CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: tembamgirl09

Aku ni...siol ke?

Close [Copy link]
tu la.. kena dgr citer 2-2 pihak
baru leh wat komen..

peringatan pada yg lain ye

Originally posted by rr78 at 17-10-2008 11:19 AM
Assalamualaikum.

Terima kasih saya & suami ucapkan pada cik moderator kerana menulis citer ini. Walaupun ada cerita kat sini yang telah di tapis terlebih dulu.

Saya minta izin untuk m ...

hello, saya tak puas hati kenapa skrg dia tak macam dulu lagi?? dia jadi macam ni pasal apa? dan apa sbb dia tanak bercakap sensitif tak bertempat  hanya kerana soalan yg kecik? awak siapa nak putuskan hubungan? sebelum berkata apa cermin diri tu dulu sikit? suka2 hati je ek??

huh....macam ni cerita sebnarnya ye...inilah bahaya nye kalau cerita peribadi dlm rumah di kongsi dlm forum atau seantero internet..skang kak RR dok umah mentua ke dok umah asing?aku pon ada kakak abg ipar anak sedara...camne eh kalau semua ni berlaku dlm hidup aku..camne aku nak berdepan dgn kakak ngan abg ipar aku...serta mak bapak aku kat umah kalau dorang tahu kegiatan aku ..cuak gak aku..

yg tukang komen melampaui batas tu tak reti2 ke nak mintak maaf

Reply #62 tembamgirl09's post

cik moderator, lain kali kalau tak tahu, tanya. kalau tak puas hati, pun kena tanya. bukannya kena sensitif sendiri & rasa diri awak tu down. tgk jugak cara bertanya, kalo tanya baik2, baik2lah org jawab, kalo tanya menengking, jgn pulak melenting bila org jawan menengking. terima kasih.

Originally posted by clairekimberly at 17-10-2008 11:47 AM
huh....macam ni cerita sebnarnya ye...inilah bahaya nye kalau cerita peribadi dlm rumah di kongsi dlm forum atau seantero internet..skang kak RR dok umah mentua ke dok umah asing?aku pon ada kaka ...

senang saje puan, hal dalam kain kalau perlu tempat luahkan perasaan cari kawan sejati. memang saya & suami menumpang rumah emak mertua saya iaitu emak cik moderator. tapi insyaallah kami akan move out mcm di suruh oleh forumers lain. ini bukan page saya jadi saya x nak tulis apa2 lagi kecuali membalas komen cik moderator. terima kasih.

Originally posted by rr78 at 17-10-2008 11:53 AM
cik moderator, lain kali kalau tak tahu, tanya. kalau tak puas hati, pun kena tanya. bukannya kena sensitif sendiri & rasa diri awak tu down. tgk jugak cara bertanya, kalo tanya baik2, baik2lah o ...

kalau tanya korang jawab ke? wa gak kena maki lagi?? angkut kain baju biar wa terjerit macam ******?

Follow Us
isk..haku dah start pening...skang rr78 tujukan pada cik moderator or temban

Reply #66 tembamgirl09's post

kalau rasa nak tanya tapi tak tanya memang takde jawapan. tak perlu angkat 'lain-lain' cik moderator. tak perlu jerit2. awak di bawah & abang awak di tingkat atas, sila panggil dia turun atau awak naik ke atas. sila ketuk pintu, kerana kami dah kawin

Balas #59 rr78\ catat

pulak dah ponin kepalo den! sapa agaknye yg nak aku nak percaye ni

adakah cerita ini hanya rekaan semata, tidak ada kena mengena sama ada yang masih hidup ataupun yang telah meninggal dunia. sekiranya ada, ianya hanyalah secara kebetulan sajer?

Originally posted by rr78 at 17-10-2008 12:00 PM
kalau rasa nak tanya tapi tak tanya memang takde jawapan. tak perlu angkat 'lain-lain' cik moderator. tak perlu jerit2. awak di bawah & abang awak di tingkat atas, sila panggil dia turun atau awa ...

cukuplah sekali sy kena maki pasal awak. cukuplah..

oo....adik ipar (cik moderator) dah kantoi sbb kak ipar (rr78) dah tahu yg cik moderator mengadu domba dlm ni..isk..

Reply #65 rr78's post

saya cik lagi camni laa cik tembam...kakak RR...jgn laa gado2...tak elok laa hal2 keloga dibawak keluar...cik tembam..aku rasa aku tau kenapa abg ko tengking ko masa raya tu time mak ko soh trace mana abg ko anak beranak pi..abg ko mungkin dah lama tahan sabar dgn blog ko  kot...aku bukan nak masuk campur...alang2 ko buat benda ni open thread kan...nak taknak...memang ada org akan komen...cik tembam...aku rasa ko sensitive beb walau aku tak kenal ko luar dalam...apa salahnye kalau cik tembam sama itu kak RR dok mengadap pastu bahagi2 kan kerja rumah...korang tak pernah buat camni ke?mungkin cik tembam ada salah dan kak RR pon ada salah abg RR pon ada salah jgn laa mengeruhkan keadaan

alamak..aku plak nyebuk...sori yee bam aku nyebok kat thread ko

sudahlah, aku nak sambung kat uamh

Originally posted by tembamgirl09 at 17-10-2008 12:08 PM
sudahlah, aku nak sambung kat uamh

terima kasih.

Reply #74 rr78's post

kak rr78 camni leh termasuk blog n porem ni?? kongsi2 la idea

nasihat aku mod lock jerlah thread nie...abiskan kat rumah jer, tak elok org baca hal rumah tangga korang

Originally posted by rissa_razz at 17-10-2008 12:13 PM
nasihat aku mod lock jerlah thread nie...abiskan kat rumah jer, tak elok org baca hal rumah tangga korang

itu yang lebih baik. terima kasih ye.

dah suruh mod lock, tunggu je la ye pun rr78

Salam..

Thread tutup atas permintaan tuan punya thread.  Thread akan dibuka semula sekiranya sekiranya Tuan punya thread menukar fikiran ekekeke.....  TQ