CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bubuk_bearbear

Hafidz Roshdi Ceraikan Isteri Talak Satu, Adik Ipar Sahkan Hafidz Lafaz Cerai Talak Melalui Panggilan Telefon

jambatannetizen replied at 23-2-2023 11:49 PM
Memangla. Kalau sorang diam, sorang banyak cakap. Itu kan melengkapi… ini pada aku dari first2 ka ...

Tapi x silap aku bini dia ni pensyarah d antara best student jgak bukan biasa2 pun si shu ni walau muka marhaen b40

pocongkiutss replied at 23-2-2023 10:37 PM
Macamana boleh termasuk isu mati pakai mekap kt benang apis roshdi ni uols..apa kena mengenanya :s ...

start dr Komen pompuan kena bersiap berbedak bergincu .kira kemas2 selalu lah. Pastu ada yg Komen takut mati time Masih bermekap. Tu yg  off topic

cepheid replied at 23-2-2023 10:45 PM
Muda gila budak ni rupanya. Betullah kajian kata otak manusia fully develop bila umur 24 tahun. Kawe ...

Sebelum ini aku pernah kata manusia start considered adult starting umur 24.

pocongkiutss replied at 23-2-2023 03:19 PM
Kalau yg pakai sulam bedak tu cemano.. permanent kan?

Sulam bedak tu tak pasti nok. Tak pernah minat nak buat. Kalau mufti classified kan tatto harom ler takyah tanya2. Kalau dah buat benda harom kompom la kena bakar di api neraka dulu, dah habis seksa baru ler dpt move ke syurga hehehe.

Btw salon2 muslimah yg offer sulam bedak ni mostly claim sulam bedak ni temporary tahan 6-12 month mcm tu sama juga mcm sulam kening tu. Kawan aku pernah buat kat kening mmg lama2 hilang kembali ke kejadian asal. Tapi aku pernah dgr mufti kata, kalau ada tattoo ke dye rambut yg permenant pon mandi je mayat mcm biasa takyah kikis ke siang kulit nya ke apa

Semoga shu terus sukses dan jgn toleh ke blkg lg..dont worry laki kau tu walau xde skandal pun kariernya sendu kategori tibaiunta..apatah lg lepas dh bercerai ni..org tgh angau bercinta kau lantakkan je..x kawin lg mmgla best segala lautan api sanggup kurenangi bagai..tggu dh kawin esok, dia jemu la nti tgk muka penyondol jongos tu..masa tu jgn kau terima dia semula plak..pegi jahanam dia sama itu penyondol

Edited by Miss_LoveLeen at 24-2-2023 12:08 AM
nyoyoyenye: tengok dar keruncingan jari je ...
meolss nampak mcm dia genggam jari dia sendiri je. Atas bawah tu tangan dia

Follow Us
Suchi replied at 23-2-2023 11:06 PM
Iols bukak ig shu tadi nampak dia pun dah mula move on.
Semoga maju jaya dan dimurahkan rezeki buat  ...

Kat mana ntah ada komen adik shu ckp masa kena cerai tu shu x nangis ke hape shu rileks je muka pun tenang je x merentan dia ckp okey je .

anony-mous replied at 23-2-2023 11:19 PM
Thn ni thn jantan herlok mencurang. Kena badi gamaknya. Dlu2 muka idaman uols yg curang mcm shuk,  ...

Haha aku pun fikir Izzue. Baru nak kata.
Btw, pasal hairul azreen. Pernah dgr hanis zalikha cemburu kan sebab peah barakbah rapat nawww
Dgn hairul masa shooting.

_blackbird replied at 24-2-2023 12:06 AM
Sulam bedak tu tak pasti nok. Tak pernah minat nak buat. Kalau mufti classified kan tatto harom le ...

Sulam bedak tu bertahan sebulan dua je weh hahahaa lepas tu xde dh berbalik kepada muka biasa ..... Dia bukan mcm tatoo ke hape just masuk kan like collagen gitu kat muka ..masa sulam tu je muka nampak cerah lama2 keruh balik ..just nk bagi kulit sekata je . Kalau ko rajin g lah buat sulam bedak tu 3 bulan sekali utk maintain cerah muka...... Tu je .

“if you knew how fast people would forget you after your death, you would not live your life to please anyone but Allah.”

asfaz replied at 24-2-2023 12:05 AM
start dr Komen pompuan kena bersiap berbedak bergincu .kira kemas2 selalu lah. Pastu ada yg  ...

Gaytuhhh..ingtkn ada yg bagi cadangan buat sulam bedak bagai..kemain nk melawa 24 jam kan

AWEKSAMURAI replied at 23-2-2023 11:59 PM
Aku lah tu haha kwen umur 18 bercerai umur 22 anak 3 org hahahaha masa aku kwen tu ex laki aku umu ...

pada iols la... umur tak penting.. ada je tua perangai mcm bbnu, ada muda tapi matang...asalkan ada chemistry... saling memahami...
tipula dalam marriage takde problem kan... last resort cerai jela daripada hari2 gaduh ungkit2...
iols pun cakap je ni... besok lusa kene dkt hidung sendiri... mintak dijauhkan laaaaa

likilu replied at 23-2-2023 11:33 PM
Bini dia tak habis lagi public shaming perempuan tu, anti climax la hr ni

Acik forum nak gossip pun ...

U tgk kt mana shu public shaming? Takde pulak ai nampak kt IG dia.  Kalau nmpk kat fb or mana2 media sosial kecuali IG,tu bukan dia.
Dia dh bgtau aritu dia cuma ada IG aje

AWEKSAMURAI replied at 23-2-2023 04:10 PM
Sulam bedak tu bertahan sebulan dua je weh hahahaa lepas tu xde dh berbalik kepada muka biasa .... ...

Aku tak minat sgt la microbleeding muka aku bubuh foundation.. kalau buat facial ok lah. Lagipon muka aku takda problem pon, parut2 jerawat sikit cover pakai concealer dah tak nampak dah. Nak reduce fine line baik aku buat eyebrow lifting je

Back to back cte penyondol berjaye sondol kebun2 & tanaman2 yg dijage herlok..IK fyna now atiroh pasnie nth shiapaa

AWEKSAMURAI replied at 23-2-2023 11:59 PM
Aku lah tu haha kwen umur 18 bercerai umur 22 anak 3 org hahahaha masa aku kwen tu ex laki aku umu ...

Macam mana boleh terkahwin awal sis? I tengok orang yang kahwin muda2 banyak bercerai awal.

asfaz replied at 23-2-2023 11:41 PM
Menurut newbie Datin apa ntah lupa lak tu gbr lama. HR memula gossip dah kata fitnah,letak ...

cam hanet ja bagi alasan prank, kau shiapee hapis oi nak prank2 org pasal issue ni. kat tiktok gigih dok live angkut tayang anak.

btw salam takhziah syu. muda lagi, bangkit utk diri sendiri and anak. banyak ja contoh wanita yg dicurangi n diceraikan berjaya. kalau start ngan buat small business pun confirm ramai yg akan support. semoga mudah move on. doa org teranaiya ni xda hijab

jambatannetizen replied at 24-2-2023 12:05 AM
Sebelum ini aku pernah kata manusia start considered adult starting umur 24.

Menengok keadaan sekarang betul lah tu. Aku ingat lagi dulu kat forum ni gak ramai kutuk kaw-kaw masa depa berdua kawen. Bini (now ex-bini) pun ramai tulis macam-macam. Bagi aku HR ni masih tak puas muda dengan dunia retis. Bila kawen jadi rebel + sendu berlakon tak letops. Heran jugak aku dia kawen jugak padahal tak silap aku dia baru juga berlakon masa tu

sleepandream replied at 24-2-2023 12:12 AM
pada iols la... umur tak penting.. ada je tua perangai mcm bbnu, ada muda tapi matang...asalkan ad ...

Silent War paling letih n penat weh ..aku dlu dgn ex aku setahun buat keje sndiri weh x ckp x apa ... Ckp yg penting2 je ..ex aku bukan jenis kaki gaduh tp dia punya introvert tu melampau gile.... Time dia rasa nk panjat aku dia panjat esok tu berbalik kepada asal mcm org asing ..hek x hok pun x ...... Penat weh nk main teka2 dia nk apa sebenarnya .. keje rumah mmg tiptop dia buat kje aku jaga ank je yg lain dia urus.. aku preggy lagi lah satu apa kje aku xnah buat tp tu lah dia x bercakap ..aku beranak sume dia uruskan sampai ke cuci luka tukar pad sume dia buat ..3 ank sekali aku x pnah bangun malam tukar pampers or bancuh susu sume dia buat .. dlm pantang ank no 3 dia tetibe ghaib tggal aku dgn ank2 terkulat kulat  ..duit x tggal apa pun tak .. terpingga pingga aku mikir pegi mana oh rupanya balik brcuti ke kampung halaman 3 bulan hahahaa kat situ aku amik keputusan stop je lah . Aku pun dh lama tawar hati xde hati nk jd bini lg ..lagipun umur bru 22 tahun xnk aku buang masa

cepheid replied at 24-2-2023 12:24 AM
Menengok keadaan sekarang betul lah tu. Aku ingat lagi dulu kat forum ni gak ramai kutuk kaw-kaw m ...

Waktu tu ramai nak mampus kupas isu dia kahwin. Waktu jugakkk dia baru naik. Heran tak fikir panjang kot. Pada aku, lelaki umur 22, umur lagiii masih budak hingusan. Lelaki sesuai kahwin umur 27.