boo-yong Publish time 18-3-2016 10:12 AM

saya suka perempuan

hai..

sebenarnya saya tak tahu nak letak thread ni kat mana. try survey2 last2 rasa better landing sini. sebab dia macam masalah peribadi.macam masalah kesihatan (psikologi),dan masalah makhluk halus (saka). letak sini harap ada perbincangan berhemah.

disini saya nak mulakan,saya perempuan.

masalah saya alami ni dari kecik.saya mula ada nafsu pada perempuan dari kecik. masa ni tak tahu lagi itu adalah seks. saya rasa ia berpunca, masa saya umo 4tahun, saya selalu bermain pondok2, emak2 dengan jiran perempuan saya umo macam dan 7-8 tahun kot.tak igt, tapi dia lagi besar dari saya. saya igt. sgt igt. main kat bawah rumah,dia ajak main rogol2 (kalau tk salah) so ada la adegan ala2 beromen tp saya tak ingat apa yang dilakukan masa tu.tp saya rasa punca dari tu saya mula suka perempuan. keadaan masih terkawal sampai sekarang maksudnya saya tak la ada kapel perempuan. tapi.. nafsu saya kadang kala turun naik terhadap perempuan.

saya ada permasalahan jin. tak tahu la saka ke apa. tapi pakcik tu sangat hebat,sebab dia boleh baca saya.dia tahu saya mempunyai nafsu yang sangat kuat dengan lelaki dan perempuan.kalau dengan lelaki dia cakap, pantang lelaki dekat, nafsu saya akan membuak. ya. betul apa dia cakap. dia sangat marah, dia cakap benda tu yang buat saya rasa dan jadi macam tu. benda tu yang kuatkan nafsu saya. sebab dia tak dapat makanan/perjanjian dia dulu2. wallahua'alam. masa tu memang saya menangis tersedu sedan. saya cakap, sumpah dalam hati saya selalu memberontak, saya tahu itu bukan diri saya sebab saya tahu benda tu salah.tapi saya tak boleh kawal bila nafsu tu datang. kadang2 saya kata, kenapa Allah beri perasaan ni pada saya. saya redha walau saya mati nafsu sekali pun.. supaya tak buat benda2 ni.

kadang2 saya rasa, saya ada masalah psikologi tentang seks. nak jumpa pakar, malu. sebab bukan masalah otak ke apa. tapi masalah tak dapat kawal seks.

tapi lepas saya berubat dengan pakcik tu. sumpah! saya tak de perasaan langsung dengan perempuan. perempuan sexy,badan gebu2,dada terbelah apa semua saya tak heran,bahkan jadi pemalu. tapi sekarang perasaan tu jadi balik. pantang yang datang gebu2 dada punya berdebar.. (masa ni saya sangat paham apa perasaan lelaki sebenarnya). tipu la kalau saya cakap saya tak cuba cari partner. yup memang saya cari. saya suka yang gebu2 dan lembut orangnya.. alhamdulillah dalam misi pencarian SAYA TAK JUMPA DAN TAK DAPAT RESPON. kalau tak kelaut jugak dah kot.

ok, skang saya nak minta nasihat dari segi pengawalan nafsu pada perempuan ni.. JANGAN TANYA ATAU CAKAP PASAL HUKUM AGAMA . SAYA TAHU DAN PAHAM.. sebab tu saya nak ada perbincangan secara ilmiah macam mana nak kawal dalam ni. saya yakin..yakin sangat kat luar sana ada ramai perempuan macam saya, tapi tak de tempat nak luah dan minta penadpat. mohon kawan2 bagi pendapat yang membantu agar ada orang diluar sana boleh ambik ini sebagai laluan berubah..

tolong ya kawan2 saya minta pandangan atau ada cara yang terbaik. dan mohon jangan hina orang yang sedang ada masalah. tolong bagi saya kata2 semangat.

ouh ya, saya tahu akan ada cadangan kawen. belum rezki saya kot. pakwe pun tak de.orang suka saya.saya tak suka orang.saya suka orang. orang tak suka saya. hmmm

revolusi_30 Publish time 18-3-2016 10:21 AM

Sis sebenarnya bisex atau homoseksual?

Esmiria Publish time 18-3-2016 10:22 AM

sis pake batu aget dan aura seri.saka tu x sentuj sis.tpi ikutkn pnglmn sy n my family, kena tangkap bomoh tu n matikan dia.-ini kaedah perubtn fmily sy tpi ada unsur ghaib bntu yg tlg matikan bomoh after fokus lokasi bomoh.

Cer sis beli aura seri dn batu aget..ya.

alaa.yg naluri les tu.klo dh merasa hat lki tu, xde dah feel tu kot.ngarut je kapel ni.hehe

brown_pupil Publish time 18-3-2016 10:22 AM

dek.. dalam kes ko ni xde makna nyer saka ker, jin ker.. :lol:

Dah memang fitrah ko dari azali sukakan perempuan. Sama macam sesetengah fitrah untuk lelaki yang sukakan lelaki.

Anggap je la ujian Allah utk ko.

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:29 AM

revolusi_30 replied at 18-3-2016 10:21 AM
Sis sebenarnya bisex atau homoseksual?

kak, homo tu lelaki dengan lelaki kan?

saya perempuan. seks saya pada lelaki dan perempuan

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:30 AM

Esmiria replied at 18-3-2016 10:22 AM
sis pake batu aget dan aura seri.saka tu x sentuj sis.tpi ikutkn pnglmn sy n my family, kena tangkap ...

esmiria, saya tak paham apa awak cakap. bunuh bomoh?tangkap bomoh? tak paham..

batu aget seri aura tu barang apa?

maaf. memang tak paham sangat ni

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:32 AM

brown_pupil replied at 18-3-2016 10:22 AM
dek.. dalam kes ko ni xde makna nyer saka ker, jin ker..

Dah memang fitrah ko dari azali su ...

maknanya semua salah diri saya sendiri lah kan? :( haih. kuatkanlah hati

brown_pupil Publish time 18-3-2016 10:36 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 10:32 AM
maknanya semua salah diri saya sendiri lah kan?haih. kuatkanlah hati

Bukan salah.. tapi dah memang tuhan tu jadikan genetik TT mcm tu.. anggap je la ujian masa hidup.

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:42 AM

brown_pupil replied at 18-3-2016 10:36 AM
Bukan salah.. tapi dah memang tuhan tu jadikan genetik TT mcm tu.. anggap je la ujian masa hidup....

ouh. faham.. terima kasih lah. cuba terima dan kawal

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:42 AM

minta maaf ya kalau ada terguna perkataan aku. hakikat tak berapa selesa perkataan saya. skema je rasa .heheheheh

brown_pupil Publish time 18-3-2016 10:46 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 10:29 AM
kak, homo tu lelaki dengan lelaki kan?

saya perempuan. seks saya pada lelaki dan perempuan

homo tu maksudnya suka sejenis saja, biseks suka 2 jenis -- kiranya dlm kes ni ko suka pempuan saja atau lelaki pun ko suka..

itu soalan dia...

boo-yong Publish time 18-3-2016 10:55 AM

brown_pupil replied at 18-3-2016 10:46 AM
homo tu maksudnya suka sejenis saja, biseks suka 2 jenis -- kiranya dlm kes ni ko suka pempuan saj ...

oouuuhh.. aku bernafsu pada 2,2 .. bila dengan lelaki ya aku berselera macam perempuan (dari segi keinginan) kalau tgk perempuan aku berselera macam lelaki (dari segi keinginan)

brown_pupil Publish time 18-3-2016 11:00 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 10:55 AM
oouuuhh.. aku bernafsu pada 2,2 .. bila dengan lelaki ya aku berselera macam perempuan (dari segi...

So dirumuskan ko ni biseks la..

kalau ko bukan islam, dah lama aku nasihatkan untuk terjebak dalam open relationship M-F-F

Tapi ko islam kan, so bersabar je la yer.

boo-yong Publish time 18-3-2016 11:08 AM

brown_pupil replied at 18-3-2016 11:00 AM
So dirumuskan ko ni biseks la..

kalau ko bukan islam, dah lama aku nasihatkan untuk terjebak da ...

heee.. kalau aku bukan islam aku tak risau sgt kot.. buat takut sebab aku masih ada agama dalam hati..

mff tu apa brown? male female female ke?

brown_pupil Publish time 18-3-2016 11:16 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 11:08 AM
heee.. kalau aku bukan islam aku tak risau sgt kot.. buat takut sebab aku masih ada agama dalam ha ...

yesza..

satu lagi, maybe ko boleh try lelaki yg lembut. Bukan pondan, tapi lelaki yg lembut. Cukup semua kriteria yg ko perlukan.. lelaki, tapi masih ada sifat keperempuanan.. ;P pakej gitu.

Abangwahab Publish time 18-3-2016 11:16 AM

:funk: gulppppp

boo-yong Publish time 18-3-2016 11:25 AM

Abangwahab replied at 18-3-2016 11:16 AM
gulppppp

:(

tak pe lah..

:bye: hai

boo-yong Publish time 18-3-2016 11:26 AM

brown_pupil replied at 18-3-2016 11:16 AM
yesza..

satu lagi, maybe ko boleh try lelaki yg lembut. Bukan pondan, tapi lelaki yg lembut. C ...

ouuuh.. hahaha eh ada juga terpikir.. tapi mcm.. payah je nak in :(

brown_pupil Publish time 18-3-2016 11:27 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 11:26 AM
ouuuh.. hahaha eh ada juga terpikir.. tapi mcm.. payah je nak in

try la dulu.. mana tau menepati piawaian.

Abangwahab Publish time 18-3-2016 11:29 AM

boo-yong replied at 18-3-2016 11:25 AM
tak pe lah..

hai

apa yg takpe lah? :laugh3:

hai kembali :loveliness:
Pages: [1] 2 3
View full version: saya suka perempuan