CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1146|Reply: 16

Gadis Menangis Tak Dapat Makan 4 Fingers, Penyanyi Nak Promote Lagu Baru Ke Tu?

Sumber: Instagram Paperfarah

Baru-baru ini, satu video viral di Tiktok berkenaan dengan seorang wanita dikenali sebagai PaperFarahdan teman lelakinya menerima kecaman hebat gara-gara sebuah video Farah merajuk dan menangis akibat teman lelakinya bertanya sama ada dia mempunyai duit untuk membayar makanan dibeli di restoran makanan segera 4 Fingers.

Menerusi temu bual bersama Nur Farahin Shazleen, dia berkata, kecaman yang diberikan netizen terlalu kejam dan keterlaluan itu membuatkan dia takut untuk keluar dari rumah. Katanya, tiada apa-apa yang boleh dilakukan dan mengakui tindakannya memuat naik video tersebut adalah satu tindakan salah.

Katanya, dia memang sedih kerana ini pertama kali berdepan kecaman sebegini sehinggakan ada yang meninggalkan komen lucah dan menawarkan sesuatu yang bukan-bukan sehingga menyebabkannya fobia untuk keluar rumah.

Farah yang juga seorang penyanyi baru dalam dunia seni itu menafikan perkongsian video itu sengaja dilakukannya untuk mempromosikan single terbarunya berjudul Pelan-Pelan.

Menurutnya, video yang viral itu tiada kena mengena dengan muzik video lagu terbarunya. Boleh percaya ke? - CARI

Dah sendiri mengundang. Lenkali sblm pos apa2, ingat la - klu takut dilambung ombak....

Tak nak aibkan sapa2 tapi dia yang pegi post video tu kenapa? Nak bagitau bf kedekut ke? Semua benda nak up socmed. Mengamuk2 menangis konon tapi sempat merekod. Macam2 hal

Muhong lah pes taim kna hencap. Seblom2 ni melolong nk Starbucks, patu xmau mkn kedai mamak ni 3rd taim dh wei. Hujong2 nk promot lagu ghoper nye..jijik btoi marketing gnih.

Gatai bijikkkk sungguh

Ok umoq berapa budak ni?  baru pegi buat drip ke bleaching putih semacam? Tiktok masa kedai mamak tu tak la putih pucat camni..
malu family je perangai, nak makan sedap mintak kat parents sendiri, lain la dah kawin mintak la sgt kat laki tu..

Follow Us
aku selalu pesan kat anak aku yang lelaki kena sediakan keperluan dan cuba langsaikan kehendak kalau ada rezeki lebih…  tapi kalau camni la rupa bakal bini anak aku, memang aku guna kuasa veto suruh anak aku tinggalkan dia…  sebelum tu aku nak cepuk dulu bagi sel2 otak minah ni bergabung…

takde duit, buat cara takde duit sis

apooo duk harap duit org

gile...nak makan ape pon,kalau hati dh nak sangat, beli je lah sendiri.
use your own freaking money..
takde duit? gi la keje..
ke study lagi? mak bapak kan ade..
malu aihh nangis2 ghope gitu.
hadap nau2 duit boipren belanja.

Selagi dia hanyalah boipren kau, selayaknya dia nak kedekut, tak bagi duit kat kau, tak belanja kau makan, tak bayar makanan yg kau nak! Mak Bapak kau tanggung kau sebelum suami. SUAMI! U have no rights nak tunjuk dkt netizen how cheapskate ur boipren are! Takde ikatan apa2, setakat i lap u,u lap me, kita kapel, gi mampos!

eyansss replied at 25-1-2022 11:05 PM
aku selalu pesan kat anak aku yang lelaki kena sediakan keperluan dan cuba langsaikan kehendak kalau ...

Maigod kalau belum kawin baik la lelaki tu sediakan keperluan & langsaikan kehendak mak ayah dia dulu. Itulah syurga dia. Kalau betina tu mak ayah tak mampu tanggung, diserah pulak tanggungjawab kat boipren, mau pening kepalo woooo,...nak2 dpt betina mcm si Farah ni. Kawin pon belum tentu, lg nak tanggung. Elok lah perempuan diajar berdikari cari duit sendiri.

Boipren dia sendiri ckp ni semua content je

Bunyi menangis tu sangat tak real. Lakonan rupanya

Mengada-ngada tu jer nak kata..

Prickford replied at 26-1-2022 08:39 AM
Maigod kalau belum kawin baik la lelaki tu sediakan keperluan & langsaikan kehendak mak ayah dia d ...

aku ajar anak tentang tanggungjawab lelaki sebagai anak, suami, dan bapa...  tapi aku nak kena ajar satu lagi, kalau dapat gepren celaka camni, jangan sesekali jadikan bini...  sakit kepala sakit jiwa...  ni melebih2 namanya...

hasniey replied at 26-1-2022 10:18 AM
Boipren dia sendiri ckp ni semua content je

kuajaq punya boipren...  kantoikan pedia...  gepren bangang ko tu gigih la pusing2...  hahaha...

I confused sheols ni naturally lawa or memang sebab filter.