CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: larikesurga

[Aduan] korang berfikirlah banyak kali sebelum gi ke YUN NAM

tuan umah xmo try syampu bawang ke?
whitedove07 Post at 22-3-2010 21:43

bawang??takde kunyit ke?hahahaha...aku tgk dalam youtube..syampoo mengkudu aka nama saintipik dia noni apekebenda ntah..bagus jugak..korang leh taip kat youtube "rawatan rambut gugur"..

thanks everyone...biar aku try jap YN ni..mane tau kurang sket rambut gugur aku ni..btw..rambut aku lebat..cuma dalam peringkat awal nak jadi bentuk M kat depan kepala tuh..tu yg riso nyer..

duit  sebanyak 14000 utk rawat rambut..?cair dek amoi yg telentik lentik kot..
anuar Post at 22-3-2010 22:39

amoi tu memang cantik pon...

Em...amacam rambutnya? Okay dah?

jgn la caya klu depa ckp dia dah reserve produk for u.tu mmg ayat selalu depa guna kat customer. ko amek 10 pakej ni pun,tgu la nnti depa pujuk2 nak soh sambung.

kali ni,jgn la ko pk malu ke apa ke. blah je.jgn ckp ade CC ke apa ke.ckp je sengkek giler dah

Kalo nak lebatkan misai dan janggut boleh gi Yun Nam tak??
Kepala botak misai dan janggut mesti tebal...baru hensem..

Follow Us
beb...ko ade hak nak nolak....takdenye dia nak paksa2...kalo dia paksa ko lempang je dia...u have ur right...use it...

oklah..aku nak citer pasal kakak makcik aku...dia pergi wat rawatan yunam nih. ...
pressor Post at 22-3-2010 11:08

aku yg baca ni pon hangin...biadab...dhla nipu...:@

owh camtu ek..bru aku suggest kat abg aku suh g yun nam..nak ckp dgn dia toksah pegi la..kang aku yg kne marah klu harga mahal nk mampos...

Post Last Edit by larikesurga at 19-4-2010 13:14

aku nak update sket ni..ini sesi ke 4 dah aku gi treatment..kalo korang nak tau..setiap kali sesi..dia akan soh beli produk2 dia..mcm supplementn herba ape kejadah ntah..ko bayangkan..sebab aku tak amek pakej herba tuh..dia "paksa" aku amek..cuma tambah rm2000 je..mak oi..bapak mahal giler..dah le aku terpaksa kuar kan rm1500 awal2 ritu..ni nak tambah lagi 2000??sorry ar..kali ni aku tak makan ckp dia beb...sekali tuh...dia soh aku byar sket2...rm 200 lebih camtu ar setiap sesi...aku cakap aku takde duit..aku ckp dalam atm card aku ada rm 22 je..(memang aku ada rm 22 je dlm atm card aku).waktu tu aku memang gurau2 ngan dorang n aku bagi kad aku kat dorang untuk check kalau tak cayer...dia tol2 amek n korang tau dalam 5 minit kemudian...aku terkejut babi...tgk dia bawak resit n dah kuarkan duit rm20..deposit untuk herba treatment...time ni aku memang cukup marah...macam sial dorang ni..(sorry terkasar dengan sengaja)..mane boleh dia kuarkan duit dari akaun aku tanpa kebenaran..aku ckp direct kat dia..muka memasing (dlm bilik tu..ramai awek2 cina berkerumun kat aku..konon2 mcm kaedah psikologi ler untuk tarik aku wat herb treatment)..dah mula risau..aku cakap.."ini salah n saya leh amek tindakan undang2"...muka memasing dah cuak..then dia tawar kan aku rm20 untuk dua kali herb treatment..nak pujuk aku le tu untuk jgn amek tindakan kat dorang..ko bayangkan..dari sekali herb treatment yg harga rm2oo lebih leh jadi rm20 untuk 2 kali herb treatment..ade ke logik????korang rasa aku terima tawaran dia tuh????TAK beb...aku tau ni sumer tipu...aku ckp kat dorang..since aku dah bayar rm 1500 untuk 10 kali rawatan, truskan aje..tak perlu herb treatment..

bila berjalan kuar dari Yun Nam (kat sungai wang) tuh, aku tgk ada customer baru, Melayu..nak aje aku nasihatkan customer tu supaya sentiasa ckp "TIDAK" bila dorang tu soh beli apa2 produk...sekian cerita ku..

gila la dorg tu..suka suki je amek duit org..klu aku tgh jenjalan kat shopping mall ke tetibe ade amoi2 slimming centre ke..facial treatment ke hape..harus aku bolayan..

cam hari tu sibuk la amoi tu suh try facial treatment ke ape ntah..ngan muka garang cam rimau aku ckp 'xminat!!'..

klu dorg nk paksa ke ape..TT ade hak nak tolak..duit TT..dorg sape nak paksa2 org..cam babun je

giler ahh..sib baik ko tak cair or lembut ati ms dia kuarkan duit atm tu.
so rude!!

Reply 50# emiryn_darling

ye la..ikotkan ..memang dah leh amek tindakan undang2 sebab tanpa kebenaran dah kuarkan duit aku..memang hampeh amoi2 tu..harap muka je lawa..tapi sedut darah org2 cam saya nih..org kaya leh ar korang wat camtu..

giler ahh..sib baik ko tak cair or lembut ati ms dia kuarkan duit atm tu.
so rude!!
TumblerTK Post at 19-4-2010 18:56

memang rude dorang tu...sekali lagi..harap muka je lawa..belajara dari pengalaman beb...kali ni memang tak termakan ckp dorang..btw, dari 4 kali rawatan ni..memang ada la perbezaan nya berbanding sebelum..kulit kepala tak gatal2 lagi..rambut pon kurang gugur..camne baik pon treatment ni..aku tau dorang ni kaut keuntungan berlebihan dengan cara yang kotor..so beware le pada sesapa yg bercita2 nak g ke YUN NAM nih..bukan tokleh..tpi make sure korang berpoket tebal...dan jenis ..tak kesah..

hangin ajer ku baca..

ko baca je dah hangin..aku ni kira bukan angin lagi dah..tofan terus...hohohoho

yg percume masuk tmpat tue je...
klua kene byr da....
jgan cpat tpengaruh ngan bende2 free...

Dia kuarkan duit dari ATM ko? Means ko bagi dia PIN No and ATM kad kat diorg? Then diorg pergi sendiri kuarkan duit and resit baru tunjuk kat ko? gile ke apa, melampau2.. org macam ni memang aku dh tarik kolar baju dah, tak kira laki ke pempuan.

aku pun tak percaya pada perkataan PERCUMA..bg aku takde apa yg percuma dalam dunia ni kalau kita tak usaha sendiri..org nk bg teh lipton percuma aritu masa aku g pasar malam pun aku bt tak tau je

bukan beb..bukan...aku just kasi atm maybank aku kat dorang...memandang kan dlm tu ada 22 hinggit je..aku tak kisah la...lain ar kalau ade beribu2 dlm akaun aku tuh...n aku tak jangka lak dia nak kuaukan doploh henggit aku...aku nye atm card ada visa beb..yg de gambar cherry tu..debit card la kira nya...

PERCUMA tu kadang2 strategi promosi...kalau sespa keje kat bahagian marketing mungkin tau la kot..tapi PERCUMA yang ni, lain....memang bukan percuma pon dalam arti kata yang sebenar, so pada sesape tu...ingat2 lah yer pasal promosi PERCUMA YUN NAM ni..sebar2 kan ler kat kawan2..