CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-MRO

PN Main Peranan Semak Dan Imbang Dalam Parlimen Malaysia-Muhyiddin Yassin

Orenn1 replied at 30-11-2022 10:26 AM
kheennn...dorg ni mmg pengkhianatt, blh2 nak tebuk atap

Tu pun masih gigih berusaha nak tebuk atap lagi.

terma2nkondisi2 replied at 29-11-2022 12:19 AM
semak + imbang = sembang

so.. sembang je la ni

Sembang kotey
Hahahahhaha

menteri2 kabinet dah ada ke belum

Orenn1 replied at 30-11-2022 10:23 AM
lol kohkohkoh, itulah mcm mana ko blh terlepasss padahall nama ko terselittt ada  di mentione ...

Aiiii ...pesona yg aku bawak dlm forum cari ini bersifat insan globalisasi keww?..mana mana ada aku disebut?

Chihuahua betul kheunz?

Anyway...bagusler kalau dah ada sifat bermaaf maafan walau belum datangnya hari raya.......

Ego manusia ni kekadang aku pelik tengok....

Kenapa tak boleh jadi macam aku?...mana  aku ada musuh? Aku dijadikheun musuh oleh org ada ler...pelik ler...kheunz?

20 org yg nak jadikheun aku musuh...lagi beribu yg menyayangi dan cuker kt aku...ko tahu kenapa?sebab jiwa memberi maaf dalam diri aku subur mekar bak rumput yg dibasahi hujam tiap waktu dan tika..sebab iteww bila kita punyai sifat pemaaf pada semua tak payah terhegeh hegeh tunggu depa semua datang merangkak utk dapat kheun kita utk kemaafan, maka TUHAN akan juga melembutkheun hati merwka utk memaafkheun kita, in syaa allah

Bak kata anak jiran aku yg 3 tahun ...bila kita mudahkheun urusan orag lain(dalam konteks dari mereka mencari kita utk mendapatkheun maaf)dgn kita sendiri telah mwmaafkheun mereka sebelum mereka meminta maaf...makan dgn yakin kita serta iman kita bahawa Tuhan itew maha melihat...kita juga akan dimudahlheun urusan kita...In syaa allah...

Ko nampak akal budak tecik anak jiran aku yg 3 tahun ni oyen?

Heshe is up for adoption..anak jiran aku iteww..ko nak?

Kahkahkahkah

stingergrumpy replied at 30-11-2022 11:39 AM
Aiiii ...pesona yg aku bawak dlm forum cari ini bersifat insan globalisasi keww?..mana mana ada ak ...

menurut jiran aku yg berumo 2 tahun tu plak kalau dgn anjing tak perlu mintak maaf tapi sesama anjing mmng perlu mintak maafmelainkan tiba2 anjing kejar kita hempok je dgn cangkul ke apa2 tapi tak perlu mintak maaf..wallahu alam bissawab.

Edited by stingergrumpy at 30-11-2022 11:57 AM
rospinki replied at 30-11-2022 11:46 AM
menurut jiran aku yg berumo 2 tahun tu plak kalau dgn anjing tak perlu mintak maaf tapi sesama anj ...

Interesting narrative...boleh ko relatekheun dgn contoh yg lebih jelas ttg kawen ko sendiri, kendian cerai ko?...at which stage ko jadi hanjengnya ....at which stage mantan ko pulak yg jadi hanjengnya...dan juga waktu berjimak...siapa yg berperanan sebagai anjing? Atau waktu berjimak sampai terberanak benih 6 ketul, kehanjengan  all put aside? Kerana bila air gatal dah full throttle atas kepala semua dah tak boleh pikir?

Jom lets engage...

Yg lain ketepi....

Wakahkahkahkahkahkahkah

Follow Us
stingergrumpy replied at 30-11-2022 11:56 AM
Interesting narrative...boleh ko relatekheun dgn contoh yg lebih jelas ttg kawen ko sendiri, kendi ...

seperti yg aku agak kau mesti relatekan psaal itu..tapi anjing2 yg kau bela itu kau tau ke diorg berjimak dgn sesama anjing macm kau jugak.
jgn jawab kalu kau bukan anjing

sorry anj..aku mau pergi lunch sama lady boss. ko dgn anjing2 sini silakan bercakaran.
i likeee

Edited by stingergrumpy at 30-11-2022 12:05 PM
rospinki replied at 30-11-2022 11:59 AM
seperti yg aku agak kau mesti relatekan psaal itu..tapi anjing2 yg kau bela itu kau tau ke diorg b ...

Ko nak didik serta beri kefahaman pada your ausience takkheun ko nak bagi contoh kakak ko punya laki punya example?

Bukankeww lebih elok bagi contoh diri sendiri kerana you can really feel it...dan akhirnya perasaan ko ini juga dapat diterjemwhkheun pada kefahaman yg lebih baik pada your audience...

So are you ready to share?

Its ok...aku kt sini to moderate apa yg ko nak takut?

Aku will lock this tred so hanya ko dan aku aja boleh post....

Kahkahkahkah

rospinki replied at 30-11-2022 12:01 PM
sorry anj..aku mau pergi lunch sama lady boss. ko dgn anjing2 sini silakan bercakaran.
i likeee:love ...

So lady bos hari ini taking the role of hanjeng atau both you and her play the role of hanjeng?

Kahkahkahkahkahkahkahkah

Dgn aku lain kali sebelum reply baca ler doa kudus dulu....dah kena scam balik terus nak pi lunch ler nak berak ler nak.ambik anak balik sekolah ler....

Sekolah apo tengahari balik

Kahkahkahkahkah

stingergrumpy replied at 30-11-2022 12:08 PM
So lady bos hari ini taking the role of hanjeng atau both you and her play the role of hanjeng?

K ...

Seperti yg jiran 2 tahun aku tu cakap..anjing ni mmng kuat menyalak. Sepesen je perangai

Edited by stingergrumpy at 30-11-2022 12:44 PM
rospinki replied at 30-11-2022 12:22 PM
Seperti yg jiran 2 tahun aku tu cakap..anjing ni mmng kuat menyalak. Sepesen je perangai

Bila ko berjimak waktu masih berlaki ....yg menyalak siapa? yg mengerang siapa? Terutama waktu dah nak sampai kemuncak muntah benih?

Adakeww  both of you menyalak kerana dlm mode kehanjengan  atau both mengerang(manusiawi) sebab yg nak dibenihkheun takut ikut menyalak pulak bila keluar dari vajayjay?

Tak jadi lunch keww? Mood hilang?

Kahkahkah