CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: CARI-MAL

Tak Berahi Pada Suami Sendiri, Wanita 'Main' Dengan Dua Lelaki

ellejo replied at 6-1-2022 06:21 PM
mmg ramai laki malaysia kawen indon.
tapi korang tak pelik ke mana pegi bini indon dorang masa laki ...

coba kamu jelaskan.wanita malaysia laki sihat pon mau bercerai.ga setia.lagi suka laki bangla sama negro

trisnalovezul replied at 6-1-2022 10:38 AM
coba kamu jelaskan.wanita malaysia laki sihat pon mau bercerai.ga setia.lagi suka laki bangla sama ...

occurrence bini malaysia tinggal laki sakit terlampau sikit

tapi tak pernah sekali aku jumpa bini indon jaga laki malaysian yg dah sakit. semua kene tinggal.

hujungnya merayu ditangga rumah bekas isteri atau isteri pertama.

fyi, orang tengok laki kwen perempuan indon estet bot pancung kelas bawahan sama seperti perempuan melayu kwen bangla yach

kilang ai kerja dulu besa. ramai indon.
tapi takde satu yg dapat tangkap engineer atau exec. paling pun technician.

sebab yg intellectual tak akan berminat dgn mereka yg seemed low class. kena calit pun tak jadi. jijik melebihi sihir setan.

tapi ada engineer cina kawen doktor indon. tapi doktor indon tu anak orang kaya. engineer tu selalu kene paksa balik indon duduk disana kerja dgn mertua.

lain sungguh dgn indon low class desa kecamatan kabupaten rumah lantai tanah. dia akan sibuk suruh si laki tanggung keluarga dia.

sbb tu kalo boleh kawenla dgn indon kaya atau mid class.

mana ada indon kt malaysia ni cantik. korang takpenah pegi paya jaras ke? atau lalu depan kedutaan?

dengan berkeraknya. bau masam bau minyak wangi murah. mekap entah zaman bila sungguh outdated. berebut naik bas. rambut kejung, kening lukis, kasut dictionary. siku hitam. pinggang kurus cantik tapi gigi kuning buat apa?

yang cantik bergaya tu semua anak orka.

rambut rebonding sikit dah perasan cantik. padahal rebonding rambut melepet nipis. muka tepek bedak lagi putih dari leher.  meluat tgk pempuan indon bersidai kat jambatan klang otw nak pegi ktm

'suami saya goyangannya tidak berasa'
pussy besi ke apa nih? adakah nak ditusuk spt gerudi konkrit baru rasa goyangannya? ngaku je la ko nak rasa penis yg berbeza2. samdol punya indon hahaha

Follow Us
Thunderclouds replied at 5-1-2022 12:34 PM
Dekat umah lama,mmg boleh buat bisnes air jamu kunyit acik2 indon ni. Masing2 punya resepi. Yg bel ...

rasa masam2 cuka epal+kunyit+pedas2 lada hitam. aku penah beli dgn confinement lady masa aku pantang. dia ckp bagus utk dalaman. aku beli botol mineral besar dlm rm20 kot sebotol. aku minum xabis pun sb rasa dia kuat. aku kena picit idung kalau nk minum

trisnalovezul replied at 6-1-2022 06:23 PM
cantik kan mas..kalian ga akan nampak wanita malaysia yang secantik ini di malaysia..kalo ada mmg  ...

yer memang mahu cari sorang cewek indonesia buat isteri.

nanti lepas pandemi sudah aman,
gue mau buat trip jalan2 cari bini - pekan baru, padang, bandung, bali

ada lagi tempat lain yang trisna boleh recommend?
gue sudah jatuh hati sama cewek indonesia

perempuan umo 48 masih bernafsu lg ke ye..i tgk perempuan melayu bernafsu nk shoping ping ping jer la

ellejo replied at 6-1-2022 06:59 PM
mana ada indon kt malaysia ni cantik. korang takpenah pegi paya jaras ke? atau lalu depan kedutaan?
...

majoriti warga indonesia  yg dtg malaysia adalah pekerja golongan 3D...kalau nak cari bini, kena pergi indonesia, middle class and upper class mereka luar biasa cantiknya...gadis2 kampung pun sangat cantik...

ifanonline replied at 5-1-2022 10:36 AM
wanita indonesia boleh menerima konsep bermadu dgn mudah...tidak semacam wanita2 malaysia...

seti ...

Nak berkonsep raja bagai tu takpe lah juga kalau semua serba serbi cukup. Kalau dah kerja pun malas, asyik menghadap phone je, jaga anak pun tak mau, kerja rumah tak nak pakat tolong, jadi raja kapur jela kau kat situ.