CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Raline

Kata Dr Vida, 'Shuib ada ciri lelaki idaman saya' #SHUVIDA

dia nak gakkkkkkkk. astaga acik sorang ni...

Shuib xseram ke tu?

dreamcatcher replied at 17-1-2022 08:34 AM
Woww mcm pantun salam kaut depan pintu umah pengantin

Tak ade le niatnya sampai ke situ........

Indahnya lembayung di waktu senja
Indahnya malam berbunga api
Pantun sekadar cubit2 manja
Terserah gimana nak ditanggapi

ha..ha..soeb kata, elok2 org gosip ngan ct nana, ni tetiba ngan DSV plak..mau mati kejung dok dgr ngilai pagi2

Ya Allah acik ni pun. Kau ingat kau semuda nana ke. Pls lahh.

kalau korang perasan trend viral ni asyik orang sama ala .acik vida,next alipp ,sajatadun,pastu family jah lop

Follow Us
ya tuhan POWER KAPEL OF THE CENTURY

dua2 muka haukest, iols rasa sepadannnn…..

soeb siap bg syarat nak yg manjahhh n sedap menyanyi
tokvida x tau ke tu

hehehehe tak terkata nak komen apa

Vida ni, skali kena maki dengan pak mertua shoeb baru reti, tak malu sungguh lah .. dah menopos pun apa punya gila la

nape aku rasa sepadan je dua ni..dua2 jenis nakkan perhatian public...meletop nanti kalau dua2 menjadi..

Semoga berjodohan kedua² nya

Alhamdulillah (nana berkata dalam hati)

Dari DSV baikla siti Nordiana... Pandai nyanyi... Dsv kalau nyanyi bunyi ayam berak. Kaporrr... Bingit... Lagi stress shuib

RAP/RAPXTRA

'Tak mungkin bercinta dengan Vida'
Najiy Jefri
najiy.jefri@hmetro.com.my

Kuala Lumpur: Pelawak dan usahawan popular Shuib mendedahkan jutawan kosmetik, Datuk Seri Vida bukan individu yang sedang dikenali buat masa ini.

Shuib berkata, dia bagaimanapun selesa berkawan dengan Vida atas urusan bisnes makanan yang diusahakan bersama ketika ini.

"Vida bukanlah individu yang sedang saya berkawan sekarang. Walaupun ramai yang cuba meneka dengan menamakan beberapa individu lain tapi identitinya biarlah rahsia sebab kami masih dalam peringkat perkenalan.

"Sebenarnya saya dengan Vida sudah lama berkawan sejak arwah Siti Sarah masih ada lagi. Kami sama-sama berkolaborasi menjalankan perniagaan Unagi.

"Jadi tak mungkinlah saya akan bercinta dengannya. Lagipun kami berdua tak sepadan sebab dia memiliki pengaruh yang terlalu besar dan memiliki segala-galanya. Sementara saya mencari seseorang yang sederhana dan mampu menjaga anak-anak saya yang masih kecil sebaik mungkin,"katanya.

Menurut Shuib, siapapun jodoh yang bakal hadir dalam hidupnya, wanita itu perlu mendapat persetujuan daripada ibu serta anak-anaknya.

"Kalau boleh soal jodoh ini saya tak mahu bercerita sangat sebab terlalu sensitif. Lagipun jodoh ini rahsia Allah. Saya boleh merancang dengan siapa yang saya nak berkawan tapi tak tahu adakah dia jodoh terbaik saya.

"Cuma andai satu hari saya terbuka hati untuk berkahwin, wanita ini perlu mendapat persetujuan daripada ibu dan anak-anak saya terlebih dahulu," katanya.

Terdahulu Harian Metro melaporkan Vida tidak menolak sekiranya ditakdirkan bercinta dengan pelawak dan usahawan popular Shuib.

Katanya, Shuib memenuhi ciri-ciri lelaki idaman yang dicari selama ini.

Suib reject mentah2 je bidah ni i baca kt fb tadi
Tapi ada sorang cina macam dok ajak dibah kawin ke cmna ntah , mcm main2 tapi ntahla

sweetgirl replied at 17-1-2022 04:19 PM
soeb siap bg syarat nak yg manjahhh n sedap menyanyi
tokvida x tau ke tu

Iols dgr2 gosip si fiza halim tu. Gosip dr benang sblh. Fiza pndai nyanyi ke. Dlm elit dulu sedap ke dia nyanyi

Agak2 si bidah ni frust menonggeng tak soeb reject dekt public cinta bidah tu.
Ke bidah dah takde rasa malu lg

Kuala Lumpur: Pelawak dan usahawan popular Shuib mendedahkan jutawan kosmetik, Datuk Seri Vida bukan individu yang sedang dikenali buat masa ini.

Shuib berkata, dia bagaimanapun selesa berkawan dengan Vida atas urusan bisnes makanan yang diusahakan bersama ketika ini.

"Vida bukanlah individu yang sedang saya berkawan sekarang. Walaupun ramai yang cuba meneka dengan menamakan beberapa individu lain tapi identitinya biarlah rahsia sebab kami masih dalam peringkat perkenalan.

"Sebenarnya saya dengan Vida sudah lama berkawan sejak arwah Siti Sarah masih ada lagi. Kami sama-sama berkolaborasi menjalankan perniagaan Unagi.

"Jadi tak mungkinlah saya akan bercinta dengannya. Lagipun kami berdua tak sepadan sebab dia memiliki pengaruh yang terlalu besar dan memiliki segala-galanya. Sementara saya mencari seseorang yang sederhana dan mampu menjaga anak-anak saya yang masih kecil sebaik mungkin,"katanya.

Menurut Shuib, siapapun jodoh yang bakal hadir dalam hidupnya, wanita itu perlu mendapat persetujuan daripada ibu serta anak-anaknya.

"Kalau boleh soal jodoh ini saya tak mahu bercerita sangat sebab terlalu sensitif. Lagipun jodoh ini rahsia Allah. Saya boleh merancang dengan siapa yang saya nak berkawan tapi tak tahu adakah dia jodoh terbaik saya.

"Cuma andai satu hari saya terbuka hati untuk berkahwin, wanita ini perlu mendapat persetujuan daripada ibu dan anak-anak saya terlebih dahulu," katanya.

Terdahulu Harian Metro melaporkan Vida tidak menolak sekiranya ditakdirkan bercinta dengan pelawak dan usahawan popular Shuib.

Katanya, Shuib memenuhi ciri-ciri lelaki idaman yang dicari selama ini.

Raline replied at 17-1-2022 10:02 PM

Gosip dgn Ct Nana blh je Soeb diam..tp bila dgn AyamMee, sepantas kilat Soeb tepis yachhh..Soeb pn x sanggup