pmamak Publish time 31-3-2016 05:40 PM

Merapatkan keintiman untuk suami saya

Hai, kawan sekalian, bolehkah anda kongsi tips tips merapatkan keintiman dengan saya? Nak belajar ni.....

toteng Publish time 31-3-2016 07:25 PM

Kegel xcercise

toteng Publish time 31-3-2016 07:25 PM

Jamu susuk dara

fire_place Publish time 2-4-2016 03:28 PM

merapatkan keintimaan macam mana? berlaku mcm jenis,sbb pertama,sex tu seni,seni tarikkan yg bawa kepada keghairahan,kegairahan pula bawa pada terjadi sex.

Pandangan peribadi aku,keintimaan terjadi bila Ada tarikkan,luaran mahupun Dalaman.tarikan luaran jaga lah penampilan Kau,cantikkan diri,wangi kan diri,skin tu pastikan licin,xmesti Putih pun.yg penting kulit cantik,yg mana buat laki Kau Kat tempat keje pun ingat kelembutan kulit Kau tu,tarikan luaran Sama k,laki Kau mungkin suka tarikan luaran yg badan chubby,laki aku pulak tidak,Jd ikut selera laki masing2.

Tarikkan dalaman pulak,jaga lah penjagaan dalaman,Kalau luar cun melecun,yg bawah bau pasar ikan xguna jua,jaga elok,amik Jamu,pastikan buat sendiri lah,zaman skrg jgn percaya Jamu Kat pasaran ni,yg kebanyakan bg kesan kelak pada diri Kau Dlm jangka masa Panjang,excercise bagi cergas,Kalau Lembik Lemah je nyampah juga laki.

Akhir Sekali pelbagaikan teknik,teknik ni seni kreativiti,xmesti tgk cite blue,sbb Kalau 10 dvd tgk pun mmg semua aksi bodoh yg sama,yg aku rasa Kau sdiri dah Hafal Dlm otak.fulfill kan fantasy sex Kau Dan pasangan.kesalahan Dlm hubungan sex selalu sbb segan2, ko kena open,mcm aku sdiri bgtahu ok suka rough sex,Ada org suka secara romantic,Ada yg suka cosplay,lelaki ni tak Sama,keintimaan sex berbeza,Kalau cakap suka sex setakat keluar masuk je tu tipu lah,diaorg sdiri Ada fantasi,Dan Kau perempuan pun Sama.lakukan 3 Benda ni,mmg hubungan Akan terlebih Intim,hubby asik whatsapp psl ko,puji ko Sampai ko nak baca pun nak muntah.
Pages: [1]
View full version: Merapatkan keintiman untuk suami saya