CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: United

Kisah Manusia Berkepala Anjing Kat Belakang Rumah

mmg seram pun jojie, bagi aku cukup lah skali tu ada pengalaman camtu...xnak berulang lagi dah

seramnye...tapi awk berani jugak ek

Reply 1# United
Seramnya ceta United ne.. Saya tabik keberaniaan awak menghadapinya. Kalau saya udah selubung dalam selimut . Sambung pliss............

itu mmg org nita tak baik tu bro...

speku: org anta bende xbaik sbb minat kat bro.... kecundang la tu

Reply 1# United

1st of all nk ucap selamat pengantin baru dkt bro.united...kata baru nikah kan..

2nd..takutnya manusia kepala anjing...nasib baik x combine dgn kepala b*b* sekali..huhu..tapi kata ada kes b4 nie ek..yg org kmpg dh tangkap tu..tau la sape ek? kalo kes camnie..kalo kiter terkena air liur dia..kena samak ke x ek? kira air liur anjing ke air liur manusia tu..huhu..

Follow Us
Bende pertama melintas pada fikiran aku : Ade org nak pedajal family ko... Nasib baik tak berlaku apa2 yang tak elok...

SALAM KAWAN2....
     Kali ni aku nak share kisah yg baru2 gak la belaku ...beberapa hari sebelum a ...
United Post at 1-6-2011 02:03

selamat pengantin bru ntuk TT..

ada gak org yg rela nk jadikk anjing ni.. semata ntuk pecah umah org jew.. ishh..

kenapa ku ter imagine 'benda alah' ni..
sape nak teman ku toilet jap lagi

mak aii...ada gak orang snggup tuntut ilmu salah macam tu...tak ingat tuhan ke..tak takut mati ke...peliknya aku..

pergh terbaek la citer ko ni..aku bace sambil makan sudahnye aku lupe nak makan keja aku kat meja ni pn tertangguh hahahah memang ngeri la x dapat nak bayangkan

tak ingat tahun berapa ntah dulu ada kecoh sket pasal citer manusia berkepala anjing
katanya salah menuntut ilmu

tima kseh untuk kawan2 yg bagi komen2 positif...aku kawen kira baru gak la ( 1-1-11 ), kadang aku pun x paham nape la manusia yg suka wat pekara yg sia2 camtu...

Reply 1# United

cerita yang sangat best..terima kasih sbb nak share...
Selamat pengantin baru United....

Dulu masa yenil form 1, rumah bapak yenil masuk dek pencuri..yang pelik tu, dia cuma pecahkan dinding kayu sekeping jer yang agak2 muat sekor kucing....so, org2 tua kat situ spekulet yang masuk tu mungkin menyerupai kucing atau anjing sbb lubang tu memang takkan muat utk dilalui manusia..
Barang yang hilang cuma tabung ayam bapa yenil..tabung tu dah nak penuh jugak...

pergh terbaek la citer ko ni..aku bace sambil makan sudahnye aku lupe nak makan keja aku kat meja ni ...
afira Post at 1-6-2011 09:53

" hehehe habiskan le makan tu dulu kawan.. sian kat makanan tu"

seramnye...tapi awk berani jugak ek
zi_trone22 Post at 1-6-2011 06:03

" bukanlah berani sangat pun ... tapi lama-kelamaan kalau di pikir-pikir balik...kita manusia ni adalah makhluk ALLAH yg paling sempurna... kenapa kita harus tunduk pada benda2 camtu yg menyesatkan... "

Reply  United

1st of all nk ucap selamat pengantin baru dkt bro.united...kata baru nikah k ...
pooh83 Post at 1-6-2011 09:26

tima kaseh .... benda camni kadang2 ...di sebabkan sampai menyampai tu yg boleh tesebar n ramai lak yg nak menuntut ilmu salah ni... agaknya bila tgk org lain buat 'menjadi'...so mebi dia pun nak cuba... pasal yg kene tangkap tu mebi org yg berbeza tapi dengan niat yg sama... bab air liur tu, aku pun xtau nak jawap camane... apa mintak di jauhi lah dengan pekara2 yg syirik ni... insyaalah selamat idup kita....

Salam,
sangat seram masa jaga org kena rasuk...mcm yenil jaga kawan2 kena rasuk tgh malam kat hostel...

Reply 15# United

ahahaha alhamdulilah dah abis...

dahsyat jgk ek abg ko kena rasuk...tapi tu la..agak x puas hati kan sbb x tau camne mende tu leh kuar sendiri n x brape puas ati gak sbb x tau sape yg buat..hehe..biasa la, naluri manusia mesti teringin nk tau..tapi mmg lebih baik kalo kita xtau pun, kang terbit rasa nk membalas pulak..kita pulak yg sama berdosa... biar Allah jer yg balas..

cumanya, mula2 aku baca aku x suspect pun abg TT tuh kena buatan org (means ada org antar mende)...aku ingt dia kena sampuk setan sbb kuar time maghrib (dlm episod 1) tu..pape pun, mmg best citer TT..