk tnya tuan punya rumah ni..nak cari keja cmna?ada keja2 leh buat?dan nak keja bahagian cmna?ada tau apa?kelayakan cmna...klu tau serba sedikit tu nnti jumpa leh la aku tolong2....

sebenarnya nk gk tnya tuan punya rumah ni..nak cari keja cmna?ada keja2 leh buat?dan nak keja bahagian cmna?ada tau apa?kelayakan cmna...klu tau serba sedikit tu nnti jumpa leh la aku tolong2....
hizzahzu Post at 10-10-2009 00:57

ni mesti bukak agensi cari keje kannnnnn

agensi la..agensi haram ada la...hahahah...xdak aih...tolong2 ja ni...

saya ni kelulusan ijazah sains komputer... pengalaman kerja lebih kepada mengajar.. sbb tu ingat nak cari kerja yg mengajar saja.. kat perlis balik baru ni ada pegi satu kolej tu tp tiada kekosongan la pulak... erm belum rezeki lg.. saya ingat nak minta guru sandaran la awal tahun depan... tak kisah la asal saya keje..bleh tampung apa2 yg patut... ada jugak minta keje kat sekolah swasta kat perlis ni ...tak tau ada kekosongan ke idak... gaji kecik pon tak pa kan... sementara nak sesuai dgn keadaan kat sana.. husband plak keje bahgaian IT jugak . masih lagi mencari...

sesiapa nak mengisi kekosongan kerja,pemandu lori diperlukan segera area jitra.plez p.m me.ok

saya ni kelulusan ijazah sains komputer... pengalaman kerja lebih kepada mengajar.. sbb tu ingat nak cari kerja yg mengajar saja.. kat perlis balik baru ni ada pegi satu kolej tu tp tiada kekosongan l ...
sweetmommy Post at 14-10-2009 09:43

sebenarnya nak kata kena ngn kelulusan tu tak tau la pada tuan empunya...
http://www.kuin.edu.my/v3m/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=31&Itemid=288

ni ada jawatan kosong kt insaniah..cuba2 tngk la ye..tak kena mintak maaf

dan cuba2 usya unimap...ada gk jwtan ksong...

54# sweetmommy

Untuk guru sandaran tak terlatih, boleh g minta borang dekat pejabat pelajaran daerah. selepas 2,3 bulan diorg panggil temuduga.

untuk guru ganti, bleh g kat sekolah, tanya pengetua sendiri.