CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 39229|Reply: 501

Bella Astillah Mengamuk, Aktres Wanita Sondol Aliff Aziz-"Missed Call 8 Kali, Non Stop Mesej, Berani Mengaku Suka Suami Orang"

Bella Astillah mendedahkan ada pelakon wanita cuba untuk mendekati suaminya Aliff Aziz.

Sebelum ini Bella ada menyindir seorang aktres yang sedang bergandingan dengan Aliff dalam sebuah naskhah.

Foto: IG

“Hantaran saya di Instagram itu adalah kerana saya risau kejadian lama berulang kembali. Sebagai isteri, saya ada perasaan trauma. Syukur, Aliff alami banyak perubahan selepas kami rujuk kembali.

“Hantaran itu saya tujukan kepasa seorang pelakon wanita. Selepas Aliff buat kemunculan semula, dia banyak bergandingan dengan heroin lain seperti Nad Zainal dan Intan Najuwa, ketika itu memang tak ada apa-apa pun.

“Cuma yang baru-baru ini, memang ada masalah. Jadi saya bagi amaran. Sudah tentu langkah pertama saya adalah bertanyakan suami terlebih dahulu. Tapi saya tengok hari-hari ada ‘missed call’ dan sebagainya yang saya rasa tidak perlu. ‘Missed call’ sampai tujuh, lapan kali.

“Saya tak tahu nombor telefon siapa. Saya bertanya mengenai nombor terbabit dari seorang rakan artis dan memang betul, itu nombor pelakon wanita tersebut. Saya sangat marah kerana saya sendiri pernah berlakon dengan suami orang.

“Saya bergandingan dengan Zamarul Hisham dalam Aku Tanpa Cintamu. Saya tak pernah berhubung dengan dia secara langsung, kecuali di set penggambarab. Jika ada apa-apa pun, semua WhatsApp atau panggilan telefon akan dilakukan menerusi isteri Zamarul, pelakon Diana Rafar. Tiada keperluan untuk saya hubungi dia.

“Jadi apabila sampai tujuh, lapan ‘missed call’, saya tak nampak sebab itu. Dia berikan mesej kepada saya. Dia minta maaf, dia katakan dia bodoh kerana dia telah tersuka dengan suami saya.

“Dia mesej di WhatsApp saya ‘non stop’, dia kata dia mahu jadi kawan saya. Dia sangat berani, sebab itu saya sampai ke tahap untuk membuat hantaran di Instagram. Kalau dia menjalani penggambaran dengan pelakon bujang, tak apa, pergilah, nak telefon hari-hari ke, nak keluar berdua ke, tak ada siapa akan marah,” katanya kepada XTRA.

Bella juga kesal kerana pelakon wanita itu tetap berusaha untuk mendekati suaminya.

“Suami dah beri penjelasan kepada saya. Kita sudah berbincang secara matang. Tak macam dulu, sering bergaduh. Kalau orang cakap, kena marah suami dahulu, sudah tentu saya sudah memarahinya, tapi jika setiap hari dia nak mendekat, dia nak hubungi, dia nak cari, itu sudah ‘sesuatu’.

“Harapan saya, jika kita nak bekerja, kita kena betulkan niat. Kita mencari rezeki, kita nak kembangkan bakat kita, nak kongsi kebaikan. Jika ramai sangat orang bercakap tidak baik mengenai anda, mesti ada ‘sesuatu’. Saya harap selepas ini, bila kita tahu individu itu suami orang, kita kena berwaspada, jaga batas, biar orang hormat diri kita sebagai wanita.

“Begitulah saya bawa diri saya sebagai seorang wanita kerana saya tahu orang memerhatikan dan status saya sendiri sebagai isteri orang. Sama juga seperti Aliff, jadi saya harap tak ada lagi cerita yang tak baik."-CARI

Si bakyah tu ke

best sangat ke laki ko tu sampai pompuan n co-stars terkejar2 dek?
takkan la pelakon pompuan yang cantik putih gebu tu nak kejar laki ko? sheols ada boyfren lagi hensem n kaya n bekerjaya menjamin masa depan.
entah macam mustahil je.

Dik Bella, bertepuk sebelah tangan takkan berbunyi… lebih-Lebih lagi laki awak tu ada history yang tak best Kalau melibatkan perempuan…

Sila hempuk laki dulu sebelum salahkan orang lain…

putik jagung je pun dikkkk rugi jah kau gigih mengejar dan mengira kazakan si bella nih yang fyna mat aris tu paham jugak... botol kicap kan...

Hensem sgt ke alip ni

Follow Us
Berani mati ye bella ni. Cakap mcm2 mcm org tk ley teka sape. Kang ppuan tu bg bukti laki kau melayan nk twist mcm mne lg.
Ni dh mcm declare war dh ni

Barakbah ke

Biorlah dia cakap mcm2pun.. dah pun laki dio bukan laki mung????

SY kan dah cakap kat benang sebelah.

Asyik salah pompuan je.. tanya laki sendiri dulu.

Edited by missHaidiD at 30-1-2023 11:41 AM
immaryjane replied at 30-1-2023 11:10 AM
Berani mati ye bella ni. Cakap mcm2 mcm org tk ley teka sape. Kang ppuan tu bg bukti laki kau melaya ...

Dia berani mgkin sb ada msg pompuan tu kt suka kt laki dia. Dia ckp diri sndiri bodo. Tu bukti kuat tu. Sb tu bella berani

Eh syeram muka si bella dgn liptik gelap
Cm jonggos pun ada jgk kn

waaaahhhh..giler berani pelakon wanita itu.. klau pn ko tersuka bagai.. sampai nk minta izin bini tu nape.. ke mmg nk publisiti murahan.. supaya follower ko naik.. sebail si bella nie x sebut nama ko.. sia2 nama ko busuk..
yg putik jagung di kejar nya.. alahaiii..

Uish .sapa co star alip?
Kalau Bakyah tu bertianggg lg boyprend dia kalau nak compare dgn laki mu...tapi kalau btul ishh..downgrade ya taste

Astaga Barakabah betul ka ini have some class uols are pretty tahap 10/10 punya scale kot, astagaaaaaa

betul ke bakyah pilih putik jagung i is kenot brain lahhhh

Omai....kamikaze penyondol tu siap kontek bini...hmmm

dudaberhias replied at 30-1-2023 11:05 AM
putik jagung je pun dikkkk rugi jah kau gigih mengejar dan mengira kazakan si bella nih   ...

dia bagi botol kicap sekali dik...nah sila pilih nk manis nak masin nak pekat...sila..sila...
sakit perut aku dud ketawa...hahah...

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Takkan lah si barakbah tu...die punyelah cantik bodi tip top...boipren die pon have2 kan...ke gimik aje nih

Ape lagi la

ira_229 replied at 30-1-2023 11:27 AM
dia bagi botol kicap sekali dik...nah sila pilih nk manis nak masin nak pekat...sila..sila...
s ...

choiii... hujung2 kejadian rhopernyaa macam ni tu pun siap ada sesi tarik menarik rambut sampai tercabut wig...