CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zaza_bunny

!!!HINA SGT KE PREMPUAN GEMUK D MATA LELAKI???

nokssssss.. harus baca posting iols tu sampai abis okayyyyyy!!!! iols benci pompuan gemuk  ...
isskandar Post at 20-5-2010 11:56 AM

hokayyy... iolls xde somi yg maki org kt public even iolls gemok.. hehehe

kalao org tue gemuks tapi dia tak maki2 uolss sukerlah kan modd iss??
hehe
btw iols tak gemuks ...
ctsueraya Post at 20-5-2010 11:58 AM

uiks?? laling u x cukp voluptious lor.. kih kih kih....

uiks?? laling u x cukp voluptious lor.. kih kih kih....
nawtylulu Post at 20-5-2010 16:00

nak VOLUPTIOUS camno lagik laling?adeh deh deh..letih   : nanges:

nak mintak tips camner nak cepat gemuk ek

saya pulak kurus kering..hari2 orang cerca dan maki saya sebab saya kurus kering..

kurus salah gemok pon salah..haihh

bila kurus dipanggilnya tiang lampu lah, papan lah, kambing tak cukup nutrisi lah,
ape salah kita hahh?!

ade ke pulok emo..
momod Hang pemurah le bagi kredit.. terima kasih momod Hang.

Follow Us
khen tengkiu momod hang

my dear zz_bunny,

myb bila zz_bunny terlalu lama memendam rasa, masalah ni nampak makin kronik..nanti klu selalu sgt d pk2, leh dtgkn kemudaratan yg lain plak..if zz_bunny ada org yg d percayai, b'ceritalah ngan dia, mudah2an hati akan lebih tenang & relax..

gemuk ni bkn hina pun..xkan sbb gemuk zz_bunny nk teruskn khidupan dalam keadaan murung dan sedih..org gemuk pn berhak mnikmati hdp ni sebaiknya..amek cakap2 org tu sbg 1 semangat..fikir positif.

klu btul zz_bunny nk kuruskan badan, 1st skali kena pasang niat yg betul..KENAPA AKU NAK KURUS? then, mulakn skit2 jgn drastik sgt..dan klu zz_bunny org Islam, byk2 dekatkan diri dengan ALLAH..ni jga dpt menenang & m'gembirakan hati kita selain dari makanan...

Rate

1

nak VOLUPTIOUS camno lagik laling?adeh deh deh..letih   : nanges:
ctsueraya Post at 20-5-2010 05:08 PM

haruslah u kene up kn ape yg ptt... huhuhu....

kpd tt, jgn mcm tu, i pun gemok brt 100++ lg... pk secara positif... i ni pun biaser2 jer.. tporg cpt cam i. kalo psl bf nie, i mmg ramai x bf (chewah)... ade yg ajk i kawin tp kite kena ingt jodoh di tgn tuhan. tawakal je.... walaupun kite gemok, pstkn kite sehat.. i make sure i jln every week even semmgu skali pun xpe.. pk secara positif. bkn sume lelaki x suke prmpuan gmuk, i dah jmp n i know... kdng2 lelaki lbh rase selesa kwn ngan kite sbb kite thn lasak atas gurauan pedas diorg( mental kena sntiasa kuat) tp bile ade bnda2 yg pnting dia akan rujuk pd kite... y dont u hang out dgn i.. we talk, lpk2...

ade pape hal, pm jea.. i bkn jual ubat kurus @ ape2 aje... i just nak u positif.. kwn i yg comel2 sume dah kawin.. lelaki yg benci tgk prmpuan gemok ni bkn bgs sgt pun,xde manusia sempurna pun, mmg dah dia spesis begitu, biarkn dia dgn dunia dia. ssh sgt cili jea mulut dia... kalo u ade azam nak kurus lg bgs, cume perlukn semngt jea...  i dah try, i tau seksanye.. ckit2 pun xpe... yg pnting jgn stress, be hepi with u self.. bile u stress u mkn lg byk... just get along with ur body n try to improve... that's better dr x cube lgsungkn??

Aku suke body Fergie.. mantap2 ... (adakah aku bermata keranjang?)
Angelina jolie n megan Fox

pompuan gemok mmg x hina.. bukan dorg mintak jadi gemok pon.. low metabolism kekdahnya

tapiiiii pompuan gemok yg gilakan attention mmg akan dipandang hina... sehina- hinanya... ahahahahahahhahaa

biasa org berisi ni, romantik.. agak nyerler..
jodoh di tentukan oleh Nya.. bersabarla.. ada gak lelaki cekeding suka pompuan gemuk..

sape layak nk hina sape??yg menghina tu bagus sangat ke??

sebenar nye pompuan gemuk ni x bape konfiden ngan diri dia...tu yg wat dia rasa terhina...padahal x dihina oleh sesapa pun..:re:

sbnrnye xpyh pk sgt.... u will be hepi at your own way...

dulu aku kurus mcm lidi so now cuby sikit lah..
coz kwn2 aku lah ckp aku cuby..bile diorang ckp mcm tu aku rasa nak kurus kan badan aku jer..rasa terhina pulak diorang ckp mok3..he3...biar lah diorg nk ckp pe asal kan aku sihat walafiat,cukup mkn,cukup tidur..dan sbgnye...
bagi aku lah kan laki nie bukan test nak gemuk2..biase nye cuby sikit lah..tgk jugak lah  dari padangan laki kdg2 diorg nak mcm cuting model..selera laki mana kite tahu..
setahu aku lah kan aku ada member bdn gemuk lah..langsung x ada bf kwn laki byk lah....memang org gemuk nie laki xnak ke?

dulu aku gemuk jgk.. tp setiap masaalah mesti ada jln penyelesaiannya..
Btl2 ckp semua.. Biar gemuk janji mulut baik..

dulu2 org paggil aku ANAK GAJAH.. Hubby aku pun suka ejek2 aku..
La ni dr 71kg skrg aku dah 58kg.. Penyakit pun dah beransur ok.. Bayangkan muda2 lg aku dah ada kencing manis ..dr 12 bacaan darah utk kencing manis aku skrg 5.5..alhamdulillah.

TT ni gemokss keee

kl TT gemoks.. odviously u r not happy wit ur body...  kl x hapi better la ko kuruskan badan

aku ade je kawan2 yg gemoks... happy je.... boifreen lagi berderet2.... sbb diorg pandai stylo even gemok.. bercakap bijak.. konpiden ngan diri sendiri.....

Thanks coz sudi bg pandangan msg2... Tapi klau korang nak tau, sy ni x pernah kurus sejak lahir samp ...
zaza_bunny Post at 20-5-2010 00:39

ko rase nak mati sbb ko x konpiden ngan diri ko.....

huduh ke cntik ke.. gemuk ke kurus ke.. xde kene mnegene ngan jodoh dan lelaki ske atau tak....
open ur eyes.. luaskan pergaulan... then ko nampak ape yg aku cakap nieh...

jgnlah sbb gemok ko asik nak berbaju kurung atau pakai ala2 kain guni.... muke tuh jgnlah kasi berlemak sgt... tepek la bedak.... badan org gemuk selalu berpeluh... pakailah wangi2 sikit...... pakai tudung comel2....kl freehair.. style kan sikit rambut ko tuh....

try belajar pakai kasut bertumit.....
belajar communicate

org yg selalu menrungut pasal diri sendiri ni susah nak senyummmm.... belajarlah ramahkan diri dengan senyuman..... terima diri ko seadanyerrr

tak semua org lahir cantik... sum people kene berusaha..... it's ur face.. its ur body.... nothing u can do except to the best wit it  ....been there done that,,, believe me......

ko ckp xde lelaki ske kt ko.. mesti sbb ko busuk.. muke berlemak2... muke masam....( tp kl dh jodoh kawen jugak),...  i just be frankly...

Dear sahabat ku zz_bunny

Cintailah diri anda seadanya nyer dan kemudian anda pasti anda akan dicintai........

Bagi saya x salah kalau kita nk bdiet....... bkn untuk puas kan ati org lain yang mcerca tp perlu dilihat dari sudut positif....... cm komen kwn-kwn kita yang lain ada kawan mereka yang gemok ambil inisiatif berubah setelah bberapa pkara blaku dlm idup dorg.......

Makan bukan penyelesaian untuk selesaikan masalah atau mengubati hati yg rungsing...... saya pcaya byk lagi pkara lain yg boleh wt awk hepy tmbh2 melibatkan hobi awk..........

Mulakan idup positif bkn untuk org lain tp untuk diri sendiri......  Pasti kenyakinan awak lebih tinggi......  selamat mencuba