CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: MMISS

[BORAK] Orang S.P.S (Nibong Tebal, Jawi, Sg Bakap, Smpg 4 & sewaktu dgnnya)

mmiss n bbsha,
oooo, lagu tu ka. wife muda setahun je dari aku so memang super junior hang la. wife cikgu kaunseling kat sekolah mana ak yah cakap la...
aku kahwin waktu umur 25, sebab dah kenai wife lama. parent n adik2 pun suka, so tak payah la tunggu lama2 nanti dikebas orang

Originally posted by MMISS at 11-3-2009 16:35

doa byk2 yer semoga hang dapat result baik na

insyallah..
harap2 cam gitu lerh..

Originally posted by MMISS at 10-3-2009 10:24

kg ker tmn. mak menakan dok kat jln md saad

kg dak tmn pon dak.. dok lorong ja..
dkt la jln md saad 2.. jiran ja...

Originally posted by BabeYSHa at 11-3-2009 16:01

nama kampung haku ada gak termasuk lam artikel hang... takmau habaq hat mana satu..   

heh sungai bakau ...

Originally posted by serupahero at 12-3-2009 12:28 AM

heh sungai bakau ...

DAKKK!!! salah tue...

wey.. hang tak lik mai sg acheh ka? jom pi pasar malam hari Ahad jom..   (ecececeeh.. mcmla haku lik Penang shelalu... )

Originally posted by MMISS at 11-3-2009 04:34 PM

lor.. ingat hang reti view semua buku2 tu.. kang clik ler kat archieve march or kat bwh tu hang klik older.. ada byk page ler yang

booked jgn tak booked. adam lu aku tak minum soya pon ...

haku neh kan luruih bendui sket kadang2.. kodek2 hat owg tunjuk je la..

Haku paam kak.. la neh.. kilang blah Prai nu pun memang dok buang owg ja.. Kak ipaq haku dah benti gheja last year.. urmm.. tapi takpala.. leh la dia dok bela badan kat umah..

Rindu nak jumpak hang kak!! Takpa... tunggu haku lik Penang na..   Hadiah utk adam memang haku akan bagi punyak la.. comey sgt anak tona hang kak! jumpak neh haku nak gomoi2 bagi..

hang antar nursery ka.. ada owg dekat2 umah ngasuh anak tona hang neh?   

Follow Us
Originally posted by harris at 11-3-2009 08:45 PM
mmiss n bbsha,
oooo, lagu tu ka. wife muda setahun je dari aku so memang super junior hang la. wife cikgu kaunseling kat sekolah mana ak yah cakap la...
aku kahwin waktu umur 25, sebab dah kena ...

abe haris.. habaq la.. kot2 haku kenai ka..

ecececeh... haku suspek hangpa dua kawan dari sekolah lagik @ jumpak kat U... betui dak?  

Originally posted by akbudakkampung at 11-3-2009 09:15 PM

insyallah..
harap2 cam gitu lerh..

hep!!! nnti habaq result kat kami na... kalo tarak A kaluu... haku bagi menikah ja hang neh..

Originally posted by miza86 at 11-3-2009 11:14 PM

miza dok mana la neh?gheja?

Originally posted by BabeYSHa at 12-3-2009 08:26

abe haris.. habaq la.. kot2 haku kenai ka..

ecececeh... haku suspek hangpa dua kawan dari sekolah lagik @ jumpak kat U... betui dak?    

dak aih, masuk u baru kenai. tu pun bukan u sama, tapi sebelah2 la dia budak upm. sekolah menengah dari form 1 sampai form 5 boy school so tak boleh la menekel awek. wife ajar kat sek men saujana indah...

Originally posted by harris at 12-3-2009 08:32 AM

dak aih, masuk u baru kenai. tu pun bukan u sama, tapi sebelah2 la dia budak upm. sekolah menengah dari form 1 sampai form 5 boy school so tak boleh la menekel awek. wife ajar kat sek men sau ...

owh.. camtu ka... ha.. betui gak.. penang free shemua laki..   bila kuaq tengok awek, fuh! memang terlioq la kan..

umoq wife hang 29 kan? kot2 la haku kenai ka..

Originally posted by BabeYSHa at 12-3-2009 08:27

hep!!! nnti habaq result kat kami na... kalo tarak A kaluu... haku bagi menikah ja hang neh..   

bg nikah?
awt dah ada calon ka?
ok gak 2..

Originally posted by harris at 11-3-2009 20:45
mmiss n bbsha,
aku kahwin waktu umur 25, sebab dah kena ...

ha'ahlah bro apsal tak bleh ckp. bukan aku nak p interview bini hang

weh hang minat orkid ker. tah2 umah yg byk orkid kat tmn ilmu tu. hb ader citer dia tgk ada umah kat tmn ilmu tu bela byk orkid. saje jek nak perangat aku

Originally posted by miza86 at 11-3-2009 23:14

one fine day kalu free kita jumpa nak. miss rajin gak p belah sana. mak menakan ramai kat sana

Originally posted by BabeYSHa at 12-3-2009 08:25

haku neh kan luruih bendui sket kadang2.. kodek2 hat owg tunjuk je la..

Haku paam kak.. la neh.. kilang blah Prai nu pun memang dok buang owg ja.. Kak ipaq haku dah benti gheja last ...

sis ingat hang teror. byk lagi buku yg sis ada. yg baru order pong ader. hang view semua kat blog sis.. semuanya siap sinopsis ngan cover. pilih jek yg mana berkenan.

tulah sha.. mmg teruk sgt skrg nie. dulu sis tlg gak hb byr expenses tapi byk lagi duit aku tuk joli. lani kena tlg lebih skit coz gaji hb kena potong dekat RM400 sebln.. kak hang takpelah abg hang bela

balik sini jgn lupa contact sis tau. kita jumpa kat luar or hang mai umah sis tapi kena bgtau awai2 bleh ler sis masak untuk hang. hang tgk adam kat pic pong dah geram kalu hang jumpa musti tambah geram

Originally posted by MMISS at 12-3-2009 09:46

ha'ahlah bro apsal tak bleh ckp. bukan aku nak p interview bini hang

weh hang minat orkid ker. tah2 umah yg byk orkid kat tmn ilmu tu. hb ader citer dia tgk ada umah kat tmn ilmu tu be ...

wife cikgu kaunseling kat sek men saujana indah, nama alhana so kalau jumpa tu hi hi la tau...

ghumah aku kat taman ilmu tu dok tengah renovate lagi, kalau lalu tmn tu rumah semi d malay style yg dah 2 tahun renovate tak siap2 tu rumah aku la   tapi parent aku dah duduk tmn ilmu dekat 5 tahun dah...

memang aku peminat dan pengumpul orkid, tapi rumah banyak orkid kat tmn ilmu tu rumah orang lain. aku punya koleksi tak letak kat depan rumah, tapi sangkut kat belakang rumah so tak nampak la. memang pengunjung setia thread orkid, tapi sekarang ni aku kerja kat india dalam 20/3 ni baru balik rumah. kalau dah balik, baru la aku tempek gambo2 orkid aku tu. hang minat orkid jugak ka?? nanti kalau rumah dah siap, boleh la aku buat kelas orkid...

untuk menambah racun, pi la tengok flickr page aku. banyaaaakkkkkkkk orkid cantik2...

www.flickr.com/orchid-harris

Originally posted by BabeYSHa at 12-3-2009 08:22

DAKKK!!! salah tue...

wey.. hang tak lik mai sg acheh ka? jom pi pasar malam hari Ahad jom..   (ecececeeh.. mcmla haku lik Penang shelalu... )

hang ajak aku balik aku memang dok kat kampung..kerja ulang alik ..hang kerja kat mana? tak ramai org muda kat sg acheh dah la ni....tapi yang aku respek mat rejan ( hang kenai ka?) dok ulang alik jalan kaki dari zaman aku kecik .

member2 aku ramai dah keluar dari sg acheh.. aku dok low profile kat kg.. tapi aku kenai la sapa tok iman, bilal, jkk.

Originally posted by serupahero at 12-3-2009 10:40 AM

hang ajak aku balik aku memang dok kat kampung..kerja ulang alik ..hang kerja kat mana? tak ramai org muda kat sg acheh dah la ni....tapi yang aku respek mat rejan ( hang kenai ka?) dok ulang ...

uiks... mat rejan idop lagik ka?  kesian kan kat dia..   mau hantaq pi kebajikan masyarakat.. apapun.. betui cakap hang.. dia gigih sunggoh dok ulang alik dari tg berembang sampai sg acheh.. Dari haku dok skolah rendah kat Sek. Sg. Setaq lagik dia dok ada dah.. Masa zaman dedulu... dok pakai dapoq minyak tanah kan? Sebelum tue pakai kayu api ja.. Arwah pak haku rajin dok upah mat rejan neh blah kayu api... bagi duit sket.. pastu okok sekotak.. shonok mat rejan..

Hang skoleh rendah Sg. Acheh ka? umoq hang brapa? chewah! mana tau.. kot2 la secret admirer ka.. hang lelaki kan?

Haku dok merantau ha.. la neh kat Perak.. sebulan sekali lik la kampung... kadang2 tue 2 bulan skali gak..

Hang gheja mana?

Originally posted by akbudakkampung at 12-3-2009 09:26 AM

bg nikah?
awt dah ada calon ka?
ok gak 2..

hang mau yg mcmana? habaq ja..

Originally posted by MMISS at 12-3-2009 09:53 AM

sis ingat hang teror. byk lagi buku yg sis ada. yg baru order pong ader. hang view semua kat blog sis.. semuanya siap sinopsis ngan cover. pilih jek yg mana berkenan.

tulah sha.. mm ...

jumpa neh kita sembang naa kak... nak tau gak kesah yg hang crita kat haku masa jumpak aritue..

Urmm.. la neh mmg ekonomi teruk ha.. takleh nak enjoy sgt dah..

ecececeh... takmo tambah sowang lagik ka?