wanitabesi Publish time 14-5-2016 05:32 PM

Skrip filem Gambit hampir siap!

Dgn kejayaan filem Deadpool dan akan datang X-Men: Apocalypse, Fox nampak mcm makin tertekan utk kekalkan momentum tu.

Filem Gambit yg dah dekat setahun dikhabarkan masih senyap sunyi je. Tapi terbaru, penerbit Simon Kinberg ada berkata skrip utk filem Gambit sudah hampir siap. Kinberg berkata skrip mengambil masa lama utk siap kerana mereka tak mahu silap mempamerkan watak itu.

Gambit adalah satu karakter yg unik dlm X-Men universe, jd mereka perlu lebih fokus agar filem itu selari dgn personalitinya. Selain itu, Channing Tatum yg bakal menjayakan watak Gambit pula sedang sibuk dgn beberapa buah filem buat masa ini.

Paling lewat, Fox akan mulakan penggambaran pd hujung tahun ini atau pun awal tahun 2017.

Alright they better hurry. Aku tak sabar dah nak tgk Channing Tatum dlm outfit Gambit :$- BeeTalk Forum

revoc Publish time 14-5-2016 09:38 PM

ingat gambit melayu tuh

revoc Publish time 14-5-2016 09:38 PM

napa gambit xdek lam movie xmen

otai_g Publish time 15-5-2016 03:01 AM

revoc replied at 14-5-2016 09:38 PM
ingat gambit melayu tuh

aku pun terpk bnd yg sama.

apa citer terbaru gambit melayu tu?

da bersara jd artis ker? :lol:

revoc Publish time 15-5-2016 03:11 AM

otai_g replied at 15-5-2016 03:01 AM
aku pun terpk bnd yg sama.

apa citer terbaru gambit melayu tu?

woit woi

jngan disebut sebut mende mnde lepas,udah udah le tuh.......................kang ko seru seru plak

dihujani nya cam gmba yat sejadah;P

Rainrein Publish time 15-5-2016 10:27 AM

Laa, mati2 ku ingat gambit pelakon tuh. Terpikir da tadi berlakon pun x kemana nak wat pilem plak. Nak kena husnuzon nih

annehuda Publish time 16-5-2016 07:58 AM

thread dah ada.
sila sambung sini
http://mforum.cari.com.my/forum.php?mod=viewthread&tid=803859&highlight=gambit
Pages: [1]
View full version: Skrip filem Gambit hampir siap!