CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 2678|Reply: 4

Sifu online popular .. kahwin lain.. aku kesian pd isteri dia..anak murid perampas..

Post time 9-10-2022 01:50 AM From the mobile phone | Show all posts |Read mode
Ada satu sifu ni kan..dirahsiakan la cukup la aku gelar dia FA..

Aku ada g kelas dia dulu2 then bini dia aku gelar JA la ye..yg selalu tolong dia arrange kelas bagai sng cite susah2 dlu JA selalu teman dia..aku rasa la sbb tgk gambar2 posting event diorg..

Posting di fb FA dulu2 bnyk menghargai isteri sgt yg susah sng bersama..iaitu JA

Then, FA ada Anak murid dia aku gelar mA..MA ni posting di fb pon siap tag JA la dulu2 konon terima kasih sbb sanggup korban masa FA mengajar dia bagai..

Diorg kan mengajar bisnes online so mestilah diorg posting share kehidupan bisnes diorg..so dari situ ada kalanya nampak posting MA yg ucap terima kasih pd JA siap JA komen yg baik2 je mgkin time tu bibit cinta FA dgn MA belum timbul ..

Bayangkan dari susah bersama tu..FA dan JA siap dah dapat anak..then anak kecik dpt lg tup tup ……

FA ni kawen pulak dgn MA..

MA ni patut la pernah posting  kat fb gambar kawen tp takde pengantin lelakinya..start situ org dh syak..

Aku rasa FA dgn JA dah becerai sbb dah tiada lg posting menghargai isterinya..

Tp sbb FA ni dihormati org pon xnak kecoh..plus MA tu pon dah jadi sifu sifut jgk..mengajar closing..

Aku kesian la dgn JA sbb aku dok bayangkan mmg perempuan baik senangnya dibuang buang kan..dah la ada anak ..dgn MA ni tak pasti dah ada anak belum sbb dah lama kawen..

Kawen pon lepas berapa tahun FA dgn JA dpt anak kecik n masih bahagia..

Alahai nampak bahagia je sanggup berkorban JA ni utk suami dia..

MA ni pulak bertudung labuh so tulah nak kutuk lebih2 kang org cop tudung labuh xlayak dihencap pula..

Patutkah aku garang lg dgn laki aku sbb pempuan baik mcm JA yg sentiasa bg sokongan kat suami n bagi kebebasan masa dan kepercayaan siap husnuzon hubungan FA dgn MA ni berdasarkan posting diorg dulu tp masih dicurangi????

Kesian la weh kita dh trust pasangan tp dikianati

Takpelah mgkin diorg dah mintak maaf dgn JA harap sgt kehidupan Ja skrg aman2 bahagia mgkin dgn laki baru yg lebih menghargai ke..

Sbb klu aku dah trauma dah..laki yg kita percaya n bagi kebebasan berkawin dgn ank murid yg dia pon percaya..

Apapon aku harap diorg baik2 saja..mcm ddnk punya wife manjaaah cakap..itukan jodoh..????

errrr....jawabnya huruf M......

masalahnya apa yek skrg?

Macam pernah dengar cerita ni

mayakaren replied at 10-10-2022 09:54 PM
Macam pernah dengar cerita ni

Mcm ddnk ke bezanya manjah dgn mantan tak berbaik pon mcm ni..

Tp kes yg kuih bulan tu ya..tu ketiga2 kelas sekali tp yg lagi tu dah get back dgn yg 1st mcm kes dai farhan tp tak pasti dgn kuih bulan masih on ke x..