CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mziskandar

Sila buang pad haid terpakai betul2!!!

Bila aku baca cite tuan umah ni aku teringat time aku buang air besar kat toilet unisex kat kolej aku dulu. Masa aku buang air tu ada skali lampu tertutup skjp tp aku wat bodo je, mgkn member aku yg kacau aku. Lps tu aku nk bsh tgn tiba2 jamban flush ngan sendiri... aku pelik...  tp x seram pun. AKu perasan ada tong sampah & ada jg tuala wanita.
Bsk2 nya aku dgr khabar angin cite toilet kolej b'hantu.. huhu...  Ni semua pompuan pengotor punya psl la ni :@

Sila pakai pad yg tak de gel, senang nak basuh dan senang nak buang.

Reply #82 liya71a's post

dats true !!!

cite misteri pad... eda pon ada cite..
ni zaman skolah2 time form 1 dok asrama.. form 1 skolah petang masa tu.. hari last day b4 cuti sem org umah jauh2 yg parents x amik kena la blk esoknya termasuk la eda...
sume org kt asrama dh blk tinggal dlm 10 org je kot, warden pon dh cabut awal2..
tp nak tunggu time nak tido tu ada la lg 2/3 org parents diorg dtg amik termasuk yg paling berani..

maka yg x brp berani yg tinggal tu decide tuk tido la.. b4 tu g la toilet beramai2, buang hajat, cuci muka.. dlm ramai2 ni ada sorang member period... dia paling lambat kuar toilet ngan muka pucat cuak plak tu.. on the way ke dorm tu dia senyap lg.. sampai jek dorm dia trus ckp.. weiii, korang jom temankan aku g toilet lg sekali aku nak tukar pad.. kitorg ni cam apehal???
dia ckp pad dia ilang.. bkn ilang bila dh tanggal tp kt panty lg.. yg ilang plak tu kapas yg serap darah jek, kapas nipis kt luar still ada kt panty dia.. siap nak nangis bila kitorg senyap, dia ingat kitorg x caye.. dia ckp klu x caya aku tunjuk skang gak   

tp kitorg sume dh x berani kuar dorm lg, suh jek minah tu pakai jek pad dlm blk.. pastu rapat2 kan katil trus tido dlm terang sampai pagi... sampai harini cite tu masih lg misteri

ko citer berterabur la

boleh x citer satu2...

teringat criter masa sekolah menengah dulu2... kat hostel...
walaupun dah dipesan dan diberi tahu sumer pad hendaklah di basuh dan di bungkus baru buang.. tapi masih ada gak melaun melaun yang degil.. pad pakai campak cenggitu jer... bukan sikit yang terserampak entiti tengah meng"gonggong" pad waktu tengah malam.. tapi bebudak nih masih tak serik.... pastuh ada sorang budak nih sakit perut.. darah kuar tak henti2... dah bawak gi klinik pun sama gak.. muka dah pucat dan lembik sebab darah tak berenti keluar.. pastuh warden ngan sorang cikgu try ikhtiar panggil sorang ustaz nih.. uztaz nih glamer kat sekolah.. sebab kalo ada benda2 misteri mesti panggil dia tengok.. masa ustaz nih datang.. sumer budak kena kosonngkan dorm... tapi as usual.. set2 nakal dan busy body cam kitorang mesti lah intai2 nak tahu apa sebab kan... pastuh ustaz tuh gi belakang hostel.. kat situ cam tempat pelupusan sampah ah.. pastuh ada lobang.. tak tahu motif lobang tuh kat situ.. lobang tuh lak tutup ngan papan lapis.. ustaz tuh bukak jer papan lapis.. pergh... bertimbun pad yang tak basuh... yang lama yang baru sumer ada.. yang kitorang tau tak basuh.. sebab pad tuh elok jer sekeping.. kalo basuh mesti dah konyok kan.. kalo pompuan rau ler rupa pad yang di basuh camner.. kaler pun dah bertukar... punyerlah busuk... kalo pikir logik.. saper nak buang pad kat situh.. lagi satu.. pad tuh banyak giler... lepas upacara sembur menyebur.. jampi menjampi.. tempat di bakar... patutlah kat area situh keras.. selalu mengusik... rupa2 nyer kira cam umah dia lah tuh.... huhuhu.. seram........

tu citer masa sekolah... masa aku kat u... dok umah sewa.... satu hari tuh umah bau busuk giler.. cam bau bangkai... cek punyer cek.. bau dari bilik belakang.. dari housemate aku tu takder.. balik kampung.. kitorang cuak gak.. sebab bau busuk giler... alih2 member aku pakai kunci spare bukak bilik tuh.. bau busuk dari tong sampah kecik dia.. pad tak basuh.. cuma bungkus ngan sotkaba jerk... bau busuk toksah cakaplah... sebab tuh kita nak kena basuh pad tuh... kebersihan kena jaga...

Follow Us
aku  setuju ngan seroja1...

kebersihan ni kena jaga ...

bukan pad jek ...

diri , umah, dll...mesti kena jaga...

cuma kat sini kita discuss pasal pad x bbasuh....

banyak org x caya sbb x penah jadik pada diri sendiri... or org2 tdekat...

biasanya budak2 yg duk asrama yg slalu mengalami benda pelik2 gini sbb komunitinya ramai....

dan pelbagai perangai manusia .....

benda2 halus ni mmg suka pada tempat2 kotor ni... terutamanya toilet...

hemmm...pelik aku ngn pempuan yg pengotor camni..buat malu jek.
barang sendiri pun geli nak cuci ke?? :@

Balas #80 nik2121\ catat

amboiii nik...

soklan tuh. straight sungguh...

ha kroit...jwb2...

pad haid ni kn kna bsh brsh2..
nnt da makhluk len hisap drh kat pad tu..
dia hisap kat pad..tp kat bdn kt pn dia hsp...kira2 2 in 1 la ni
so..bsh la brsh2

dulu ada 1 thread..

sorang ni mempertahankan hak dia sbb x basuh pad.. die ckp zaman skrg x relevan da nak basuh2 pad ni.. sbb die sama kan pad = pampers bebudak tu.. siap ckp.. mana de pampers org basuh kan...

91# lily_kama

91# lily_kama

pamper budak = ada najis
pad = ada darah

lain tuh.. dlm tv x de pun aku tgk dia org tunjuk antu makan najis nihhhh....  org yg bpikiran mcm tuh rasa dia  moden sangat kot...
bila antu isap darah pad ngan darah dia sekali baru dia rasa...

limau nipis ngan bende halus ni sinonim betol eh..
dedaun79 Post at 9-6-2009 12:19

a'ah btol la...
aku slalu dgr kalo tmpat eksiden yg ada bekas darah..
kalo ada org jahat pi perah limau nipis kt ctu..
tmpat tu jadi haunted la...

94# chicmushroom

erk???

petua kawan aku, ludah kat kesan darah tu untuk elak dari disedut hantu. korang pernah dengar tak petua ni? cuma nak tau kepastiannya

94# chicmushroom
penah gak dengar cenggitu.. org kata.. kata org..

Post Last Edit by exclusive_vvip at 21-6-2009 15:11

pasai pad x basuh ni mmg bahaya...my schoolmate meninggal psl ni....dia gi camping, then buang pad gitu jer lam hutan tu....kat camping tu gak kene (meracau ker demam ntah)...cikgu antar blik umah...dia dok meracau kat umah...family dia ada gi tempat tu blik utk cari pad dia...tp x jumpa rasanya....last sekali masuk hospital...tp ajal dh sampai, dia meninggal lbh krg sebulan pastu....(sori yer x leh citer lebih2 sbb takut ader ex-schoolmates yg join cari nie...kang diorg baca msti tau psl ni..apa plak diorg kata nti)

98# exclusive_vvip

huaaaa...smpai mninggal?dasat ek...
kalo yg jadi sakit2 pstu darah xbenti2 keluar tu biasala dengar...
tapi yg smpai abis nyawa ni....dasatnye...

dulu akak aku penah cite masa dia kt hostel..
warden hostel dia dh sakit ati sgt2 ngan masalah pad kotor buang mrata2..
smpai ugut nk tuang asid kt pad2 tu...
smpai skang aku xtau apa relevan nye ugutan tu...hehe...
tp penahla dgr kalo nk buat jahat kt org perah gak air limau kt pad...kesannye...tuan punya darah tu kena cam tumpah darahla...
agaknye kalo tuang asid...kesannye lagi dasat kot...

93# jeriah_md

mmg dia rasa moden ler sesgt..

di tambah dgn sekutu2 yg menyokong fakta dia..

org zaman skrg ni mana da nak percaya benda2 mcm ni..

tp mcm lily lak.. lily rasa kotorlah klau x cuci.. x salah n bukan payah pon kalau cuci.. mcm la susah sgt...