CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bubuk_bearbear

"Saya Dapat Rasakan Ada Gangguan Lain Pada Siti Sarah," Datuk Fadzilah

lonso replied at 9-8-2021 08:17 AM
sekadar pengetahuan meols masa org tu tgh bergelut dgn sakaratulmaut mmg ada benda x baik akan datan ...

Betul sangat2.. Kita tak kenal pun dfk lebih rapat. Kita tak tahu pun apa amalan dia.. Dia cuma rasa ada gangguan dan minta buka ayat ruqyah. Apa yg salahnya

hihahiha replied at 9-8-2021 08:21 AM
Jgn senang2 nak tuduh org lain syirik. Cara perubatan ni sgt luas. Jgn ingat perubatan moden je ca ...

Itula i cuba cakap.. Kena tanya orang yg arif pasal ruqyah bukan terus label tak betul syirik bagai..

Tinot7 replied at 9-8-2021 08:20 AM
Takziah kpd keluarga.
Masa dolu2 iols diajar, nak doakan, sebut jahh nama org tuh. Tak perlu tgk ga ...

Ada org susah nak membayangkan wajah org yg nak didoakan sbb tu guna gamba. Mcm2 cara utk kita doakan org lain. Ada Tak perlu gamba sbb dia dh ingat wajah org tu, ada yg guna Nama je. Semua tak salah asalkan ikut cara betul berdoa.

BungaTepiMeja replied at 9-8-2021 08:21 AM
Ya mmg dia motivator but dia juga banyak ajar amalkan macam2 doa dlm kehidupan if you follow dia l ...

Org kita jumud lg psl cara perubatan. Benda pelik sikit mula la nak tuduh org syirik khurafat. Diorang belajar pun tak senang2 nak hukum org

sfrnna replied at 9-8-2021 05:26 AM
Bila ada selebriti popular yg kena covid kategori kritikal ni kan Meols nampak macam ada bg kesedara ...

aku ingat aku sorang. aku pun dah start takut keluar. Anxiety hits. Keluar , aku akan pakai double mask and hand sanitize selalu

Alfatihah buat Siti Sarah.
Wpun tak kenal tapi terkesan juga sbb Sarah pernah meletop 2002 dgn bakat besarnya masa tu.
Paling sedih, Sarah tak sempat tengok wajah baby.

Follow Us
Apa keperluan buat keluar statement macam ni? Dah tak pasal pasal menimbulkan fitnah pulak. Dari anak murid ke mentor sama je kepelikan nya

LelaMenchanai replied at 9-8-2021 08:00 AM
But also bukan dia punya bidang. Kan he’s a motivator. Plus tak boleh lah tiup2 ke gambar apa tu. ...

Boleh la kalau berubat pakai gambar ..nk buat org pun pakai gambar ..pernah dgr perubatan Islam secara tidur...Roh bgn sampai bileh melihat sesuatu perkara 20 thn yg lampau kalau Allah izin Kan....jadi pada Aku FK sekadar BG saranan ape yg dia tahu...jgn ingat dia motivator dia tk belajar ilmu makrifat....smeua org boleh belajar ilmu allah kalau dia nak Dan Allah BG ...jgn perlekehkan sesuatu kalau Kita tk tahu.....

Fadzillah kamsan suruh orang tengok gambar Dan baca fatihah dan surah kemudian sembur ke gambar.

Kalau ada musuh... Dia baca benda lain dan sembur.....Dan Kata pi mammm.... Amacam?  

Satu Malaya  dah boleh practise ini... Tengok gambar, baca dan  sembuuuur...

#mengarut
#doamakpaksuamianak2yangpalingafdal
#doakeluargaterdekatsudahmencukupi
#jangantamakdoamanusia

iols x kenal arwah personally tp kehilangan dia buat iols rasa sedih sgt pg ni...moga arwah ditempatkan di kalangan org2 beriman hendaknya. amin!

makadek replied at 9-8-2021 06:27 AM
Aku tk rasa pn gangguan2 ni
Benda dh sakit hmmm

Samala...tapi DFMK berhak nak suara pendapat kan...BUT COVID IS REAL.......

Acik tgh imejin perasaan shamira skang ni. Tgh2 mendonia, baru buat lagu duet dgn bini dia, masa korantin kat rumah pun deyols sekorge baik2 je, tiba2 Allah uji sari sebelum potong gelang pink
Takdan nak pikir ape, tiba2 pasangan kita tgh betarung nyawa. Tiba2 baru kita sedar kalo Allah ambik dia dari aku time2 camni, aku takdan nak itu ini dgn dia
Aaaaaaaaaaaaaa insopnye
Acik taknak dah gaduh dgn laki gundu acik

nad014 replied at 9-8-2021 12:04 AM
jangan lupa syaitan pun datang untuk terus sesatkan manusia hingga akhir nyawa ye

Tak pernah lupa ye

hihahiha replied at 9-8-2021 08:30 AM
Ada org susah nak membayangkan wajah org yg nak didoakan sbb tu guna gamba. Mcm2 cara utk kita doa ...

Masa kecik2, ayah iols minta iols doakan utk arwah atuk dan nenek. Iols tak pernah jumpa arwah atuk, takde gambaq pun utk tau bagaimana rupanya. Sbb tuh iols kata, iols diajar sebut nama jahh..
Perlu ka membayangkan wajah ketika berdoa?

annadonna replied at 9-8-2021 04:33 AM
Dah lah you org tengah bertarung nyawa jgn sebut sebut gitu. You pun tak kenal dia peribadi setaka ...

Kwn aku pnh kije dlm ent. Dia ckp arwah ni jenis x kekwat n x demand. Sarah ni baik katanya

BungaTepiMeja replied at 9-8-2021 07:53 AM
Tak pasti lah arwah dah vaksin belum sebab tak nampak update gi vaksin. Arwah pun pregnant.. Tak s ...

Maid arwah pun dah meninggal .ada dlm benang raline

Dfmk selalunya tak keluar statement mcm ni. First time aku dengar. Maybe itu pendapat peribadi dia sebab dfmk rapat dgn geng2 sepahtu especially lepas dia selalu muncul di sinar fm dulu. So maybe itu concern dia sebagai sahabat. Cuma org pergi jadikan tajuk berita buat apa. Kan dah kecoh.

Al-Fatihah dibaca buat mu sarah..walau xkenal secara peribadi,akk turut sedih mengenangkan ank2 n family yg ditinggalkan...

asfaz replied at 9-8-2021 08:53 AM
Maid arwah pun dah meninggal .ada dlm benang raline

Ya Allah.. maid dia pun tewas juga? Allah... besarnya dugaan buat shuib n anak2...

semoga Allah berikan kekuatan dan ketabahan buat mereka menempuhi ujian hebat ni..

Innalillahiwainnailaihirojiun..

takziah buat seluruh keluarganya..