CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: nurun04

Yang pernah sign up mana2 pakej treatment

kalau ada yg 1st try for slimming pakej baik takyah ler..
baik london weight, mayfair n marie france sama saja..
bila bdn naik komfem kena tambah duit buat lg treatment..
bagi yg banyak gila bagai duit tu takpa buat saja..
kalau takat 3k punya treatment tu kesannya ciput saja..
not worth money laa nyesai

pernah wat slimming treatment kat London Weight MManagement..
memang berkesan

mayong, trn ke berat u gi sana? my mum pun sebok nk pegi sana..sebab awl taun nih die pegi kat marie france bodyline....ada baper kali treatment ntah, tp trn nyer ada la dlm 2kg jer kot...nih die sebok nk gi LWM lak...

ros register dgn London Weight Management, tapi cuma sempat pergi 3 kali tretment aje out of 20, sebab asik kena pegi seminar aje. Tp walaupun baru buat 3 kali, ada lah rasa sikit berubah say dlm 2kg, tak byk tp happy jugak sbb sejak buat treatment ros cuba control tekak, kena disiplin gak. Ni tak taulah bila nak pegi sambung treatment, sambil lewa aje ni thinking that tak teruk sgt lah my kg's ni

Originally posted by ros_mokhtar at 15/6/09 01:17 PM
ros register dgn London Weight Management, tapi cuma sempat pergi 3 kali tretment aje out of 20, sebab asik kena pegi seminar aje. Tp walaupun baru buat 3 kali, ada lah rasa sikit berubah say dlm ...

slimming center ni bukannya bila buat treatment boleh balun makan sukahati tapi kg akan menurun
kita kena proper diet gak ... nutrionist tu akan siap pot pet what to eat what not ...rasa cam dah biasa je dgr nasihat yg sama dr tv atau magazine...

kadang2 pikir kalau dah bayar ribu riban tapi kena kontrol makan baik diet sendiri tanpa derma RM tu kat derang

Cite psl treatment ni..aku nak share dgn korang pasal Slimworld.
Mmg hampeh!!!Aku penah amik pakej slim world ni.
Aku amik pakej yang diaorg duk cbuk2 buat promo tu RM488++ utk 30 sesi n
kalu kite amik 2nd pakej tmbh lagi RM250 kite akan dpt lagi 30 sesi.
Mula2 je aku turun 3kg tu pun sebab dia suruh ikut diet yang dia bg.
10 hari aku x bleh mkn nasi, pagi mkn telur 2 biji n susu low fat, tghari mkn rebus2 je, mlm mkn ayam panggang or ikan steam. Minum pun air suam or susu je.
Pastu 10 hari lagi dia suruh aku diet low calories plak.
Dah diet mcm tu maunye aku x bleh turun 3kg kan.
Masa buat treatment tu dia pujuk2 la suh amik pakej lain plak yg harga RM5K.
Mcm2 la dia ckp pakej ni bagus la boleh turun 3kg sebulan..huh..x pyh la.
Aku rasa menyesal la plak amik pakej ni x menampakkan hasil lgsg..baik aku g kelas aerobik RM50/sebulan.
Kelas 8 kali sebulan, dgn RM50 tu lagi byk aku bleh turun kot.

Follow Us
cik leha, pakej yg RM499 tu apa jek dorang buat treatment dlm 1 sesi eh? so skrg dah ambik brp sesi?

Originally posted by fistik at 15-6-2009 21:40

slimming center ni bukannya bila buat treatment boleh balun makan sukahati tapi kg akan menurun
kita kena proper diet gak ... nutrionist tu akan siap pot pet what to eat what not ...rasa ca ...

a'ahkan..kalu kena diet makan mmgla akan turun punya..tu takyah pg slimming centre pon tau..cuma dorang advise kita eat healthily la..

Dia letak mcm wayar2 kat badan pastu benda tu akan massage smpi 15 minit pastu smbg kat bhgn blkg 15 min lagi. Org tu ckp bile pakai benda tu rasa mcm kite tgh excercise. Padahal xde pun,rasa mcm kena pijak2 ada la..hehehe.
1 kali buat = 6 sesi
Bhgn dpn-Kaki, Perut & Paha=3 sesi pastu Bhgn blkg plak-Blkg, Punggung, Paha=3 sesi
Cik Leha punye tggl lagi 2x=12 sesi.

Reply #18 sweetbumblebee's post

MURAHNYE LA..geramnye..

ala..kadang benda tu mmg murah..tapi dorang mark up giler2..
padahal bukannya kena beli diamond baru setiap kali pon..tapi kena pandai tawar la ekk..
i x berapa pandai ngat..

Originally posted by Cik_Leha at 16-6-2009 17:55
Dia letak mcm wayar2 kat badan pastu benda tu akan massage smpi 15 minit pastu smbg kat bhgn blkg 15 min lagi. Org tu ckp bile pakai benda tu rasa mcm kite tgh excercise. Padahal xde pun,rasa mcm ...

oh, 1 part kira 1 sesi ya? patutla byk sesi, sampai 30 session..body wrap ke apa takde ker? massage guna machine?

Bab2 kulit memang penting especially utk kita wanita nie.. bila baca masalah korang nie bawang terpanggil juga nak kongsi pengalaman, bawang nie kalau bab2 kecantikan memang tak boleh dipisahkan..bawang da pergi mana2 facial tapi satu je bawang berkenan facial nie memang berkesan bawang da start mula facial daripada tahun 2006  tau memang berkesan..nama tempat facial nie "Herbaline produk" semua staf kat situ semuanya terlatih..jadi boleh diberi kepercayaan lah...bawang da ramai bawak kawan2 gie facial kat situ semuanya berpuashati..kalau u all nak cuba boleh pergi dkt PWTC ( dlm mall tu tingkat 3) sekarng nie ada promotion percubaan pertama RM38.oo je u all boleh try dan rasa sendiri perbezaan....

Originally posted by bawangputih at 16-6-2009 23:26
Bab2 kulit memang penting especially utk kita wanita nie.. bila baca masalah korang nie bawang terpanggil juga nak kongsi pengalaman, bawang nie kalau bab2 kecantikan memang tak boleh ...

WAH..POSTING PERTAMA BAWANG..

kat dlm PWTC ke kat The Mall?

Ice sign up pakej ngan LBS beauty center gara-gara terpengaruh dengan posting dak peachlily kat sini. Tak mahal sgt rasanya..dalam 600 lebih. 10 plus 1 free session =11 session of seaweed body wrap utk kurangkan water retention.

Ice pergi 4 times sebab benda ni buang toksin..boleh nampak lah patches kat kulit lepas buat ( i assume la buang toksin) dan selepas buat nanti muka ada purge.

Lepas tu entah cemana lupa nak pergi (ada gak kes mcm ni)..ada lagi baki 7 session. Last month jalan-jalan kat Sg Wang baru teringat pasal nie. Sbb LBS ni kat Sg Wang..

Originally posted by hunny29 at 6/16/09 05:59 PM

oh, 1 part kira 1 sesi ya? patutla byk sesi, sampai 30 session..body wrap ke apa takde ker? massage guna machine?

mana der body wrap..dia letak wayar2 tu je. Kalu yg body wrap tu kena sign lain pakej plak. Trial pakej RM350.
Dak leha dah terpengaruh sign gak tapi letak deposit je RM50. Dia ckp kalu nak jadi RM50 tu dia tukar dgn produk.
Nmpk mcm malas je nak buat..

perempz baru je abis pakej treatment oil cyst ngn Biopearl..so far ok la...satu treatment rm260..kalo amik pakej tuk 10 treatment rm1899...tp dpt 2 treatment free lg...so 12 semuanye..perempz nye jerawat byk mula2 nye...byk jerawat dlm..kulit pun kasar..lepas treatmnt ke-4..alhamdulillah..ok sgt...xsia2 amik pakej...

sebulan sy g 2 kali...so far produk ni berkesan sgt ngn perempz..kulit x rase gatal2 mcm dulu...sape2 nk try bole la g treatment biopearl ni..perempz pegi kt warta bangi...kwn2 sy pn ramai tegur kulit dh ok..nnt kalo bole sy nk try mintak gamba b4 n after treatment kt situ...mmg berbaloii.....

36# perempz

perepmz, lucky u sbb u sesuai ngan treatment tu kn...kdg2, ms trial ok je pstu bila dh sign up ms tu lah br rs x sesuai pstu dorg pun mcm nk cekik darah je suh beli n try mcm2..

i pnye payment for that package yg i amik installment tu dh abis this month setelah 12 bln..rasa lega sbb dh abis byr n BC tu pn try2 nak pujuk suh i smbung lagi pakej...

Sy pun baru ambik pakej treatment Skin Tag kat Biopearl kt Warta gak. Masa treatment tu sakit sgt tapi seminggu lepas tu kulit pun rasa licin.Next week, baru buat 2nd treatment.
Nak tanya awak beli tak product biopearl tu? Saya tak beli sebab rasa mcm mahal, lebih kurang harga SK2 je.
Ok tak product dia.

saya pernah sign-up untuk Marie France Bodyline...masa tu lepas bersalin anak pertama..dalam RM1600++ jugak le....masa buat treatment tu saya ada la jogging n main futsal gak...so dalam 2 bulan nmpk hasil..bdn lebih langsing mcm belum kawen...ramai kwn-kwn yg tegur...huhuhhuhu

skang ni dah ank 2 ...blum sign-up lg...nk tggu abis Bf dulu...

sowi...off topic...saya wanie......untuk sesapa yang nak turunkan berat badan dengan berkesan tanpa lapar...halal...selamat..kalau nak murah msg saya ya?sebab saya nak let go stok saya ni.. saya akan advise apa yang kena ambek...kalau ada pape msg k?0124460330 wanie..f1 rm100 f3 rm75 tea rm85/140.harga leh kautim...leh runding k?tu semua tak masuk bayaran pos... pape hal msg k...