CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 51395|Reply: 180

'awek' aku dan aku sama-sama gila.....

maap mula-mula aku pohon kalau thread aku ni bikin suspen or mcm xbehapa nk bermoral. tapi aku ada sumtin nk dikongsi.

aku kenal dgn 'teman' aku ni dah dekat 6 bulan pun. waktu tu aku terserempak dgn dia tgh tunggu bas kat tepi jalan n sejak tu kami berkawan.. nama dia Liya ok..    cantik lentok liat manja cenggitu mahunya aku xbekenan kan... padahal waktu tu aku dah ada sorang awek yang mmg aku couple ngan dia dr jaman skola lg.. yg ni nama dia Rina. Rina baik.. pakai tudung.. cantik n sopan santun gitu. xde nya kalau kuar ngan aku nk boleh pegang2 tgn.. tp aku sayang kat dia..syg sgt2..

nk jd cerita rumah yg aku duduk ni rumah bujang, aku duduk dengan lg 2 org member baik aku. kami tiga2 dh pun keja n 'memahami' sesama kami. semenjak aku kenal Liya, mmg kerap dan hampir saban mlm aku bawak dia balik rumah.
member2 aku ni xpeduli langsung aku bwk balik Liya. dorang pun puji sakan dgn teman baru aku tu.  jeles gaknye aku rasa... hahhahaha.. bangga pun ada... sejak hari pertama aku kenal Liya. kami dah melakukan hubungan sumbang tu.. Liya sgt  HYPER!!! .... aku pulak extra hyper.... haha... even kami x declare couple pun... tp Liya xkisah.. asal dapat.. dia memang gila _ _ _ !  dah aku pun sama jd cenggitu bila start bekawan dgn Liya..
Rina xtahu semua perilaku aku kat belakang dia... bila saban malam aku berpeluk cumbu dengan Liya, Rina makin lama makin aku abaikan.. tapi Rina xpernah tanya. dia cuma mesej. "Gud nite."
Rina memang baik budi pekerti.. kamiada plan nak bertunang dan kemudian kahwin. kelaurga Rina pun baik dengan aku. tp aku dah jadi mcm ni pulak. Si Liya layan aku mcm raja.. aku xpulun mintak, dia yg asyik nk serah2... kat mana-mana ja pun blh jadi kalau aku berdua dgn Liya.. aku semacam kena penangan kow dari dia.. uhuuuuu~    xtahu la aku nk cakap. so bila sehari aku xjumpa Liya... hati aku gelisah. jadi aku sanggup pula cr org lain utk lepaskan nafsu aku... xkan nk cr Rina pulak kan... xpasal2 aku kena tempeleng! tp jauh dilubuk hati aku sygkan Rina. gadis sopan santun yg dulu aku idam-idamkan utk menjd permaisuri hati. oh Rina.... maafkan aku.. aku tahu aku salah.. sampai sekarang aku masih berhubungan dengan Rina dan Rina sudah mula bertanya bila aku nk masuk meminang.. wlaupun dia nmpak mcm pelik sbb aku kadang2 xcontact dia tp dia sedaya upaya menganggap aku sibuk bekerja... dia cuba faham aku! aku sayang Rina.. syg nklepaskan Rina tapi saban malam aku terbayang keindahan bersama Liya... apakah aku juga sama gila _ _ _ mcm Liya... jadi apa perlu aku  buat?? takkan aku nk pilih Liya kot jd bini aku??
kalau pilih Rina pun aaku rasa xmungkin aku dapat lepaskn 'penangan' Liya. Atau harus ke aku pilih Liya yg entah agaknya kalau aku tak ada dia senang2 gelumang dgn jantan lain sbb nk lepaskn nafsu serakahnya. Atau aku pilih dua2...?  so boleh makan dua2.... biar dorang bermadu... oh Rina... oh Liya....

Assalamualaikum,
sesuai pulak thread awak dengan rumah saya..
So,awak nak pilih mana?
Poligami atau monogami??

monogami tu mende?  

Reply 3# paksi

Poligami tue awak kahwin lebih dari sorang wanita~
Kalau monogami tue soranglah..

uhh~ aku belum  g buat kusus kawin.. hahhahaa... xtau sgt aku istilah2 pelik tu... kalau poligami tu aku kompem tau... hihihi... ontah la... aku pun tgh memikir2...

Kalau nak bincang masalah atau nak bincang tentang monogami atau poligami~

Sudi-sudilah masuk rumah saya yerk??

http://mforum.cari.com.my/viewth ... &extra=page%3D1

Follow Us
hahahhh.... ok.. tp aku mcm xmahu la pulak poligami2 ni... takut xblh nk kasi sama rata...

ni lagi satu kes..

aku cuma nak ckp.. stupido,

ko lelaki, bimbing la perempuan ke arah yang baik, bukan ko makin hancurkan, tahun baru ni, bina la azam baru...

Reply 8# kaishi

Ayuh sama-sama kita bangunkan wanita~
Janganlah aniaya..

memang korang patut marah kat aku pun.. kalau mak bapak aku tau dah kompem2 aku kena buang daerah.. eh2...  

iye lah.. aku cuma nk bekongsi kisah durjana hidup aku ni.. aku mmg jahat pun.. tapi nk buat mcm mana benda ni tokleh nk dikawal rupanya...

ko ni vodo pun ade..
ko dah sedap2 ngan vetina tu..ko nak expect dpt bini yg baik2...
weh..pompuan baik untuk lelaki yg baik..sedar diri sikit..
heeeeeeeeeeee...motip haku emo je bila baca cite ko ni???

1. ko dah sedap2 ngan vetina tu..ko nak expect dpt bini yg baik2...
  2. weh..pompuan baik untuk lelaki yg baik..sedar diri sikit.
Copy the Code
aduyai... aku dah kena carut lak...

ko ni vodo pun ade..
ko dah sedap2 ngan vetina tu..ko nak expect dpt bini yg baik2...
weh..pompuan ...
melinda_gordon Post at 8-1-2011 10:39

Memanglah yang baik utk baik..
Yang buruk utk buruk..
Tapi,bagi saya tak salah kalau awak nak bertaubat~

dari care si TT ni bercerite....die mmg nk buat si Liya tu penyedap jekan???????

n die akan pilih....si Rina yg suci n murni tu...skali da kawen....dpt plak tau si Rina tu x suci lagi....skang ni Tuhan Bayar cash dik oi...................

renung2kanlah............

aduyai... aku dah kena carut lak...
paksi Post at 8-1-2011 10:41

padan muka..
rasekan penangan ku..

gini la ye...aku cuma nak ckp..bertobatla...toksah la hang nak geli2 lagi ngan vetina tu..sian kat rina..hang tak penah pikir kaa perasaan dia???hang kalo gatai merenyam sgt nak geli2 mcm tu,hang menikah ja la ngan rina tu..hang pung da kenai die lama kan..
toksah la dilayan vetina yg hang dok puja sgt tu..sbbnya tak guna..cuba hang tanya kat dia bape ramai laki dah dok pulun dia??
hang tak kesah kaaa????

Memanglah yang baik utk baik..
Yang buruk utk buruk..
Tapi,bagi saya tak salah kalau awak nak  ...
juragan_ghaib Post at 8-1-2011 10:42

kalau die nakl bertaubat..
tapi maunye die nak jugak stok geli2 mcm tu,tak adil la utk rina..
kalu nak bertobat..taubat nasuha betul2..pastikan takkan ulangi kesilapan yg lepas dan yg penting jelaskan dekat rina..
bgtau die hal yg sebenar..kalau rina bole accept..alhamdulillah..kalo tak dapat..aku ckp padan muka jaa

tapi nk buat mcm mana benda ni tokleh nk dikawal rupanya...
paksi Post at 8-1-2011 10:38

cuba sekali hang posa sunat..berposa ni bole menahan nafsu hang tau dak..cuba la..
sambil tu banyakkan2 sket baca al quran..takde maknenye tak bole kawal nafsu tu..bole jee..
cubala hang pi jogging kaa...pi gym kaa...ada gak pekdah..

Reply 1# paksi

kau manusia ke ape hah!agak2 la.ksian awek kau.
tuhan da kurniakan pmpuan yg baik kau buat mcm tu.bgus lajgn nnt bila die xd,bru kau nk menyesal.
hargai la org yg ada dpn mata kte .
yg pmpuan kau salu main tu da rupa mcm sl**

terpana!   

Reply 1# paksi

ASLMKM.
SORRY LA BRO
1.ISLAM-KO DA BUAT MAKSIAT, MS UTK BTAUBAT
2.WANITA YG BAIK UTK LAKI YG BAIK DAN SEBALIKNYA.
3.TANGGUNGJWB-KAWIN SEGERA DGN LIYA.

WSLM