CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bubuk_bearbear

Hafidz Roshdi Ceraikan Isteri Talak Satu, Adik Ipar Sahkan Hafidz Lafaz Cerai Talak Melalui Panggilan Telefon

Betul..blh tgk mcm intan,zura..mereka baik each other dgn datin red sekali.masing2 bg kekuatan

Mopiko replied at 23-2-2023 10:34 PM
Akhirnya..buatlah yg terbaik.habis bergambar gengam tangan sblm ni tu untuk apa

I ols rasa tu tgn skandal

kaoru44 replied at 24-2-2023 06:06 AM
semoga dipermudahkn urusan shu n ank2..just nk ckp bukan tuju dkt hr ni tp sbb keliling i pun ada jd ...

Nak like 1juta kali

takziah.. tapi acik dari dulu lagi rasa laki ni mmg redflag. sejak dia nak kawin sgn si shu ni dulu and acik dah dapat predict pun dia ni xkan lama dgn shu bukan apa sebab dulu dia mcm konfiden sangat beria-ia nau nau. last last melingkup jua. keep strong shu & kids.

CERAI SALAH, TAK CERAI SALAH, KAWIN LAIN SALAH, TAK KAWIN LAIN SERBA SALAH.

akhirnya penyondol jugak ye yang dipilih salam takziah atas perpisahan ini. buat shu, kuatkan semangat, ambillah selama masa yg shu nak untuk nangis tapi bangunlah semula demi keluarga & anak anak. tuntut segala hak yang boleh dituntut. jadilah wanita besi agar tak senang senang dipijak. doa meols sentiasa mengiringi wanita/isteri teraniaya

Follow Us
Org lain kawen, ko pun nak kawen,'Org lain cerai, ko pun nak cerai gak

virgocircus replied at 24-2-2023 01:45 AM
Kalau betul dia x nangis or sedih...mmg dah tawar hatilah tu... You don't deserve me n my love! gi ...

Betul ... maksudnya dia dh ready to go ....

jambatannetizen replied at 24-2-2023 12:50 AM
Barkobah tau dia cantik kot. Tapi memang ada forumer kata hanis zalikha mcm cemburu cmtu. Knowing  ...

Tengok gamba ada le rasa barkoba cantik, bila tertengok dalam iklan drama, biasa2 je rupanya. Face feature, comey lagi le dik bell. Mampuih kena dgn acik porum. Sebab putih genit jah kah

akies: Akhirnya..berpisah jua..

Tak pdn kote pensil ikea.. gigihhhh

sayangkid replied at 24-2-2023 02:02 AM
Habis tu anak u Tak penah jumpa ayah dia ke?

X lah ..anak2 aku sume ex husband aku amik n jaga ... Aku kasi dia sume anak2 .... Sbb aku tau kalau masa tu aku amik anak2 dia akan lepas tangan so aku kasi dia ank2 aku ..kami x pernah bergaduh pasal anak .. dia bagi jumpa aku jumpa la..mai angin dia x bagi jumpa aku x jumpa ..bila ank2 dh besar dorang sendiri dtg cari aku ..so xde masalah bab anak2 pun..... Aku pernah hidup dlm broken family so aku tau camne sakit bila ank2 jd mangsa so aku tak buat sume tu kt anak2 aku ..... Sampai skrg ank2 aku happy life dorang x peduli pun mak bapak sorang berpisah sbb apa .. xde sapa pun tau sbb kitaorg berpisah hahaha .....aku x tuntut apa2 pun masa bercerai dlu .. pandai2 lah ko jwb depan Tuhan nnti.......sbb bagi aku kalau tuntut itu ini lagi memanjang kan hubungan aku dgn dia .. lagipun dia bkn ada duit pun hahahha

aik rasa mcm dh komen smalam, tred lain ek. entah rasa si shu ni pon malas layan dh kot, sbb entah2 mmg ye si hapiz ni mental. lantak kan nye si skendel nk handle, bio dia kawen nnti tukar dia pulak jd selebet dia mmg ade tau lelaki/pmpuan yg bila kita jadi je partner dia, dgn kita2 naik selebet. shu sila cari diri sndiri yach plus dia pun kawen muda kan, tak sempat nk cri diri sndiri dh kena handle jantan mental.. tahniah girllllll

kaoru44 replied at 24-2-2023 06:06 AM
semoga dipermudahkn urusan shu n ank2..just nk ckp bukan tuju dkt hr ni tp sbb keliling i pun ada jd ...

Kannn.. ini gigih cinta putik kembalilaa..

llaki2 msia nih setakat pensel 2b tu pun memacam eh perangai

LadyCarefree replied at 24-2-2023 02:13 AM
Tak boleh tuduh gitu. Ada yg memang jenis super friendly. Tambah pula dia nenis manja. Lelaki suka ...

Mcm kita lah acik2 n mak2 yg dok crush dgn pelakon korea hahaha ...aku kalau Malaysia ni aku crush kat Beto je ..hahahahaha siap kat Tiktok dia aku g komen " Oh My Beto" hahahahaa ... Tp just crush je lah aku xtau kenapa aku gila kan si Beto ni .. tp masa aku janda dlu x pnah lah aku try si Beto ni .. lagi sorang si Nadhir tu ...tu pun next Beto tu .......

Tahniah Shu dapat lepaskan diri dari mangkuk ni

harap shu berjaya  dlm hidup

bukan kata jd partner, jd kawan pun cukup lah, selebet. kita boleh tgk mmg hapiz ni pekat aura selebet bdasarkn pmilihan skendel bliau.  kalau tgk si alep, skendel nye smua kemahen top. tgk si sol, ya tuhan skendel nye selebet juge.

Semakin Hari semakin ramai “lelaki” membuktikan dorang sebenarnya hanya layak di panggil jantan je bukan lelaki… Takpelah untuk shuhada semoga pengakhiran perkahwinan ni menjadi asbab terbukanya pintu rezeki yang luas dan kebahagiaan yang tiada galang gantinya…

lightheaded67 replied at 24-2-2023 09:32 AM
aik rasa mcm dh komen smalam, tred lain ek. entah rasa si shu ni pon malas layan dh kot, sbb entah2  ...

Yessss btul aku dok tgok je contoh terbaru acik elly suriati now kau kemain dia punya dress up ......

jambatannetizen replied at 24-2-2023 01:12 AM
Sbb masa shooting, hairul rapat dgn barokbah.

Tapi bila fikirin. Engkau jangan lah perangai jalan ...

Sebab tu kot ruhainis senduk dgn abel kupu2 sound sindir2 kat barkobah kot, jarang2 retis sound sindir2 camni, yg ada dalam sejarah terus bercakaran je iaitu acik garita dgn lisdawati berebut poji nawi jantan gatal tu