CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Squall-Leonhart

BERITA SEMASA: Anime hentai RM12

Originally posted by Eastern at 29-3-2007 11:53 AM
East tau kedai yang mana satu...sebab east selalu teman kawan gi beli dvd kat ctu...tapi bukan hentai laa.....

Masa mula2 tengok dulu, terkejut gak dia bleh jual cd hentai secara terbuka camtu...dah ler banyak giler...tak sangka lak masuk metro.....

budak sekolah tak leh masuk?? Tipula...masa east duk belek2 cd kat situ ada seorang budak lelaki siap pakai baju sekolah lagik, terus sambar cd hentai kat ctu... so, no wonder la, kan??

Yups, kat sekitar Petaling Street kan... pasal jual open kat public tu pun pasal mentaliti orang kita gak, anggap kartun dgn anime sumer untuk budak kecik, U-rated... padahal ader kartun dgn anime yang bertaraf 18SX nyer...

Aper pun, anime hentai ni cuma membentuk small percentage jer daripada keseluruhan anime... tapi citer Hollywood bleh dikatakan 85% drp dier sumer bukan untuk budak kecik bawah umur, tak caya bleh tengok Astro channel HBO, Star Movies...

Tgk kartun pun boleh stim budak2 sekarang ni...
Apa nak jadi muda-mudi kita....

RM12 tu kira mahal ler jugak...

tunjuk laa cd citer hentai yg betuii.. macam Bible black ke..kekeeke.. Disclipine ker??ahahaha

area JB jual 10 hengget jek. berlambak lak tuh; tiap2 kedai pirated software/dvd yang aku pegi, mesti ada jual hentai neh...

gomen tak buat pape pon.

Kat mana tu, kat Holiday Plaza ker...? Kalau Holiday Plaza tu bukannyer tak pernah buat rush, tapi kat situ sekejap jer dah bangkit balik...

Originally posted by Squall-Leonhart at 31-3-2007 12:18 PM
Kat mana tu, kat Holiday Plaza ker...? Kalau Holiday Plaza tu bukannyer tak pernah buat rush, tapi kat situ sekejap jer dah bangkit balik...

HP, City Square...u name it, u've got it.

kat Taman U, Skudai tuh lagi la...berlambak! mana2 kedai lanun software yang aku pegi, mesti jumpa hentai.

bebudak U ramai yang beli hentai neh, akeke!

[ Last edited by  chazey at 2-4-2007 05:12 AM ]

Follow Us
Ko budak UTM ker...?

Time aku study kat UTM dulu pun, aku pernah gak laa tertengok anime hentai time network dgn housemate aku laa... bila bukak2 tengok... peh! Anime hentai siot!

Originally posted by Squall-Leonhart at 31-3-2007 12:18 PM

Dekat HP ada satu kedai aku selalu pergi, kedai tu tingkat atas sekali dekat dgn kedai yg jual action figure....
Aku pergi pun selalu pergi beli citer lain tapi member aku selalu beli buat stok....
Siap ada katalog lagi tu...

First , it was KOSMO! , now Harian Metro :@

Wait... don't tell me that I have to be more cautious when I'm buying animes at Kota Raya?
I mean , will I get 'caught' for buying animes with 'ecchi'/'hentai' elements in it??

donlod suda..
naper nak lie..
ehehhe..x segan ker.

Reply #30 Mily's post

sbb diowang tk segan la diowang kate gtu....

Reply #31 lin_okinawa's post

ahahaha..
tuh aa psl..

huhuh.. ade ke budak x download hentaii???..ekekekeke... aku semua aku download.. biasak laa.. sambil berenang sambil menyelam..ekekek

Originally posted by Kosai at 3-4-2007 10:06 PM
First , it was KOSMO! , now Harian Metro :@

Setidak-tidaknya wartawan Harian Metro buat kerja mereka dgn betul dgn menyatakan kat muka depan suratkhabar bahawa cd dan dvd animasi lucah jepun yg juga dipanggil hentai.. tak macam wartawan Kosmo! yg mendakwa anime tuh lucah!:@ ..sampai sekarang aku masih simpan suratkhabar Kosmo! yg keluar cerita anime dikatakan lucah tu..

Wait... don't tell me that I have to be more cautious when I'm buying animes at Kota Raya?
I mean , will I get 'caught' for buying animes with 'ecchi'/'hentai' elements in it??

Taklah...kalau awak beli cd atau  dvd anime original..apa yang nak ditakutkan?lain le kalau beli cd atau dvd cetak rompak..itu mmg patut kena hati-hati..sebab kadang-kadang cd/dvd original pon ade unsur-unsur ecchi/hentai..tapi mungkin kurang sikit dari yang cetak rompak punya.

sape ade link nk dowload hentai.. aku nakk

Sori laa, link tak akan diberi sebab memang dah jadik polisi kat dalam Cari Forum ni tak membenarkan posting lucah. Aku bukak thread ni pun untuk jadik medium perbincangan sesama korang dan bukannya untuk menggalakkan korang tukar2 anime hentai sesama korang. Kalau nak jugak, pandai2 la korang cari kat thread download anime (rujuk kat index).

Lagi satu aku nak bagitau, sebarang screenshot hentai tak dibenarkan dalam forum ni. Nak bincang boleh, tapi kalau posting screenshot lucah cam screenshot anime hentai, aku delete terus.

Originally posted by Squall-Leonhart at 2-4-2007 12:37 PM
Ko budak UTM ker...?

Time aku study kat UTM dulu pun, aku pernah gak laa tertengok anime hentai time network dgn housemate aku laa... bila bukak2 tengok... peh! Anime hentai siot!

a'ah. UTM mari aku neh.

dolu lanun2 Cina tuh jual hentai neh tayang camtuh jek. tapi skang neh mereka makin bijak. mereka sediakan katalog khas untuk peminat2 hentai supaya takde la kena komplen sangat. aku tengok, bebudak skolah slalu belek2 katalog hentai neh, terutama bebudak Cina la. kalo bebudak UTM yang beli, malu2 sket terutama yang Melayu neh.

dolu aku nampak la sekumpulan bebudak UTM tengah skodeng dvd hentai. pehtu aku dok perati. tetiba mereka rasa malu lalu blah dari situ (pasal aku pompuan kot, wakaka!). aku saja je sakat bebudak tuh pasal nampak macam junior, hiks.

best apa layan hentai.......... wakakakakaka

Originally posted by chazey at 6-4-2007 02:07 PM

a'ah. UTM mari aku neh.

dolu lanun2 Cina tuh jual hentai neh tayang camtuh jek. tapi skang neh mereka makin bijak. mereka sediakan katalog khas untuk peminat2 hentai supaya takde la kena komplen sangat. aku tengok, bebudak skolah slalu belek2 katalog hentai neh, terutama bebudak Cina la. kalo bebudak UTM yang beli, malu2 sket terutama yang Melayu neh.

dolu aku nampak la sekumpulan bebudak UTM tengah skodeng dvd hentai. pehtu aku dok perati. tetiba mereka rasa malu lalu blah dari situ (pasal aku pompuan kot, wakaka!). aku saja je sakat bebudak tuh pasal nampak macam junior, hiks.

Hmm... tak tau lak rupanya memang ada jual hentai kat kedai CD lanun komputer kat Tmn U tu... ingatkan kat kedai2 VCD jer... maybe sebab tak explore abis kot kat kedai2 lanun tu, huhuhu...

Antara anime yg blh dianggap hentai tp classic adalah Soap Moko Heaven & Urotkitsuji I & II. 1 lg adalah LA Blue Girl.

Frankly speaking, sebg otai hardcore otaku zmn 90'an, aku tak galak korg tgk hentai. Hentai cukup bejat seks melibatkan kanak2, ngan puaka setan, makhluk asing, ngan haiwan, sesama jenis & rogol cukup popular & jd tema utama genre ini.

Benda2 ni byk merosak pikiran anak muda ....

Stick to mainstream anime. Nak melucah sgt, kumpul duit bebyk, pastu kawin.

Rate

1