CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 810|Reply: 5

'Saya Tak Pernah Sekolahkan Orang' - Intan Najuwa

Pelakon Intan Najuwa menafikan dirinya membidas pandangan netizen selepas memuat naik foto yang mendedahkan bahagian perutnya di Dubai, baru-baru ini.

IG

Menurut Intan, walaupun berdepan kecaman gara-gara foto tersebut, dia menerima pandangan dan nasihat daripada orang ramai serta tidak pernah menyekolahkan netizen seperti yang diperkatakan sesetengah pihak.

IG

Mengakui ada berkongsi petikan mengenai penampilan tidak dijanjikan syurga menerusi hantaran Instagram Stories, namun menurut Intan ia bukan bertujuan untuk menentang sesiapa.

Bagaimanapun perkongsian tersebut telah menimbulkan salah faham banyak pihak termasuk mengaitkan hantaran tersebut dengan teguran netizen kepada Intan.

Menerusi hantaran lain di IG Stories, Intan tampil mempertahankan diri serta mengakui masih belajar banyak benda.

Dalam hantaran itu Intan menyertakan laporan berita dari sebuah portal yang didakwa telah mengundang salah faham.

Sumber: Boom

tulis bm udah sis barulah follower2 sendiri paham. pasrah je lah uols pun retis tak bergred followers pun sama level.

rogayahtop replied at 31-1-2023 01:23 AM
tulis bm udah sis barulah follower2 sendiri paham. pasrah je lah uols pun retis tak bergred follower ...

khen... iols pun actually serabut mata membaca penulisan bahasa inggeris yang di campur aduk dengan bahasa melayu...tapi nak buat acaner... semua kawan2 iols sek2 bangsar bubble ke pprt kerinchi ke semua cakap macamtu di era zaman ni...

walaupun muka masing2 sah2 moyang yindu langkasuka dan yindu majapahit...

sama macam kita dekat porum ni beriols beruols hahahaha

rogayahtop replied at 31-1-2023 01:23 AM
tulis bm udah sis barulah follower2 sendiri paham. pasrah je lah uols pun retis tak bergred follower ...

Dulu aku tak paham bila cikgu ingelish aku bising bila cakap campur2. Skarang dengan gen skarng, aku dah paham sikit apa yang sakit. Aku pun sakit mata nengok.

Campur aduk orang sekarang mcm ni:

Semalam, my dad imamkan solat isyak. Lepas tu he met with salah sorang of the makmum. Makmum tu rupanya my bekas boss yang like agak close jugak dulu. I macam so surprise my dad bagitahu he nak pinang i, he pun dah bagi the ring untuk sebagai tanda. I excitedd sangatt

Ini contoh ayat saja. Takde kene mengena dengan yang hidup atau pun mati.

Nitijen kita ni pun 1 hal .Tak perlulah nak paksa2 retis btudung. Hak masing2 kan. Mana leh paksa2.  Intan pn muda lagi.Dia nak enjoy puas2. Bior lah dia. Dosa pahala utk dia,dia yg tnggung. Adunai nitijen kta ni... Peninggg aaaaa...

eh si sendu ni

Follow Us