CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: United

Kisah Manusia Berkepala Anjing Kat Belakang Rumah

blum ada cite  baru lagi
United Post at 25-8-2011 11:58

United..Nanti law ada citer baru..update erk??

United..Nanti law ada citer baru..update erk??
7teen Post at 25-8-2011 13:50

saya sokong! {:2_66:}

agk slow benor sifu2 penglipur lara skrg nk bercerita time bln2 posa nih he3 (tgh buzy kumpul mata saham utk akhirat bagus2 he3 ) ...da dekat2 nk raya ni xde ker crita hantu time2 raya..anturaya beraya pon jadilah he3

Reply 322# mrjinggozzz

BANYAKKAN BERAMAL BULAN PUASA NI...... KALAU CITE CINCAI2 JE X BEST, NANTI ORG BACA PUN X SYOK ....TUL X? SO SAMA2 KITA TGGU IDEA MENGARANG & LAGI PEMBONGKARAN KISAH2 BENAR PASNI....

memang benar camane yg telah dinyatakan.... x elok tido selepas asar.... pastu telajak sampai marghr ...
United Post at 26-7-2011 09:33

TT .. aku pon dulu selalu kena tindih .... kira dlm sebulan tuh ada arr dlm 2 kali kena tindih ..... pastu dh tk tahan sgt dlm taun lepas la aku ada jumpak dgn sorang ustaz .. ustaz nie mcm pandai gak berubat benda benda yg melibatkan mstik mistik nie siap dia bleh tau sejarah sejarah hantu seb jadi hantu .. dia gitau aku .. sejak aku kecik .. sampai skrg (taun lepas) ada la 1 ekor kak lang (langsuir) ni mcm suka kat aku .. dia ckp setiap kali aku tido .. kak lang tu akan usha  aku dr tingkap bilik aku tiap tiap mlm .. dia kata sebab yg aku kena tindih sebab kak lang tu sentuh aku ... ada aku tanya ustaz tu kak lang nie camna bleh jadi cmnie .. apa kena mengena aku dgn kak lang tu plak .. dia ckp tkdak apa .. dia gitau  dekat kampung aku 30 taun lepas ada sorang pompuan kena bunuh .. kak lang tu arr yg kena bunuh ... cmtu ja dia gitau aku .. sampai skrg aku dok terpikir apa kena mengena kak lang tu dgn aku .. takut gak arrr .. pas abih sesi mengubat tu ustaz nie ada bagi air dia jampi nie suruh aku minum .. so pas minum .. dh ok tk kena tindih dah sampai la minggu lepas kena tindih balik .. pelik arr pas dekat setaun jadi balik cmnie ..dgn siap time tu ada dgr bunyi org berlari lari kat atas umah lagi .. dh la time tu aku sorang ja kt umah  plus jadi time bulan posa plak .. harap harap sekali tu jer la jadi

tgh kumpul cite dari ateh...kisah2 kat tempat keje dia.... dah banyak aku try update nanti

Cite TT best! Nak baru lagi hehe

Follow Us
TT, lame x update ni

Assalamulaikum & Salam sejahtera semua kawan2....

dah lama x update...  ada satu kisah ni, baru je belaku kat member aku,.... dia baru pindah rumah.... so nak di pendekkan cite.... ( maaflah , x dapat nak karang panjang2 cam salu )....

kawan aku ni pindah waktu malam... lepas tgh malam... alasannya kalau siang ramai yg keje ... so xde org tolong ... ( rumah dia tingkat 4, xde lif )... malam tu aku, lan, beng , aji & jalil@tuan punya rumah..... kitorang belima ni la setengah mati angkat barang... dari pukul 12:30 sampai dekat pukul 4 baru abih... angkat barang2 besar je....barang2 kecik jalil dah angkat sendiri siang tu....

nak di jadikan cite...lepas sume dah melantak nasi pepagi buta tu... sume dah standby nak lelap depan tv... borak punya borak tggal la aku ngan aji je ...yg lain sume dah hanyut.... tgh syok borak ngan asap rokok bekepul-kepul...  tetiba aku tgk si aji dah lain je... aku cakap ngan cam tunggul je... aku cuit bahu dia... "wei, ko ni apsal?".........  "kunci kete mana?"..... lain aku tanya lain pulak dia jawap.. sampai dah bepeluh-peluh dia... pelik la aku... aku kejut la member2 lain yg dah tebongkang depan tv tu... sume duk tepinga-pinga la tgk si aji ni... dah senyap membatu je.... sampailah dah kali ke brapa ntah aku tanya baru dia jawap... "TADI AKU NAMPAK ADA BENDA KAT DAPUR"....

masing2 dah paham dah.... sume dah usha sama sendiri....  beng ngan lan.. cuba2 la brani kan diri nak g usha.... x sampai dua langkah masuk dapur , lintang pukang dorang lari... kitorang betiga lagi yg x tau apa..... folo je la... menggelupur kitorang bukak grill....

NANTI AKU SAMBUNG .....MAAF

yeah yeah....dah ada cite baru

up date plzz..hihih...

terbaik la cter dari TT neh. Memang berbaloi aku marathon 2 malam berturut2 sampai ke last page Bahasa yg ringkas, & mudah difahami serta mempunyai jalan cerita yg santai. Kalau aku director filem, memang aku cadang nak buat filem cerita2 TT ne. Teruskan bercerita TT..we want moarrrrrr!!

tt.. sambungaaaaaaaaaaaaannn

wow seramnya...mcm novel Tamar Jalis, Bercakap Dengan Jin

saspens ya hamat aku baca citer United nih...tgk pilem seram pun tak berdebor2 camnih...

saspens ya hamat aku baca citer United nih...tgk pilem seram pun tak berdebor2 camnih...

best thread nie... teruskan samung citer member uols tue.....

up thread ni

Reply 35# United

Takziah ... alfatihah untuk arwah ayah kamu

maaf lama terhenti.... aku sambung skang.

Masa nak bukak grill tu la tangan Beng manggigil-gigil.... padahal kunci dah kat tangan.... sorang pun x brani nak toleh blakang.... dalam kelam kabut tu ... aji tetiba jatuh ( cam tetiba longlai la )... .. ngam2 masa tu gak dapat bukak pintu... ... apa lagi meluru la kitorang belari kluar... tinggal si aji ni yg duk tebaring depan pintu tu.... kitorang xde la lari jauh(sampai kat tangga je)...dah lari kluar tu baru la brani nak toleh blakang.... masing2 tecungap-cungap x cukup nafas... kitorang pandang sama sendiri...masa tu prasaan xtau la nak cakap.... becampur baur. dengan takutnya... tekejutnya...hishhh macam2 la...

Aku tanya dorang camane ngan aji tu xkan nak biakan dia tebaring camtu ..... tangga ngan pintu umah tu ada la dalam 20 meter je agaknya.... lan cakap nak mintak tolong ngan jiran2 ... Beng plak xnak.. dia cakap buat nyusahkan org je... pastu kang kalau kene "sound" lagi buat malu je,,, so nak tak nak...kitorang tepaksa jugak la patah balik...xkan la nak bia member camtu je.... masa jalan patah balik tu masing2 tolak2 xnak jalan depan skali... sudahnya jalil la kene ...dah dia tuan umah .... pelan2 kitorang menyusur koridor tu...dah macam perompak plak... yg herannya xde satu jiran pun kluar bukak pintu ....

Sampai je kat depan pintu umah cepat2 kitorang cuba kejutkan aji... goyang punya goyang ...x bangun gak... nampak gayanya memang dah pengsan la... kitorang papah dia baringkan kat sofa... lan suruh aku amek air secawan kat dapur nak renjis muka aji.... "GILA KAU! XNAK AKU... KANG BUATNYA TETIBA MUNCUL PLAK KAT ATAS SINKI TU...X PASAL2 JE".... nasib baik la ada air mineral ... lebih masa makan tadi... pintu umah kitorang biakan tebukak, senang pape hal nak cabut lari... lan pun renjis2 la muka aji... 3-4 kali renjis pastu sapu muka dia .... aji pun tejaga...

Kitorang kuat kan jugak semangat .... ALLAHUAKBAR!!!!... serentak kitorang laung.... pastu cuba gak baca apa yg temampu sambil tangan cuba gak pulas tombol pintu.... aji dah bediri plak...mebi "benda" tu marah agaknya kitorang baca ayat Qursi.... pelahan je aji jalan sambil kepala tunduk je... menuju ke dapur....

NANTI AKU SAMBUNG LAGI ....MAAF ...AKU PASTI SAMBUNG..

Bila dia bukak je mata... teperanjat kitorang .... MERAH MENYALA MATA DIA.... muka bengis gile... ( masa ni kitorang dah standby nak lari) ... dari baring tadi aji dah duduk atas sofa sambil tenung kitorang... x sempat nak undur lari kat pintu ... tetiba aji besuara(garau gile).... " MANA ANAK AKU!!!!! GGRRRR....".... serentak PANGGGGG!!!! pintu umah tetutup rapat..... masa ni rasa cam nak tekencing dah... aku pulas2 tombol x tebukak... pastu aji ketawa panjang..... kitorang beharap ada la jiran yg dengar ...masa ni xde tepikir pasal fon ke apa... dah takut sangat....

maaf aku tesilap enter perenggan yg last ngan 2nd last.... maaf skali lagi...