CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: da_vinci

Tolonggggg.....suami aku ramai GF

Nk salah kn bdk unit trust tu pun..kau kata ramai lg ppuan lain..xrasa tu nk isi masa lapang..

selesaikan satu2 ye tt .

ada wanita lebih bahagia selepas bercerai. ada wanita nikah cerai 6 kali dalam cari forum last2 bahagia jua dapat jerung  ( nikah kontraktor oil and gas)

ada wanita jenis play girl ( mencelup sana sini ) last2 dapat std ( penyakit kelamin)

apa yang tt lalui hari ini dan semalam takkan buat masa depan tt gelap jadi jangan putus asa. adat lelaki gatal merenyam. kalau tak boleh dirawat minta dilepaskan.

moga laki tt bertaubat sembuh daripada penyakit gatal . kalau tak dia bakal ikut jejak shukri ramlan sapu wife orang  merata rata sampai ke cameron highland wanauzubillah

mrizumi replied at 1-11-2017 01:15 PM
Nk salah kn bdk unit trust tu pun..kau kata ramai lg ppuan lain..xrasa tu nk isi masa lapang..

jenis macam scammer shukri ramlan dik,

merata rata sapu bini orang, mana orang kantoikan dia punya perangai scammer  dan kuat tipu duit orang, tipu duit ofismate, tipu duit kawan UMS, dia burukkan. sampai dia cerita ada bini orang duduk raba dia tergilakan dia. bini orang tu takde pun buat macam tu. dah gaduh besar dengan laki dia sebab kena fitnah dengan shukri ramlan ni. shukri ramlan ni syaitan . so hati2 lah dia ada 2 ekor jin sihir .

dah banyak wife orang dia sapu, kes cameron highland kantoi besar dia ni. kuat menyundal.

skandel mmg syiok...
tapi biasanya kejap jel ler, mudah jemu..

da_vinci replied at 1-11-2017 12:21 PM
Ok FYI, suami aku ni aku kawin dia dulu seorang duda....wife dia curang, kawin x sampai setahun, so  ...

Propah la laki ko. Orang yang tahu gimana perasaan dicurangi, susah nak curang lah.. .

siannya tt bertabahlah tt dpt somi mcm tu
exceli mmg ramai pun somi mcm somi tt ni kat luar sana

Follow Us
Nenasketum replied at 1-11-2017 12:27 PM
Orang lelaki ni mula2 dia akan rasa tak ada salah tapi percayalah, mereka akan terjebak suatu hari n ...

setuju dgn pandangan sis...  

suami tt ni dah borak mesra dgn perempuan sampai bersayang2/abg2..

Nenasketum replied at 1-11-2017 12:27 PM
Orang lelaki ni mula2 dia akan rasa tak ada salah tapi percayalah, mereka akan terjebak suatu hari n ...

yup...pompan dah start ugut2 majuk2 dah.....i loike your comment sis nenas....thanks

laki ko mmg gatal TT, get ready jelah mkn hati.. klu ko rasa nak bertahan hati kena kuat..

AbukRokok replied at 1-11-2017 12:34 PM
balas balik kak...ko usha ramai bf plak

boleh jer kannnnnn....ngeeee tp kita taknak laaaaaa buat maksiat, takut ngan Allah, hormat suami wpon sebelum kawin meligat gak laaaa tp tak la sampai ke arah maksiat...skrg aku rasa tenang la jugak sbb aku dah start bangun mlm tahajud (aku bukan riak ya) sbb kawan baik aku nasihat soh aku dekat dgn Allah, aku ngaku sblm ni aku sambil lewa bab2 kerohanian ni, mungkin ini petunjuk dari Allah....soh aku lebih siyes dlm hidup.

CiliPadiSedap replied at 1-11-2017 01:11 PM
Birahnya suami tt

kepada isteri :

somi akupun membirah gak....aku PA sis, tiap hari jumpa Dato2, Tan Sri2 kena la presentable tado laaaaa mcm acik2 bawang tu haaaaa....nak soh aku membirah plak ker somi aku ni....

cara menulis siap hek eleh kan budak pompuan tu..padahal laki sendiri gatal tak hek eleh sekali..tepuk sebelah tangan takkan bunyi kak

CiliPadiSedap replied at 1-11-2017 01:11 PM
Birahnya suami tt

kepada isteri :

oh myyyyyyy tip top sis cilipadisedap.......kesiannya bini shukri nihhhhhh.....tak tertaip dah aku

Edited by da_vinci at 1-11-2017 03:09 PM
MeghanK replied at 1-11-2017 02:54 PM
cara menulis siap hek eleh kan budak pompuan tu..padahal laki sendiri gatal tak hek eleh sekali..tep ...

yerrrrrrr...aku ngaku somiku jugak gatal....aku taip 'hek eleh' ni sbb somi aku jenis suka tgk pompan cantik2 sexy2....tu yg aku heran tu mcmner boleh terbalik plak melayan pompan tu......ini GF dia yg ramai tu semua mcm dah berumur almost pompan2 tu semua janda...aku mls laaa nak tuduh janda ni jahat, tak baik laaaaa gitu....cuma budak ni anak dara lg laaaa tu yang terlebih gedik kot tp dah umur 28 budak tu....

Sy doakan supaya suami TT ni ade perasaan takut pada Allah melebihi drpd segalanya. Dekat pada Allah melebihi pada makhluknya. Sy percaya yg manusia boleh berubah dgn izin Allah. Tahniah to TT sbb dah cuba ubah diri kerana Allah. Ujian ni drpd Allah n Allah juga yg mampu selesaikan nya. So u r in the right track. Ini adalah dosa suami yg die terlalai n terpesong dlm mencari bahagia. Sy percaya bila die lebih mengenali Allah n dekat dgn Allah, dia akan kembali ke pangkal jalan.

ladybugz replied at 1-11-2017 03:34 PM
Sy doakan supaya suami TT ni ade perasaan takut pada Allah melebihi drpd segalanya. Dekat pada Allah ...

thank you dear....aku akan buat yang terbaikmungkin adalah here & there yang somi aku nak tp aku takder....aku bukan perfect pon

da_vinci replied at 1-11-2017 03:42 PM
thank you dear....aku akan buat yang terbaikmungkin adalah here & there yang somi aku nak tp ak ...

tak payah rendahkan diri u sis. bukan salah u pun. dia yg salah. apa hal u nak rendah2 kan diri u. u yg kena tegas. dia yg kena berubah. da ada bini, buatla cara ada bini. jagala!

AbukRokok replied at 1-11-2017 12:34 PM
balas balik kak...ko usha ramai bf plak

Honestly aku setuju dengan idea ni. Tapi bukan betul2 ko balas, tapi just kasi warning akan buat macam dia buat if dia tak berubah. Kalau just cakap or slow talk bagi aku susah nak jalan, napa? Sebab ko as perempuan takde actually takde power, bukan macam laki. So kalau ko ugut nak balas, lain ceritanya. Ingat laki akan biar ke hak milik dia di share dengan orang lain? Jangan buat gileeeee...unless dia memang tak kesah or tak sayang tu lain cerita la.

laki ko ni masa bujang sebelum korang kawin, mmg jenis playboy kah?
klu dr muda dia perangai mcm tu, ko hadap je laa.. susah dia nak berubah klu dr bujang dah mnggeletis dgn ramai perempuan.

makton replied at 2-11-2017 08:44 AM
laki ko ni masa bujang sebelum korang kawin, mmg jenis playboy kah?
klu dr muda dia perangai mcm tu ...

tak tau laaaa makton.....tp ayahnyerpun jenis2 over peramah dgn pompan2 gak, sampai pnh ler mak mentua aku majuk bagai....huhu nmpak gaya sampai ke tua laaaaa.....anyway, tq pada semua yg bagi pandangan, aku masih boleh kawal lagi emosi aku nih takat ni....huhuhu