CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: takhasusi

Suami tua panas baran,suka maki

noor2 replied at 4-8-2021 04:01 PM
Ckp direct je....ko ingat nk bermesra nk peluk cium boleh ke kalau kita lepas kena maki hamun ayat ...

marah nau sis.. tt, iols punya MO xtau la kalau u bole pakai. Kind of saprise hahaa.. di pagi yg hening. Badan pun dah rehat la kn. minda tgh mamai hohoho.. sdg dia sedap beradu tu tiup kasik bgn hahaaa pastu buat dgn bersungguh2.. selesai semua, cuddles masa tu cucuk la jarum kata kita minta maaf yada2.. xkn selamanya nk mcm ni. Dah tua bla2.. i lap u so pls sila sbr bla2 lagi. Sblm u kacau dia u pastikan u wangi.. solat la dulu mohon smg dipermudahkan. Oh ye sila pstikan u xveranak.. sbb dlm keadaan mcm ni u perlukan rehat. Baby akan menambahkan beban sis..

MissyMolly replied at 4-8-2021 07:02 PM
marah nau sis.. tt, iols punya MO xtau la kalau u bole pakai. Kind of saprise hahaa.. di pagi y ...

Laki u x sama dgn laki tt boleh la cakap mcm tu ...cer dpt yg maki baran...lalu ke nk peluk cium

noor2 replied at 4-8-2021 08:33 PM
Laki u x sama dgn laki tt boleh la cakap mcm tu ...cer dpt yg maki baran...lalu ke nk peluk cium

tu la psl.. skali dia terkejut, tt plak ne pelangkung punya nk bg saprise sgt. Tapi tt pasal ada ungkapan nk bunuh tu mmg ad niat ke? Seriau gak tu?? Good luck tt apa pun pilihan anda.. smg berjaya yach!!

marah nau sis.. tt, iols punya MO xtau la kalau u bole pakai. Kind of saprise hahaa.. di pagi y ...

mungkin hanya ala ala level dying roots laki hang  jer yg hang perlu tiup...sedangkan dlm kebiasaannya...waktu pagi secara lazimnya tiang bendera akan mencanak dgn sendirinya...tak perlu pung ditiup,cuma menanti adegan cowboy.....jer

hang nak manak sambung lagik????

Note: Thread has been banned by manager

MissyMolly replied at 4-8-2021 08:44 PM
tu la psl.. skali dia terkejut, tt plak ne pelangkung punya nk bg saprise sgt. Tapi tt pas ...

setakat laki sendiri sebut nak bunuh.....hang patut tanya TT 10tahun berkahwen...terutama tiap malam jemaat tak berganding bahu bunuh setan kah?????

Follow Us
noor2 replied at 4-8-2021 04:01 PM
Ckp direct je....ko ingat nk bermesra nk peluk cium boleh ke kalau kita lepas kena maki hamun ayat ...

Dgn manak hang ok pulak kan????

pelik pelik...

Normabaru replied at 4-8-2021 11:21 AM
patut masa dah baik.. ngaku je pemalas n minta dia tlg. start dgn buang sampah.. pastu sidai baju. ...

Ajar org menipu kah???utk pura pura migrain????

takdapat migran..kena cobid baru padan muka....menipu kerjanya....

pawie replied at 2-8-2021 03:32 PM
bercerai tanpa persediaan...adalah menyakitkan
tetapi bercerai dengan persediaan....adalah menyeron ...

In other words...preparation dari sudut mental...yaitu pada hari kita diijabkabulkan....kita dah boleh countdown utk hari kita bercerai???

Tuh kah maksudnya????

Edited by MissyMolly at 5-8-2021 08:01 AM
m.a.n.a.kautau replied at 4-8-2021 09:49 PM
setakat laki sendiri sebut nak bunuh.....hang patut tanya TT 10tahun berkahwen...terutama tiap mal ...

So nothin to be fear lah tu manak? Eiii u tau kan kes laki tembak bini dlm tido then masok lam tong? Apa pun tt u nilai balik la laki u cane k.. empthy threat ke watsoeva..

m.a.n.a.kautau replied at 4-8-2021 09:40 PM
mungkin hanya ala ala level dying roots laki hang  jer yg hang perlu tiup...sedangkan dlm kebiasaa ...

Emmm u, mmg sleeeepyyy lembik jer? Around 4am.. Kalau zon2 dkt subuh tu mmg la morning call, so dia akan mohon g toi2 duluh kohkoh

Edited by m.a.n.a.kautau at 5-8-2021 10:47 AM
MissyMolly replied at 5-8-2021 08:00 AM
Emmm u, mmg sleeeepyyy lembik jer? Around 4am.. Kalau zon2 dkt subuh tu mmg la morning call, so di ...

jantan kelepai hang confirm malas bertahajjud kan????sebaik baik bertahajjud...sepertiga akhir malam.....kan????

yg besa bangun waktu waktu gini 4-5 am.....utk kerjakan tahajjud....dahsyat woooo lepas tahajjud tuh....macam auto reset tau....pi maha pi nya......

ngaummmmmmmmmmm

MissyMolly replied at 5-8-2021 07:58 AM
So nothin to be fear lah tu manak? Eiii u tau kan kes laki tembak bini dlm tido then masok lam t ...

berpantang ajal sebelum mati ler.....

tapi jgn pula sarang tebuan selalu ditebuk....saja cari nahas namanya tuh...kan????

m.a.n.a.kautau replied at 5-8-2021 10:45 AM
jantan kelepai hang confirm malas bertahajjud kan????sebaik baik bertahajjud...sepertiga akhir m ...

Aik cmtu ea? Alah kira cincai lor tahajud jua tuh ehehehe.. tak la dia slalu buat dkt2 subuh tu sbb iols ckp dkt2 subuh tu timing g toi2.. 4am still ample time maaa.. chuols yg duration lama tu xsempat

m.a.n.a.kautau replied at 5-8-2021 10:50 AM
berpantang ajal sebelum mati ler.....

tapi jgn pula sarang tebuan selalu ditebuk....saja cari n ...

Entah jilaker je jntn buno bini. Dayus lagik!!!

maksud nye aku lah kena mintak maaf kan? huhu
entah lah, aku ni pun ego jugak  sbb aku tak puas hati kenapa aku yg kena maki, aku jugak kena mintak maaf..tu lah membuat kan hati aku jadi makin tawar missmolly

nanti2 dia repeat semula, sbb fikir..'look, ko mintak maaf, maknanya ko yg salah'

noor2 replied at 4-8-2021 08:33 PM

aku rasa boleh je kalau aku ikut cdgn molly, problem nya, aku ni tawar hati lagi, tak rasa nk ML dgn dia..sbb teringat2 lagi makian

ckp direct aku dah pernah try, x jalan..mcm tu la jugak, end up aku jugak dia blame

takhasusi replied at 5-8-2021 12:17 PM
maksud nye aku lah kena mintak maaf kan? huhu
entah lah, aku ni pun ego jugak  sbb aku tak puas h ...

Hahaa aah tu lah. Mmg kita mengalah la u. Hehe.. ala meols nti mmg kata kita ngaku salah tp my shuben pn xde la setuju. Dia pn ckp dia pn salah jugak. Gitu.. let say dia blame u jugak so u ckp la lembut2 mcm sis norm sajes tu. aah xreti bla2.. abg la tlg take over ke?
U lagi suka masing2 diam mcm ni ke u rasa lebih baik mengalah demi keamanan rumah tga u? Ayooo iols xley la.. u lg nk ckp gaji u 6k so far u joli sendiri kan.. hoyeeeh sgt tuuu.. apa la sgt mengalah? Tp entah la kn? Kalau libatkan org tua takut nti aib dia la ke ego tercabar. Org lain xmo masok ni sbb manak  ke suka probok2.. sian kt u hahaa.. kalau cara i xsesuai dgn u, jgn la buat.

silent reader here... ntah baru rasa gatal tangan nak menaip... jemu pasai pkp agaknya…

T.t… aku rasa apa yang you nak sampaikan untuk validate your feelings yang rasa tak puas hati bila kena maki dengan laki you.. mungkin you tak sedar sebenarnya caci dan makian daripada laki you tu pun sebenarnya salah satu bentuk abuse, iaitu emotional/psychological abuse…

Aku tak layak nak cerita lebih lanjut sebab tak tahu cerita sebenar selain apa yg you cerita kat sini... tapi cuba you google emotionally abusive relationship, sama tak apa yg you alami sepjg perkawinan 10 tahun tu...

Orang yang abusive secara emotional  ni dia akan sentiasa buat you hilang keyakinan diri dan rasa sentiasa down… tapi sebab you pun jenis dominan jugak dan lawan balik, lagi hebatla dia maki you sampailah you akan jadi submissive wife seperti mana yang dia nak bentuk you ikut acuan dia...

“problem nya, kalau gaduh dia akan maki aku sumpah seranah,pukul belum pernah ,bergaduh besar tu ada lah dalam 1 kali setahun. aku dah kena hina mcm2, babi,celaka, haram jadah sundal, ppuan kaki kikis, smpai family aku sekali kena maki”

Wow… laki, kalau panas baran sekali pun, kalu dia sebut perkataan2 “ babi,celaka, haram jadah sundal, ppuan kaki kikis,” maksudnya dia selama ni langsung tak anggap you ni sebagai isteri dia..tempat dia lepas benih je..

You ni memang satu2 nya bini dia ka?... you ni kawen umur berapa? Mak Mentua macamana? okey tak hubungan you dengan dia?