CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 69985|Reply: 266

!!!HINA SGT KE PREMPUAN GEMUK D MATA LELAKI???

NAK TAU APA PENDAPAT LELAKI TTG PREMPUAN GEMUK/BDN BSR,,,ADAKAN ITU SATU KECACATAN YG KORANG X LEH TERIMA?
KNAPA PREMPUAN YG KURUS MCM SKELETON/ MUKA BERJERAWAT YG BATU LEBIH MENJADI PILIHAN JIKA DIBANDINGKN DGN YG GEMUK?

SILA KOMEN...TQ

tak kesah la gemuk ke kering ke....
janji mulut jgn puaka sudah...

tak kesah la gemuk ke kering ke....
janji mulut jgn puaka sudah...
mahatma_gundhu Post at 19-5-2010 00:39

HAHAHAHAHA..I LIke....
aper2 pon gempal nie comel...
shedap peluk...

gemok xpe jgn perangai xelok......

pempuan gemuk x tau jaga diri.
kenapa diorang gemuk? sebab mmg x tau jg diri. over makan
so kalau x tau jg diri mcmn nak jg boyfren..

tu la jwpn kwn aku bila aku tanya knp masih single..
dia ckp yang nak kat dia semuanya pempuan gemuk..
sanggup dia single tunggu pempuan yg body cun...

gemuk ada cutting ok apa? hehehe...jgn terlebey sudah dah la.

Follow Us
pompuan gemuk confirm pandai masak...itu adalah salah satu kriteria yg perlu ada untuk menjadi seorang isteri...

Saya bukan lelaki, tapi suami saya memang awal2 dah kata dia tak suka pompuan gemuk. Bukan hina lah... tp cam salah sorang forumer ni ada sebut, tunjuk cam diorang tak pandai jaga diri. hmm

Dah le saya dulu pun ala chubby gak, tersinggung gak lah bila dia kata gitu.. Tapi alhamdullillah dah slim. Tu pun usaha lah gak pasal bila ingat balik apa dia cakap tu membara lah jugak.

setuju.. ade sesetengah pompuan yg berbadan besar tu tak pandai control makan..n malas exercise tu yg langsung hilang kawalan...lelaki ni..macam pompuan gak ..nakkan kesempurnaan.. walaupun kekadang tanpa pedulikan keadaan diri mereka sendiri... so tuan khemah takyah risau, klu takde yg nak..... guna kesempatan tu utk sihatkan badan...jgn dok terlolong2 kenapa lelaki tak nak..smpi bile tak selesai masalah... jodoh ni bukan keje kite.. dah smpi ketika... sampai la ia..

Rate

1

perempuan chubby cumil + perempuan berisi sedap di pandang . perempuan kurus cam ada penyakit . aku rasa lelaki suka perempuan yang sederhana + bodi mantap + seksi sket2 .

kurus macam lidi suck

NAK TAU APA PENDAPAT LELAKI TTG PREMPUAN GEMUK/BDN BSR,,,ADAKAN ITU SATU KECACATAN YG KORANG X LEH T ...
zaza_bunny Post at 19-5-2010 12:36 AM

Yang penting hati... luaran tu semua sementara sahaja...

Kalau lelaki tu takleh terima ko sebab ko gemuk, then let it be... dia bukan pasangan yang baik untuk ko... move on... teruskan hidup...

gumuk ker... kurus ker... sedang sedang ker... yang penting:
1. sihat walafiat... (tak semestinya yang gumuk tu sakit, yang kurus tu sihat...)
2. perangai elok luaran dan dalaman... kalo badan cantik cam model, tapi perangai cam setan na'uzubillah... pun tarak guna jugak...
3. bijak... otak bijak tak mengenal saiz badan cam ner.. kekadang badan gumuk tapi otak bijak... ada gak yang badan kurus tapi tak dok otak.. or otak letak kat mana...
4. bukan takat pompuan gumuk jer dihina or dicaci.. malah yang lelaki gumuk pun menerima nasib yang sama... so, pompuan gumuk jangan ar terasa sangat...
5. issue ni bukan takat berlaku kat Malaysia... tetapi satu dunia... kalo kat negara barat especially US, nasib golongan golongan ni lagi ar teruk...

Last but not least, 2nd round audition untuk Biggest Loser Asia will be coming soon... so, kalo rasa badan tu over weight... sila silalah datang audition... kut kut leh participate in BLA... kalo berjaya, bukan takat dapat hadiah USD100,000, time final tue, badan pun dah kurus dan cantik... surely yang kuat mengutuk dulu tue akan menjilat balik air liur yang mereka ludah dulu tue...

Bagi aku tak kisah ler gemuk tue...janji kena maintain sihat kan...chubby sikit ok ler. Peduli jer ngan pdgn orang terutama lelaki...kok dia tak nak pilih kita jadik tau ler kita dia lebih pentingkan luaran dari dalaman...apa kejadah nak berharap pader laki ruper tue. Susah tue nak memuaskan hati sumer orang...gemuk ker tembam ker montel ker kalau kita selesa dgn diri kita tak jadi masalah pun.

kat sini yelahh sume cakap tak kisah, walhal kalau leh nak gak yang cutting badan mengancam kan? aku takde la look down sangat pmpuan gemuk, atau lelaki gemuk, tapi kawan lelaki aku ada cakap, pmpuan ni, kalau badan gemok sangat, seolah2 tak reti jaga diri, pemalas. camne nak jaga laki nanti

masing2 ada taste masing2 kan kan kan

klu gf or bini korang terbih berat, pm je i. i ada solution untuk kuruskan mereka. tq

x smestinye pompuan gumuk x pndai jge dr.. biasalah lelaki.. cantik dimata mereka adalah yg kurus n slim melim.. n x smestinye pmpuan gumuk x pndai jge laki, biasenye pmpuan gumuk ni klo dpt org yg btl2 blh trime n syg die, die akn jge n appreciate org tu leklok psl die tau org tu boley trime die.. xkn la die da dpt laki yg baik die nk abaikn.. yg pnting TT kene pk cantik itu subjektif.. wlaupon hnye few percent je lelaki yg accept pmpuan gumuk tu cntik, tp still ade... lg 1 mse mnentukn sgalanye.. TT sbr je.. nnti akn ade seseorg yg really appreciate TT... yg pnting ati mau baik.. lyan org sme rata.. mne tau dlm rmai2 org yg kite layan baik tu, salah sorgnye adelah jodoh kite... gud luck TT  

gf adik aku gemok!!!... errr sebenarnya x de aa gemok sangat... chubby je. kitorang ckp gf dia gemok (dpn adik aku aa) dgn tujuan utk menyakat adik beradik ~ lama x jumpa, sesekali bila bergurau, teringat time kecik2.. wa gurau jer aa bro.. n shes a nice sweet girl. time kumpul reramai, gf dia masak mmg best!

topik nie mungkin bermaksud gemok(obes).

bukan hanya lelaki, even pompuan gemok (obes) itu sendiri mengidamkan body yg solid n attractive.. sekiranya anda diberi pilihan, adakah anda mahu menjadi gemok?

adakah anda menghina org gemok?
sekiranya tidak, begitu juga dgn most lelaki - tidak meghina, cuma - bukan pilihan - sama seperti anda.

gemok bukanlah kecacatan fizikal - ianya lebih kepada lifestyle n eating habit. x kira aa dah berapa kali buat lapband, lipo (invasive or non-invasive), berpuluh2 product (makan/minum lagi.. haiizz), kalau makan x dijaga, mmg aa akan gemok.. jarang sesangat aku nampak pompuan gemok kat swimming pool, gym, sports complex, etc.. alasan, x de masa, semput, etc.. kalau kat kedai makan mmg slalu ada..

tahukah anda? - n pls take note
most hospital private/gov (di malaysia) memberi consultation (minimal fees/free) utk membantu golongan yg menghadapi masalah obes. anda akan diberi taklimat dan JADUAL DIET utk diikuti - clinically proven.

ikut resmi kereta/moto.. isik minyak ikut keperluan.. kalau parking, x gerak2, x isik minyak pun x pe.. gerak sket, topup minyak sket..

sekian..

aku lebih suka dengan perempuan yang kurus.. tapi aku xHINA pun pempuan yang berbadan besar. .. ada lelaki suka yg chubby.. dan ada yang sebaliknya ..