CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: United

Kisah Manusia Berkepala Anjing Kat Belakang Rumah

Reply 297# MommyRayyan
-bagi aku pon mmg kejam giler...aku ingat la kn..klu doktor tu yg merawat keluarga sendirik kompem dia cuba smpai bermatian,xkn nyer dia biar masa berlalu cmtu je tanpa buat ape2...
-jgn ada doc spesis memudahkn keadaan sudah(mmg ada pon kompem nye :@ )...usaha ckit jek...da mls pening2..tup2 ckp xde harapan..lagik plak spesis mata duitan taw nk untung je,buat keje x ikhlas taw mau senang je:@
-aku ada gak crita pasal doctor nih buat keje x btol,slh satu nye mmber aku bpak dia ada kencing manis,kaki dia da luke2, gi antar spital,doctor tu buat xtaw jer lengah2 kn..yg best tu ada skali tu,dia ngan abg dia dgr doc to ckp dgn mmber dia membelakang mmber aku ni la,speaking london la konon, dia ingt mmber aku ngn abg dia x paham almaklumla diorg pakai cm org kg jek..korg taw pe doc tu ckp,"kita wat cm biasa la biar kaki tu mati/buruk kita ptong je senang keje":@ ....pas tu pe lagi abg dia sound direct baik punyer ..terkejut doc tu menggigil dia pasal abg mmber aku ni nk pelagkung doc tu ..nsib baik kwn aku ada cool ckit..last2 gi spital lain, bley je cuci...smpai da arwah ayh kwn aku ni tubuh  bdn still legkap time kebumi

Rate

1

Reply 301# mrjinggozzz

bodoh punya doktor :@:@:@

Reply  MommyRayyan
-bagi aku pon mmg kejam giler...aku ingat la kn..klu doktor tu yg merawat kelua ...
mrjinggozzz Post at 22-7-2011 11:35

ishhhh jahatnyer doc tu.....hurm arwah msk hsptl gomen ke private?mmg xdinafikan de dic cmtu...tmbh2 klu pntgkn hrta....

Reply 301# mrjinggozzz

jenis yg camni aku penah dengar gak.... memang x behati perut buat org camtu.... xpe Allah maha kaya .... ada balasan....

Reply 304# United

bila mau sambung cerita? lama ni aku tunggu... dah nak berjanggut kambing aku tu...

mana ada sambungan rayyan , tapi nak mula cite baru ada le....

Follow Us
memang benar camane yg telah dinyatakan.... x elok tido selepas asar.... pastu telajak sampai marghrib.... dua ari yg lepas aku balik keje....sampai umah lebih kurang dalam kul 6:30ptg.... sampai je kat umah ...trus mandi n lepak kat bilik.... sandar punya sandar ... aku telelap .... dalam pada telelap tu.... aku terasa kene tindih.... camane yg ramai dah tau ... bila kene tindih ni , xleh nak benapas... suara x kuar ... badan xleh gerak n mebi ada macam2 lagi la..... tapi yg aku boleh nampak dengan jelas masa tu...

tengah aku tecungap nak curi napas pastu mulut cuba baca ayat kursi.... syukurlah masa tu azan marghrib bekumandang.... serta merta barulah dapat tarik napas panjang..... dalam pada tu gak... aku nampak jelas ... bayang berupa cam harimau kat dinding bilik aku... seolah macam belalu pegi... tesentak aku di buatnya... terus tegak aku duduk atas katil ( masa bila aku baring pun x pasan, coz sebelum tu besandar kat kepala katil )..... meremang bulu roma... mulut x putus istigfar, abih bepeluh satu badan.....

mungkin itu pengajaran untuk tidak melengahkan solat.... jgn asik tido je.... smoga kita sama2 lah ingat-mengingatkan....

Penceritaan yg sgt menarik..Keep it up TT

tengah tunggu TT sambung cite..heheehe

ORAIT MEKASIH KENGKAWAN

TT xde citer terbaru ke

TT ni orang melaka ke?

Reply 306# United

x sabar tunggu citer baru nih..apa pun selamat berpuasa all..

Reply 301# mrjinggozzz

Hmm saya pun merasai masa arwah ayah saya admitted dulu..arwah ayah saya koma, kadang2 ada time2 dia nampak kritikal, kami tanya doktor perlu ke dia dimasukkan ke ICU (sebab kami tgk keadaan dah genting masa tu)..dia kata kalu dah teruk (padahal masa tu memang dah teruk) baru dia masukkan ke ICU..lepas tu dia buat selamba aje..ye la sebab diaorg dah hari2 tgk kematian..pada diaorg tu semua nothing..tapi yg saya pertikaikan, kalu kena kat sedara mara dia..mak ayah dia..adakah dia akan biarkan cam tu gak?..Memang bengang..

Ganas le story ko TT... harap2 kalu ada lg minta update...wokeh...ilang ngatuk baca citer ko... seraammm...{:3_83:}

seram pun ada.. kelakar pun ada...........

mekasih kawan2..... selamat berpuasa

Reply 316# shida81

kelakar ? tang mana tu ?

Reply  shida81

kelakar ? tang mana tu ?
United Post at 22-8-2011 16:37

kelakar cara TT bercerita......... seram2...tp kelakar... bulu roma nk tegak pun segan2...... tapi best la......

blum ada cite  baru lagi