CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: paksi

'awek' aku dan aku sama-sama gila.....

awak sangat selfish!!!!!!

kalau saya di tempat Rina dah tau kegiatan awak kat belakang..jangan harap saya akan terima awak jadi suami..!!!!!

apa perasaan awak kalau awak di tempat Rina..partner yang selama ni kita anggap baik sebab tak pernah ambik kesempatan kat kita..sebenarnye ligat dengan sex partner lain kat belakang? rasa mcm ditipu? ditikam dari belakang?

ingatkan di akhiran cerita awak..awak nak ckp awak dah insaf...taknak ulangi perkara tu...bukan kahwin semata2 sebab seks seks seks seks dan seks...rupa-rupanya takut takleh lupakan penangan liya..pfttttttt...

sebenarnye awak sesuai giler kawin ngn Liya..pi kawin ngn Liya je lah weihh..wat ape nak aniaya Rina..

oooo time ko nak sedap...pandai ko cari perempuan lain...bersedapan lupa dosa lupa mati..time nak cari bini..pandai pulak ko nak cari yang baik2..mohon uols renung diri sendiri dulu...wanita baik bukan untuk laki selfish cam UOLS!!!!

ko ni vodo pun ade..
ko dah sedap2 ngan vetina tu..ko nak expect dpt bini yg baik2...
weh..pompuan ...
melinda_gordon Post at 8-1-2011 10:39

mel iols pon dah emo..jantan mcm ni kasik potong t*lur goreng2 pastuh campak dalam tong sampah je lah...

mel  iols pon dah emo..jantan mcm ni kasik potong t*lur goreng2 pastuh campak dalam tong sa ...
siputsedut Post at 8-1-2011 11:32

betul tu..
sebab nak campak bagi anjeng mkn pun,anjeng tak lalu..

Memanglah yang baik utk baik..
Yang buruk utk buruk..
Tapi,bagi saya tak salah kalau awak nak  ...
juragan_ghaib Post at 8-1-2011 10:42

juragan...personal opinion iols..kalau dia nak bertaubat..Alhamdulillah...tp dari jalan cerita..heols mcm tak serik lagi..dlm kepala risau lepas kawin tak dapat seks yang mcm dia dapat dengan Liya... kalau takut tak dapat..didik la wife uols mcm uols nak bai oiiii...  tapi daripada pengalaman iols sendiri..yang dah rasa kat luar ni..susah nk lupa walaupon dah kawin..terbawak2 sampai ke tua..nak mati pon dok pikir nak makan luar..

sebenarnye awak sesuai giler kawin ngn Liya..pi kawin ngn Liya je lah weihh..wat ape nak aniaya Rina..

oooo time ko nak sedap...pandai ko cari perempuan lain...bersedapan lupa dosa lupa mati..time nak cari bini..pandai pulak ko nak cari yang baik2..mohon uols renung diri sendiri dulu...wanita baik bukan untuk laki selfish cam UOLS!!!!

ermmmmmmmmm......... ada org marah aku la...

betul tu..
sebab nak campak bagi anjeng mkn pun,anjeng tak lalu..
melinda_gordon Post at 8-1-2011 11:34

apa lagi..terus tong sampah majlis bandaran la

Follow Us
apa lagi..terus tong sampah majlis bandaran la
siputsedut Post at 8-1-2011 11:35

rasenye abg2 yg tukang angkat sampah tu pung takut nak kutip..

kau nih....

aripada pengalaman iols sendiri..yang dah rasa kat luar ni..susah nk lupa walaupon dah kawin..terbawak2 sampai ke tua..nak mati pon dok pikir nak makan luar.

itu yg aku risau... pe jd pada Rina kalau aku kawin dgn dia tp kepala aku pikir org lain... ???

rasenye abg2 yg tukang angkat sampah tu pung takut nak kutip..
melinda_gordon Post at 8-1-2011 11:36

takut ke tak hingin? seriously lepas baca kisah TT..risau pulak.. rasa mcm susahnyaaaaa nak caya laki ingatkan pi keje..rupanya g carik pompuan lain perlukah iols hidup membujang daripada hidup dalam paranoia?

takut ke tak hingin?  seriously lepas baca kisah TT..risau pulak.. rasa mcm ...
siputsedut Post at 8-1-2011 11:38

kann???iols pun cam ngeri ja baca...si vetina tu pung iols rase cam nak sula jahhh..

itu yg aku risau... pe jd pada Rina kalau aku kawin dgn dia tp kepala aku pikir org lain... ???
paksi Post at 8-1-2011 11:38

perkara yang paling baik anda lakukan...jangan aniaya Rina kalau rasa hati tak cukup nekad utk berubah.. hanya anda yang tahu tentang diri sendiri..kemampuan diri utk kawal diri sendiri...

perkara second baik utk dilakukan sekarang adalah berterus terang dengan Rina..kalau sheols sudi bantu uols utk berubah..syukur lah..kalau sheols lempang uols sambil pijak2 perut uols...tabah lah...Rina pon tak hingin dengan laki yang tak pandai jaga diri mcm uols..hahhh..ni baru diri sendiri tak terjaga...camaner nk jaga keluarga???

ampun kalau aku bikin perempuan diluar sana tak pecaya pada lelaki.. bukan aku sorang je alami peristiwa sadis mcm ni tau.... aku cuma nk minta pandangan... kalau nk marah juz go ahead... aku blh dgr.. pada yg sudi bg pandangan +ve tu thank u..

iols rasa tak adil sangat orang yang beria jaga maruah diri kawin dengan orang yang tak reti jaga maruah diri sekarang ni zaman kita terdedah dengan anasir2 jahat...susah giler nk jaga diri sekali dapat partner yang....

nak kata buat kesilapan? manusia buat kesilapan..kalau buat sekali sebab terbabas..boleh la nak maafkan kalau dah betul2 insap..tapi kalau dah buat berkali2...dah ditegur buat lagi??? dan kita dah dibekalkan dengan ilmu agama..kalau tak mak ayah ajar..kat sekolah cikgu cikgu dok ajar..fikir guna akal..bukan dengan nafsu

ampun kalau aku bikin perempuan diluar sana tak pecaya pada lelaki.. bukan aku sorang je alami peris ...
paksi Post at 8-1-2011 11:41

ngeh3..sori TT..iols sensitip gitu bab2 makan luar ni..over-emosional gitu

gini lah..first thing first..cuba uols renungkan balik...uols nak kawin dengan Rina atas niat apa... dah lama berkenalan? sebab sheols baik? sebab mak pak suruh? sebab uols niat seikhlas hati nak jaga dia dari segi luaran dan nak lengkapkan dia dengan ilmu agama supaya dia boleh jadi bidadari uols kat dunia dan akhirat kelak? mai list kan cheq nak tengok sket..

bwwwwwwwwwwwwweeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

laki tak sedar dirik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pesanan chinta....jangan khianati Rina..............lepaskan Rina kalu ko sygkan Rina...sbb ko tak layak utk Rina.................................:@

pmpn si Liya tu pun satu..............murahan sgt..............

ampun kalau aku bikin perempuan diluar sana tak pecaya pada lelaki.. bukan aku sorang je alami peris ...
paksi Post at 8-1-2011 11:41

jgn harap nak mintak pandangan je..
tapi tak berusaha utk berubah..aku pun phm..takde manusia yg tak penah melakukan kesilapan..
tapi ko balik..ko muhasabah balik diri ko..mana salah dan silap nye tindakan ko ni..
pastu ko buat satu tekad samada ko nak berubah ataupun ko nak teruskan dgn perangai buruk ko ni
kalo ko betul2 nak berubah,gi terus terang kat rina..
kat sini ko dah takbole nak harapkan rina akan terima ko sepenuhnye..walopun die baik..ko takleh nak expect die maafkan ko..
ko kena terima ape je musibah yg kena ko hadapi..dan kalo die bole terima ko,nikahi la die..
dan ubahla perangai ko tu..sebab lelaki sebagai pemimpin wanita..kalo diri ko sendiri tak terpimpin,mcm mana ko nak pimpin anak bini ko nanti..dan ko kalau ko rase tak bersedia dan tak bole terima tanggungjawab tu..aku rasa..ko lepaskan jela rina..
tu yg terbaik

ko ni mmg teruk lerr... :@:@:@ wajar direjam jerrr ko ni tau x.... penah pikir tak dosa pahala seblom ni....  baik ko lepaskan si rina tu....xde maknenye ko akan setia kat die pun kalo ko kawin... wat rugi die je..mane tau kot2 ko kene HIV ke (bukan ak mintak ye...tp sebb ko da cite ko leh wat ngan sesape je) pastu ko nak sebarkan kat org yg xbesalah...tolong la jgn sebarkan penyakit tu kat org yg xbesalah... huh....:@:@

lelaki mcm hg yg patut kna tendangan kuda jantan