CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: JoyahMengayah

[Tempatan] Video lelaki didakwa penasihat 'Majlis Raja-Raja Hal Ehwal Islam' leka berhibur di kelab malam tersebar

nw111 replied at 6-5-2022 12:09 PM
Cisss..mmg iols tertipu..sia2 kagum kat heols dulu...tak sangka duduk kat Oxford pun nak menunggan ...

I pun terkagum...bangga duk cite kat anak2 kehebatan mamat ni dulu2...

Jiddin replied at 6-5-2022 12:00 PM
Sorang adik OKT nama Ayman AlAkiti pun byk engage dlm perbincangan polemik ilmu spt ISU tariqat, yaq ...

Mak aishhh... gambar arwah mak yg seksi pun di uploadnya....abg adik ahli agama...x tegur ke...

Orenn1 replied at 6-5-2022 12:23 PM
Ye lah buat apa terbaik utk diri sekdiri sis. Selamat hari raya maaf zahir bayin sis buritan.

Selamat hari raye sis oren ku sayang

Ohh ni yg nampak kat fb ttkm duk troll ingatkan lobai pas rupanya ntah sapa2.

Suchi replied at 6-5-2022 01:38 PM
Ohh ni yg nampak kat fb ttkm duk troll ingatkan lobai pas rupanya ntah sapa2.

Heols bukan entah sapa2 sis...anak melayu pertama jadi felo kt oksfot nun..

nw111 replied at 6-5-2022 01:42 PM
Heols bukan entah sapa2 sis...anak melayu pertama jadi felo kt oksfot nun..

Ntah sapa2 bagi iols la sbb tak kenal heols pung.
Kira belum cukup pemes lagi laa beliau nih.

Kalau jumpa depan mata mmg iols who r yus kan jelaaa.

Follow Us
adiknya Dr Ayman tu aku minat sgt. dh la hensem, cara ckp pon mmg gaya org intelektual bijak pandai gitu. sian abgnya dh memburukkan nama keluarga al akiti.

benda camni pon korang nak kecoh

bangkem ok je kalau ada ustaz yang sporting dan open macam ni

ada bukti ke dia minum arak, berzina bagai?

setakat layan live band tu takde masalah pon

haram ke layan live band?

apa beza dengan lobai2 lain yang terpekik terlolong nonton bola dalam stadium sambil berkepit laki pompuan?

tukul replied at 6-5-2022 01:32 PM
Mak aishhh... gambar arwah mak yg seksi pun di uploadnya....abg adik ahli agama...x tegur ke...

orang zaman 60an dulu memang majoriti berpakaian camtu ler
kalau tak caye, cer tengok gambar mak nenek kita zaman2 dulu mana ada pakai tudung

pakai tudung bagai tu bermula tahun 70an selepas revolusi iran

Barula sekufu..penasihat dengan orang yang dinasihat..ulama sebenar takdenya kebuloq nak makan gaji dengan orang yang tak dengar nasihat.

Tukul, maknya masih hidup sihat lagi orangnya.. Yg dah takde ayahnya. Btw maknya bertudung dah, pencen guru besar. Arwah ayahnya org kuat industri buku negara..

Mmg family ni educated bcground, cuma tahap warak tu tak berani nak cakap. Adik perempuannya juga free hair dulu, baru beberapa thn ni je bertudung. Ayah dorang ni mmg pentingkan ilmu, sbb tu anak2nya ada dia hantar ke pondok dr awal usia. Ni mmg kisah betul pun, cuma Dr Afifi tu rasanya bukanlah formal masuk pondok, tp sekadar mcm short course gitu. Kalau adiknya dr Ayman tu mmg pondok betul2 byk thn famous dia kat pondok tu.. Utk tak ot, rasanya jika betul pun dlm video tu dia, tp tak rasa dia sanggup minum dll yg tak elok, mgkin ada majlis apa2 kot dia pergi. Sbb ada adik dia yg mmg minat music..  yg fadli tu org DBP selalu tulis review filem2... Apa yg I boleh simpulkan family dorg ni mmg colourful tp bab study mmg tabik

Edited by Jiddin at 6-5-2022 02:55 PM

Meols rasa utk zaman dulu, dressing cenggitu biasa ja. Sorry kalau Ada yg X setuju.
Dan anak2 upload mungkin sbb rasa bangga dgn lifestyle and sejarah parents.

Meols rasa theyols pun mungkin datang dari family intelek Melayu zmn2 dolu berbanding family agamawan hence the proud of their parents' yesteryears.

Fadli Akiti ni pun more to sastera and films. Yg dlm aliran agama OKT dan adik dia nama Ayman.

And meols setuju dgn sorang forummer yg sebut OKT ni maybe orang berilmu tapi tidak warak. Family OKT definitely golongan cendikiawan jua tapi sisi agama mereka byk ke arah discourse berbanding cara hidup

layan dondang sayang sesama jantan ja sis

yang itu insyallah melayu approve

she replied at 6-5-2022 12:27 PM
Baca kupasan bro Hadi tu katanya wife kedua ni ada acc di Cayman Island

Bini kedua OKT sgt intriguing bagi meols. How did they meet? Bini Tu hot sgt bg meols. Camna leh sangkut dgn mamat nerd walaupun berjawatan pengaruh bagai.

Now Ada alleged case kat Cayman Island pulaks. Marhaen cam kitalah yg life cenggitu jua kan. Sedih lak meols

she replied at 6-5-2022 12:37 PM
Macik dah tengok video2
Termasuk video ceramah Husam pelaq
Video dia counter doa siap suruh pengikut ...

Exactly. OKT diam seribu bahasa.
Hat ustaz ni konon nk bela kawan. Tak pasai2 jadi sebab kantoi terus. Lawak sungguh la ustaz tu pun. Haih

Sis Sonok Tak U Idop Pasca Oxford?

Edited by tumpanglalu74 at 6-5-2022 03:11 PM
nw111 replied at 6-5-2022 12:38 PM
Adoiii..nama dia iols dah lupa...ada lg gambo iols dgn sheols kt fb..btw..iols kenal dia ni bkn ta ...

Do people treat U well?  

Frankly aku memang kowtow kat orang2 cam U.  Tapi yang go out of line je yang aku kutok..  Hope U paham.  

Ye sis, kita boley je berbangge dengan ape yang kita ade.  Contoh, keluar dari rahim seorang wanita bangsawan ke.  Tapi bila kita wat salah dengan sengaje macam ney takkan la kita nak expek orang teros respek kita..  

Sis, 1st year presentation pakwe aku tu aku yang tulih.  Dia present je.  Maths assignment dia aku ponah solve untok dia yang dia stuck.  Thank god I did all that so that aku takkan forever inferior kat dia..

Back to kevangge.  Orang kalo betol, kita sapot dia.  Kalo salah kita repot je dia.  Tak kesah le dia felo kat univ kat bulan ke pon..

Yang masok Oxford ney tingtong aku tau 2 orang.  Hugh Grant (kes blow job kat Hollywood) & Sufiah Yusof (jadi pelacor).  Bila nak jadi, maka ia pon terjadilah.

Penunggang agama yang berjaya

Aku tak terkejut pun kalau dia masuk kelab2, cuma tak sangka di berani buat kat Malaysia.  Bab minum2 tu aku tak pernah nampak dgn mata kepala aku sendiri, cuma adik ipar aku yang mmg mat saleh pernah la diajak utk casual meeting sambil kita minum rose wine because i love rose.....begitu lah.

asamfish replied at 6-5-2022 03:27 PM
Aku tak terkejut pun kalau dia masuk kelab2, cuma tak sangka di berani buat kat Malaysia.  Bab minum ...

Sapa yg mengajak tu, chuols? OKT ke?

Iols used to hv highest respect to Silver castle. But this is the second blow to their integrity. In one of d speeches, yg iols ingatla, soltan said, lantiklah yg berintegriti walaupun kelayakannya agak kurang. Mana integriti penasihat agama cenggini? Jangan nak justify dan buat new precedence tak salah nak berhibur. Orat pun tak jaga...

First blow, iols baru tahu ada pembesar yg berskandal dgn bini orang sampai org tu bercerai berai, tetap juga