CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mikie021

apa yang u allz benci pasal pompuan.......

nak bencikan pmpuan sangat2 pun tak bole sebab mak perempuan, akak perempuan, anak buah perempuan.. huhuhu... kalo pmpuan yg benci sgt lelaki pun, nape dia terpikat jugak pada lelaki semula ya?

bimbo tu ape??
melinda_gordon Post at 20-6-2011 11:28

aku tak tau ko tanya serius ke tak. tapi kalau takmo dicop bimbo jugak, sila gugel.

pompan yg da ade bf tp blagak single..smpn byk2 jantan..for wat?n 1 lg pompan yg suke merajuk..merajuk skali skala xpe..ni skit 2 nk majok..wat the hell

aku benci perempuan yang dah tau pakai baju ketat tu haram....tapi pakai jugak...
benci giler denga ...
akudansesuatu Post at 20-6-2011 11:15

tp perempuan mcm nilah yg senang menarik perhatian lelaki kan?

tp perempuan mcm nilah yg senang menarik perhatian lelaki kan?
annehuda Post at 20-6-2011 11:36

menarik untuk ditarik ke? sape salah? sama2 salah sebenarnya sebab kalo dah menjojolkan apa yg terjojol, xknlah laki tu laim sgt kut buat derk je kalo berdua..

aku tak tau ko tanya serius ke tak. tapi kalau takmo dicop bimbo jugak, sila gugel.
cik.panda Post at 20-6-2011 11:33

garangnyeeeeeeeeeeee :re:

Follow Us
pompan yg da ade bf tp blagak single..smpn byk2 jantan..for wat?n 1 lg pompan yg suke merajuk..meraj ...
Loloq89 Post at 20-6-2011 11:34

suka ayat ni..

menarik untuk ditarik ke? sape salah? sama2 salah sebenarnya sebab kalo dah menjojolkan apa yg t ...
mamatarosan Post at 20-6-2011 11:40

masalahnya ada lelaki yang kata benci dan meluat sgt2 ngan perempuan mcm ni, tp hakikatnye mcm yg ko ckp la. dalam tak suka mata tak lepas pandang gak...

nak bencikan pmpuan sangat2 pun tak bole sebab mak perempuan, akak perempuan, anak buah perempuan..  ...
mamatarosan Post at 20-6-2011 11:33

Skrg nih aku rasa perbincangan pasal sikap/perangai segelintir pmpn yg x disenangi oleh kebanyakkan laki.. bukannya membenci pmpn trus ataupun membenci laki terus..Klu pmpn x ske laki prangai bla bla bla.. it's ok. Klu bla bla tu ada pd dri anda as laki, bleh la brubah supaya d senangi oleh prmpn. cmtu jgak la pada laki yg luahkan ckap x ske pmpn yg bla bla bla bla.. pmpn kne jgak think positif n noted ape yg org laki x suka.. Mne tau dlam bnyk bla bla bla bla tu, ada pd diri kita sendiri tanpa kita sedar..

Skrg nih aku rasa perbincangan pasal sikap/perangai segelintir pmpn yg x disenangi oleh kebanyak ...
paknad Post at 20-6-2011 11:43

setuju....

Skrg nih aku rasa perbincangan pasal sikap/perangai segelintir pmpn yg x disenangi oleh kebanyak ...

ye aku paham maksud ko tu... aku pun tau bila mcmne rasa tak disenangi perempuan camne... cuma bila kita tak senangi ciri2 perempuan tu mcmtu dahn kita dah bersungguh2 dgn mcm2 cara suh berubah, kita pulak disekolahkan nya camne? hehehe

Reply 28# annehuda

biasalah.. what u give, u get back... hehehe.. betul ke ayat ni? aku tak pandai omputeh mcm ex aku..

aku pun sokong statement ko...

ye aku paham maksud ko tu... aku pun tau bila mcmne rasa tak disenangi perempuan camne...  ...
mamatarosan Post at 20-6-2011 11:46

Cmni je la snang.. apa yg baik uk diri kita, kita try berubah.. apa yg x baik, jganlah ikut.. x salahkan klu kita ikut apa yg org ckap pasal diri kita utk kebaikan diri kita.. ""kita pulak disekolahkan nya camne?"". org yg ego je xnak trima kritikan dr org lain..

aku benci perempuan yang dah tau pakai baju ketat tu haram....tapi pakai jugak...
benci giler denga ...
akudansesuatu Post at 20-6-2011 11:15

ko laki ker pompuan??????

Reply 27# mamatarosan

ape yg ko ske?

benci giler denga ...
akudansesuatu Post at 20-6-2011 11:15 AM

itulah, antara benda yang jadik kebiasaan wanita zaman sekarang :@
pakai baju ketat-ketat, free hair bagai,
bila ditegur kang, balik-balik jawapan sama,
"Free hair tak semestinya jahat, yang pakai tudung tu hipokrit, lagi jahat daripada kitorang.".
bongkak sungguh, bukan dengan aku, tapi dengan Maha Pencipta.

bila jadi kes rogol, salahkan lelaki,
walhal cerminlah dulu korang pakai macam mana,
dah pakai tudung, pakai baju ketat,
dah pakai tudung, pakai rantai berat bagi nampak belahan dada tu,
tak pakai tudung, baju ketat, lagilah..

sebagai seorang lelaki, seorang abang kepada adik-adik, memang aku risau tengok diorang ni,
kalau aku dapat anak perempuan kelak, harapnya anak aku tak menjadi macam diorang.

p/s: mesti kena lahar dengan mereka yang tak leh terima kritikan mahupun terasa.

terima kasih momod Hang bagi tacang.

Cmni je la snang.. apa yg baik uk diri kita, kita try berubah.. apa yg x baik, jganlah ikut.. x  ...
paknad Post at 20-6-2011 11:52

alah.. tu cite lama dulu masa zaman jahilliyah... skrg dah dah tak mcmtu, dah ada pun yg tak perlu jadi penukul dah pahat lagi dah... bila dia ikut je cakap kita demi kebaikan bersama sampaikan dah takde benda lagi kita nak tegur, kita sendiri akhirnya jadi malu dan mampu berubah sepertimana yg kita nak dia berubah.... kan ke tu namanya 'BAHAGIA'? hehehe... jangan cuma mulut je kata bahagia tapi hati tidak... tulah bezanya akal 1, nafsu 9 yg berlawanan dgn akal 9, nafsu 1...

Reply  mamatarosan

ape yg ko ske?
Loloq89 Post at 20-6-2011 12:12

kata2 yang menusuk kalbuku... tu yg wat suka sgt2 bila mengenangkan zaman lampau... terasa bodoh pun ada, vangang nak mapos pun ada diri ni time tu... sebab syg, ati melayang... hahaha..