CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: cintasakti

pengalaman bercinta dengan bini orang

bini org tu pun gatal duk melyn....
lurve82 Post at 12-12-2009 21:34

melayan camne?

kasi cth sket,,,......

jgn la bercinta dgn bini org...xbaik oo...apa korg rasa klu bini korg bercinta dgn org lain...

Tak gune main bini org broo.. dosa yang paling dilaknati Allah.. byk lagi awek2 yang bergetahhh

x mau la cinta dgn bini org..aku pilih anak dara haha

aku heran dgn lelaki yg dah tau bini org pun nak kacau jugak.
buat tdak paham ja la....

cakap pasal bini org..kwn aku salu puji jiran die hot mum. kwn2 laki aku n bf aku pun puji gak sebab dorang salu dtg rumah member aku si A ni..rumah A ni rumah family.aku pun suke  tengok hot mum tu sebab memang cun ..salu gak senyum2 kat dia sebab kalo aku dtg aku tunggu n lepak luar sementara tunggu member lain berkumpul nak g mane2 makan ke ape ke

agaknye die perasan kot kitorang salu pandang2 die (aku sorang je pempuan member sume laki) so die agak salu meng expose kan diri die..kalo suami xde je n if kitorang lepak depan pkete, die mule la siram pokok la apela..n paling teruk die penah bukak baju depan tingkap bilik die bilik master tu memang ngadap ke depan, kire kitorang blh nampak la..aku rase kalo kwn2 aku ni stok jahat, da lame dorang ajak scandal dgn akak tu. tp nampak sgtla akak tu yg mcm nak market2 diri sendiri..

Follow Us
kata orang..bini orang ni banyak experience dari segenap benda..lebih mature la kan
tapi kalau dah nama bini orang...xmo ahhh .xnak runtuhkan masjid

bini orang ade ciri-ciri keibuan, boleh rase dimanjekan...  

memang ada laki yg suka bini org... memang lahanat la spesis ni...

ni pengalaman aku sendiri.. manager yg baru join kat opis aku.. bole lak nak mengatal ngan aku...
dah dia manager aku borak2 la cam biasa...
dia siap ckp dia memang suka dgn bini org yg cute2 dan lemah lembut.. untung la hubby u dpt u..
so xyah la nak mengayat aku... dah hubby aku untung..
pastu siap suruh aku apply cuti pastu gi jln2 dgn dia... what the hell? gilo babi tul la..
terus aku xberckp dgn dia.. tp ada 1hari tu bos aku xde aku la kena minta tolong dia. nak xnak TERPAKSA minta tolong dia juga.. titiba dia ambik kesempatan pegang tgn aku... memang time tu jugak aku marah dia... tekejut dia ingat aku ni lembut, akan takut dgn dia .... poodah... aku terus report dekat hr tmpt aku.. memang jadi isu la kat opis aku... pastu..semua org tau dia tu miang keladi.. padan muka..

bukan sume bini orang ni x kuat iman tau,ada gak langsung x tegoda walau camna sekalipun kuatnya dugaan..sabo jer larr
tapi mmg cam trend lelaki skrg ni kan suka dgn hak orang heran gak mgkn nak test power..
padahal banyak pompuan yg single pun cantek plus freindly apa nak gak usha yg uda berpunya..dunia..dunia...

bini org mmg da x de dara...da hak org cunmelecun mcm mana pn da hak org bir la...tapi kalo masih minat gak lantak la kn...kalo bole jangan...biasanya kalo bini org jenis melayan sah la mmg species gatai....status anak dara pulak ssh nk ckp nsib la kalo dapat perempuan bujang je daranya org da kebas .....ssh nk bezakan anak dara dngn janda skrg nie kalo bini org mmg sah la dia akan balik umah suami dia....

Dulu mse i penah bersentuh badan dgn berapa bini orang ada juga penah brsentul dgn
bini member dan bagi kami semua pada masa yg perlu  just for fun only tiada commitment dan pelbagai.

Syokkk ehhh wauuuu

AHMADVW replied at 6-12-2009 12:14 AM
kebanyakkan bini orang merenyam menggedik, tgk laki pucuk muda, lagilah kalau laki  tu jenis bersuka ...

hahahahahahhaa

pengalaman yg best mula2, kemudiannya menakutkan