voiletiris Publish time 20-4-2016 11:23 AM

MARRIAGE AT FIRST SIGHT

Edited by eddlisa_uyuk at 26-4-2016 09:30 PM

siapa minat program ni? aku dah terminat dgn couple neil dan sam.pasal david tu aku kesian je tgk .

ayorsuam Publish time 20-4-2016 11:50 AM

Aku minat tengok. Sam tu since wedding day sangat menjengkelkan. Aku kesian kat Neil. David yg kawen dengan Latina tu ek? Sket2 "I'm not comfortable. I'm not ready". Bosan. Consumate already! Annual income David banyak giler kot.Oh selain David pun baik hati:$

voiletiris Publish time 21-4-2016 10:44 AM

ayorsuam replied at 20-4-2016 11:50 AM
Aku minat tengok. Sam tu since wedding day sangat menjengkelkan. Aku kesian kat Neil. David yg kawen ...

david kawin dgn ashley tu.kesian tgk muka david bila ashley kata tentang fisikal david .sam tu ok sebenar nya .tapi ahkir nya neil dan sam bercerai juga on decision day.

voiletiris Publish time 21-4-2016 10:44 AM

ayorsuam replied at 20-4-2016 11:50 AM
Aku minat tengok. Sam tu since wedding day sangat menjengkelkan. Aku kesian kat Neil. David yg kawen ...

david kawin dgn ashley tu.kesian tgk muka david bila ashley kata tentang fisikal david .sam tu ok sebenar nya .tapi ahkir nya neil dan sam bercerai juga on decision day.

ayorsuam Publish time 21-4-2016 01:29 PM

voiletiris replied at 21-4-2016 10:44 AM
david kawin dgn ashley tu.kesian tgk muka david bila ashley kata tentang fisikal david .sam tu ok...

Fizikal David yg bukan taste dia tu ye?

Aku actually suka yg Neil divorced Sam sebab Neil had to try too hard since day 1. Kekadang aku tengok Neil tak happy, tapi bila interview dia pretend semua macam ok.

voiletiris Publish time 25-4-2016 10:40 AM

ayorsuam replied at 21-4-2016 01:29 PM
Fizikal David yg bukan taste dia tu ye?

Aku actually suka yg Neil divorced Sam sebab Neil had t ...

tapi aku sokong kenyataan sam yg kata susah nak tahu real perangai neil sebab sentiasa ada kemera .walau bagaimana pun mereak cute juga.saya baca kat spoiler ashley there just for the money .kesiandavid.tres dan patner dia tu aku tak minat langsung tapi baca kat spoiler tres tak minat ppuan kulit hitam .

FIXIOSPR Publish time 1-9-2016 05:07 PM

Aku minat tengok. Sam tu since wedding day sangat menjengkelkan. Aku kesian kat Neil. David yg kawen dengan Latina tu ek? Sket2 "I'm not comfortable. I'm not ready". Bosan. Consumate already! Annual income David banyak giler kot.Oh selain David pun baik hati
Pages: [1]
View full version: MARRIAGE AT FIRST SIGHT