CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: paksi

'awek' aku dan aku sama-sama gila.....

Reply 1# paksi

pompuan yg baik utk laki yg baik sahaja..ko tak layak kawin dgn rina..baik ko kawin cepat2 dgn Liya..bole mlm2 lepaskan nafsu serakah korang tu...kurang skit dosa. tp kalu ko kawin dgn liya, aku tk rasa perkahwinan korang bahagia, sbb kawin sbb nafsu semata2..but u deserve it. berani buat berani la tanggung, lain la kalu lepas kawin korang berdua sama2 nak berubah & bimbing hidup masing2 ke arah kebaikan.

Post Last Edit by LEES at 8-1-2011 13:41

gue agak rina tuh bkn jodoh hang ... mimpi d siang hari jerk klu dia bjodohan ngan yu
yu kawen jerk ngan liya tuh ....silap tulis rina laks

pastuh 2 or 3 thn lagi gue gerenti korang bcerai punyerr .... cuz dua2 mengong

rina tu sodokah kat aku jela TT

rina tu sodokah kat aku jela TT

nak mampos!

TT ni kan.. ishh..

tolongla sedaq diri...  mane mungkn la ko tu seswai dgn si rina tue..
jgn la nk rosakkan idup org laen.. idup ko sorg sudah  la..
skrg juge ko pegi citer kt rina ke durjanaan ko sebenrnyer..
x yah la idop dlm kepura-puraan ..
aku x pikir rina tu akan terima ko..
tp itu la yg terbaik..
if ko rase ko nk org cam rina tu..
pegi bertobatt nasuha..( aku x pikir dgn napsu serakah ko mcm skarang nie ko leh bertobat senang2..) tp yer la.. mane tau kan.. pintu taubat masih terbuka..

Follow Us
baca crita tt ni buat ati aku sakit plak....
sanggup engko memainkan perasaan perempuan yg baik...
kalo aku jadi rina, konpem aku rebus engko idup2.....
apa rasa ko, kalo adik perempuan ko di buat org lain cam gini jugak...
tak pun rina sendrik curang kat ko,..
sakit jugak ati ko kan.....
ko ingat tuhan akan biarkan ko musnahkan idup org lain ke?
kalo tak skarang, d kubur nantik ko dapat balasan nya....
kembali lah menjadi insan yg waras encik tt....

motip aku ber emo??? :@

TT mmg patot kene lahar...padan muke.....
:@:@

tt.....aku pon pena rase ape ko rase..tp bende mcm ni sekejap cume..ingat tuhh...skali die nk bg tt,cash mcm tuh jek kte dpt...hazabnyer tuhan jek yg tau..tp tu la pengalaman hidup..jln terbaik ko lepaskan lah rina tuh...jgn buat hidup org mcm ni..kalau ko btol2 syg kat rina,lepaskan die pegi...ko tgk diri ko,ko tgk rina...sape ko utk die?hari ni kte buat org xmustahil kte kene blk yer tt..double pulak lg..tp tu la..sape xwat silap?aku pon penah wat silap beso satu mase dulu..so lu pikir la sendirikkk..

adiossss

dah buat benda haram, tapi expect orang nk sokong ko, tak lahar2 ko..bodoh

tinggalkan la rina tu..ko tak layak untuk dia..{:2_67:}

kawen je la dgn liya tu, kurang kan dosa berzina ko tu...dan moga ko sempat bertaubat sebelum mati..

bak mai no phone rina 2....kokan dah ada liya....

diri sendiri dah rosak lagi mau pompan yg masih elok

si liya tu tak menagndung pulak ko dah kerja kan tiap2 mlm....

sila praktik kehidupan islam sebenar yer TT! cara ko menyampaikan masalah  tu menunjukkan kebodohan diri ko jer! bangga pulak tue! Moga Allah segera menunjukkan jalan pulang pada TT! Amin...

Post Last Edit by lizaliza at 9-1-2011 13:18

TT, dinasihatkan ko nikah je dgn si liya, pastu taubat nasuha atas perbuatan kamu berdua! Taubat sebelum pintu taubat tertutup dan masih berkesempatan. Tinggalkan Rina, kalo berani berterus terang, kalo tak create alasan supaya ko boleh tinggalkan dier.  Senang-senang cerita je, ko dah ade yang superb punya! kalo itu pon tak leh pikir, jangan jadi jantan, baik jadi pondan! toksah dok fikir sayang, mayang semua tu! itu nafsu ko nak menjahanamkan masa depan Rina! Berani buat berani tanggung! jangan dok fikir liya senang-senang buat dgn jantan lain, sebab ko pon sama dan ko mesti tahu status dia sebab ko bersama dgn dier! dara ke janda ke? hek eleh, ye ke Liya tu nak hari-hari ke ko tu yang gatal nak hari-hari! kalo ko nak nikah free sonang ja, ko telepone jais soh ambush rumah ko malam nie, ko stanby dgn liya! dah abis cerita! anyway pi menikah jelah! buat malu je!

rugi la kau dah ada awek suci murni lg baik....bohsia gak kau pilih.....silap2 ada aids ke siplis ker...haru jek....tak tau nak cakap....dgr je la lagu ni...

maap mula-mula aku pohon kalau thread aku ni bikin suspen or mcm xbehapa nk bermoral. tapi aku ada s ...
paksi Post at 8-1-2011 09:51

aisssshhhh...voley x aq nk panggil ko ne vodoooo...??

oooo,nak sedap pulun betina tue.......p nak bini yang suci murni bagai........itu ke yg ko panggil "sayang" kat awek ko tue...?
memberikan die harapan,"sayang" kat die p bergomoi ngan betina tue malam2...awekko tue plak punyelah saba n paham ko tak blas mesej die,tak ingatkan die...ada de soal ko macam2..ko plak pijak pale die......
bro,better ko lepaskan je lah awek ko tue darpada ko sakitkan aty die ag....ko tak rugi pape an..ko an "penyedap malam" ko tue.....
ntah2 ko ne laki yang ke brape pun aq tak tahu.......ko tk penah terpk ke,kalu perempuan yang tak penah ada jantan untuk die jadikan"penyedap malam",xdenye die tue "pandai" dari segi tue......mesty dah ramai n banyak pengalaman ...?sebb tue die pandai layan ko...

kalu ko dapat penyakit..pandai muka ko......

aissshh,emo lah plak...:@

Reply 1# paksi

Tiap hari ada je multinick baru yg buka thread utk menunjukkan kebodohan diorang. Baru hari tu kena sound kat board Masalah Peribadi dan thread tu kena lock. Lagi bagus kalau forum Cari ni display IP address, senang sikit nak tahu kau ni multinick saper.

Apahal pun baik kau cover elok2 jgn sampai org tahu siapa kau. Sebab tak nak pecah muka kau kitorang belasah.

MN seper lah ni{:1_126:}

sbnrnya ko patut pilih si LIYA sbb ko dah bersedap-sedapan sehingga hilang teruna dengn si LIYA.... boleh tak, xpayah verangan dpt vini suci murni

bro ko tak yah kawinla. menyusahkan orang jek. confirm ko dapat STD, so better ko merana sengsorang dari menyusahkan anak DARA orang lain. btw kubur lain2, pandai2 ko la cari cahaya hidayah.