cikanggun Publish time 30-11-2015 12:13 PM

G.A.H. ND V2

Edited by cikanggun at 24-12-2015 06:56 AM

Satgi iols edit blk 1st page ni... tgh transfer ss kes smlm...
nnt iols highlight si tukang bikin onar memula dulu sampai melerets ke harini... :curse:

Ni asal pic throwback Cho tepek...
tp geng pariah dh hijacked IG cho tepek nasty comments...

Yg highlighted dlm kotak tu yg mula2 bikin panazzz... then masuk si marshabongok tu fitnah mcm2 PS..
tu yg cho bekap mak dia... byk comments si marshangok ni dh delete..
iols x sempat nk captured...

Bawah ni link V1 thread asal Gagasan Anti Haters Nora
http://mforum.cari.com.my/forum. ... 92206&extra=&page=1

cikanggun Publish time 30-11-2015 12:14 PM

Edited by cikanggun at 30-11-2015 01:16 PM

SO HATERS / ATAS PAGAR , jangan nk amek komen last2 jer...
byk nasty comments dh hilang kt ig cho tu...
gambar yg cho throwback pon xde caption pelik2/panas/sindir...

tiber2 langau2 dr yestet masuk tanya soalan provokasi...
itu yg meleret kes ni... tambah plak si sado+JTM pon join ... lagilah membara...
and kesilapan sado ialah, dia pi sound SIL mcmlah tak boleh msg/whatsapp jer...
semua org bleh baca... so, mcm2 assumptions laa org luar buat...

buluhruncing1 Hahaha. Jgn2 org gaji pasha agaknye si @alin_lynn1469 ni smpai jejai p umah ps ke x boleh tau.. haha.. @pashaygberpurapura 2h

pashaygberpurapura @buluhruncing1 mesti bibik pasha ni.yg aishaa tu mesti PA dia..kahkah 2h

jelita_ilhaniya ya mmg bibik dia.. @buluhruncing1 2h

jelita_ilhani Puak2 sundal nk buat onar kt ig anak ps...salah masuk,. Lunyai ko kene ..2h

buluhruncing1 Kerabat pasha selalu komen cam org bingai otak sengteng @jelita_ilhani .. 2h

_marshaalisha_ Ya Rabbi, kerabat ND ni sudah2 lah wei, hoi @cholaholla org duk kutuk ND kau block ye tapi yg duk kutuk FS ko biarkan, nampak sangat kamu jahat dgn FS, haritu kat ig PS begitu juge, org kutuk FS habis2an, dibiarkan tapi setiap komen yg kutuk ND akan d delete dan d blok.. Wahai @rizalashramrnt setia lah kat belakang isteri mu kerana kau adalah kekuatanya. Sunggu family mu tak nak terima takdir itu jodohmu, bererti mereka juga mungkin tak terima rayfal dan jemaima sebagai keluarga. Assalamualaikum.. 50min

_marshaalisha_ Utk makluman, saya adalah @alishaaa.11 yg telah di block oleh cho terima kasih cho. Semoga Allah merahmati hidup kamu sekeluarga. 50min ... jadi, dia nilah yg si celaka bikin onar memula...tanya soalan bukan2, provoke... {:coldo{:beato

_marshaalisha_ Kalau saya tak reply setiap org yg tagged aku lepas ni, bermakna aku dah d blok. Harap maklum 49min

fiza_izza Best nyeer holidays wif love one.. Benda yg biasa biasa pun seem interesting n havoc... Treasure them deeply in our heart. 45min

buluhruncing1 Padan muka ko.. masuk rumah org nk mengata itu ini. Sama la dgn pasha block org bila kena kutuk pastu tinggalkan komen suci dia konon xkan block org.. puihhh.. dasar fasha plastik jahat nk mampos berlagak suci... @_marshaalisha_ 44min

_marshaalisha_ Hahaha sama lah dengan ND plastik, suka blok org dah tglkan comment konon suci dah lama bdiam diri. Berdiam diri apanya, selalu je burukkan FS, @beekhan dan org sekeliling 42min

_marshaalisha_ @beekhan112 42min

buluhruncing1 Ko tagged la lg sape yg ko nak tagged .. mamasundal sekali jgn lupa.. so sama la kan.. hahaha. Yg slalu dok post perli2 fasha la otai.. kahkahkah @_marshaalisha_ 39min

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ kerabat??tak habis2 dgn tuduhan kerabat ke??paranoid sgt kau ni..sikit2 nd..bawa mengucap ye makcik..kau ni mesti dah dirasuk..jgn sebab taksub sgt dgn idola kau mengila..i ni x kenal pun cho,nd or sape2 je la.i komen and bash c pasha pun sebab kurg ajar dgn ps..r u sure kau kena blok??bkn kena hack?hijack ke?kahkahkah 38min

buluhruncing1 Cuba ko bg bukti nora burukkan bk n fs tu... aku ada bukti mamasundal burukkan org.. nnt aku DM sentap suruh up @_marshaalisha_ 38min

_marshaalisha_ Aku ada bukti lah masa ND burukkan FS dan Beekhan. Hingga kerabat ND pn cakap beekhan ni bitch khan, google je, jgn malas lah nak guna teknologi masani 36min

pashaygberpurapura @buluhruncing1 konfom sgt la dia ni PA c fs ni..dia tahu sgt hal dlmn keluarga drg ni.. 36min

_marshaalisha_ Eh bukan kerabat ND ke yg suka tuduh2 fake2 acc ni FS or keluarga dia. So adil lah kan 35min

pashaygberpurapura Walaupun aku x minat nd atleast nd x plastik..dia trus delete and block org yg puaka.tp c pasha ni siap komen suci yg x kan blok blablabla..tuptup dah delete and block..kahkahkah..x ke plastik org mcm tu?? 34min

_marshaalisha_ Satu lagi, saya suka tengok astro or tv3 punya cerita, kes keluarga yg macam2 ntah apa2 tu, ternyata terjadi dalam realiti kehidupun 33min

_marshaalisha_ @noritasujak @haflinsfashion, semoga keluarga nedim tak terpalit dgn perkara2 negatif. Saya kasian juga dgn keluarga Ps yg terpaksa terbeban dgn masalah peminat meroyan ND ni aka kerabat dia 32min

_marshaalisha_ Semoga rakyat malaysia aman damai. Selamat malam 31min

buluhruncing1 Setahu aku fasha je bitch.. bk xtau la pulak sbb x kenal.. hahhaha... fake acc kerabat fs berapa dah kantoi. Smpai delete acc terus.. kahkahkah @_marshaalisha_ 31min

_marshaalisha_ Eh semua lah awak tau kan, awak ND ke? 30min

_marshaalisha_ @buluhruncing1 saya nak tidur lah, bye.. Assalamualaikum rakan saya dari malaysia 30min

cikanggun Publish time 30-11-2015 12:15 PM

Edited by cikanggun at 30-11-2015 01:17 PM

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ kitaorg tuduh sebab ada bukti..bukti terang bercahaya lg..kahkah..nak tgk muka biras c pelastik tu x dgn komen2 dashyat dia ttg ps and nd??g tgk kat @sembangsampaisentap ... kau ni stakat baca dr cerita org bgus x yah ckp..n aku pun org luar juga.hanya ps dan anak2 dia tahu ye hal sebenar so jgn suka2 main drive thru je tuduh.kau ni mcm PA fs pula.. 30min

_marshaalisha_ Ertinya nyata lagi bersuluh, bukan salah fasha tapi kenapa fasha pulak terbabit dan kau sakit hati sangat kat fasha kenapa? Fasha pernah rampas suami awak ke? 28min

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ kau ni obses sgt dgn Fsendat pasai tu la jd mcm tu..kahkahkah 28min

_marshaalisha_ Kalau aku kan obses arahnya, ko peduli apa, biar tia bah, aku bknnya obses tapi aku kasian wah arah c fasha atu, yg kamu jahat2i atu. Mun atu sdh jodohnya, kenapakan kamu peetikaikan lagi kan 26min

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ kahkah menasihatkan diri sendiri ke tu??dia yg komen gila kat sini meroyan FS tu takde tetiba babitkan mak c nedim dgn c haflin pula..ni mesti pasha sebab suka sgt tag2 org..kahkahkah @buluhruncing1 25min

buluhruncing1 Fasha rampas jejai je kot... Hahaha @_marshaalisha_ .. kbye 24min

_marshaalisha_ Bnr, ND rampas laki @beekhan112 saja jua kan, nda kamu pertikaikan keolahannya ah? Kafarah 23min <-- KEJADAHAN? :curse:

pashaygberpurapura @buluhruncing1 c maragorilalisa ni aku dpt kecam dah..dia ni makcik dr brunei yg suka muncul kat ig miss kepoh dulu..pernah muncul kat post mk ttg bapok..yes aku ingat dah. Dia suka ni guna bahasa dia sendiri.. 23min

_marshaalisha_ Lurus tu nda g salah. Antam saja taya. Rupanya tukang kaki gosip ko ni. Suka masuk ig MK 22min

_marshaalisha_ Hahah sekarang dah tahu kan aku bukan kerabat Fasha sandha. Malu lah sikit hmmm 21min

_marshaalisha_ Suka main tuduh2 20min

buluhruncing1 Sama mcm kau jugak tukang gosip @_marshaalisha_ hahahah 20min

_marshaalisha_ Aku mau tidur. Aman hidup 19min

_marshaalisha_ Jgn hanya rajin baca gosip, itu tak menguntungkan negara k 18min

buluhruncing1 Dr td ckp nk tido tp kau gigih nk reply mcm x tenang je hidup kau. Hahahaha 18min

_marshaalisha_ K bai, kdg kasian arah kamu thats y aku reply sebelum d block hehehe 18min

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ bkn kau ke kebulur sgt dgn mk dulu..mcm ambuk ja kau no..kahkahkah..aku dr dulu x layan mk..kau g tanya mk aku siapa.gila kau ni wei.. 18min

pashaygberpurapura @_marshaalisha_ sebelum komen sila baca ye beekhan pernah buat statement ye ttg isu merampas..bdh2 makcik ambuk ni..ni mesti kau telan hidup2 je apa yg kau baca kan??p balik negara kau jgn sibuk hal negara org 16min

pashaygberpurapura @buluhruncing1 dia mmg tak tenang tu..dia terasa sgt tu sebab dia pun ada title perampas kot..kahkahkah 14min

cholaholla   Salam @_marshaalisha_ I don't normally reply to all this but for saying my family tak terima fasha is an accusation & fitnah. We wouldn't be going on holiday all if my family don't accept her. My mom is a very kind kindhearted person & very accepting even after all the things she has done to my mom. There must be reason why I am still close to Nora because she makes all the effort to be good to my family & no one can change the fact that Nora is Rayqal's mother. I do not want to say much more but please do not interfere as this is a family matter. 14min

buluhruncing1 HahhahaHahaha @_marshaalisha_ drpd ko sibuk hal negara org lebih baik kau siasat sultan kau tu.kahkahkah 14min

pashaygberpurapura @cholaholla sorry cho interfering kat ur post.but too much for ur mom bila kena bash sebab emm..we all tak kenal u n ur family and sorry sgt kacau kat post u..will delete my comment yg jahat2 as this pic is so meant for u..peace.. #pssupporter 9min

buluhruncing1 Sorry cho.. we all x suka cara peminat fs bash family u.. sorry again.. 5min

cholaholla Thank u @pashaygberpurapura @buluhruncing1 3min

airinasyafPls hormati cho...y la nak kecoh hal keluarga org..terima ke x terima buat dirisaukan...sabar ye cho.. 15min

pashaygberpurapura@_marshaalisha_ tak habis2 lg dia melalak kat sini..tak paham ke apa cho ckp??kau ni mengata diri sendiri ke??ckp x pakai otak..kau sendiri komen mengarut then salahkan org..buat pengetahuan kau kitaorg ni bash kau bkn sebab nd tp sebab kau ni bengong..kau sendiri komen bkn2 kata bkn then skrg buat komen lain lg pula??adoi,makcik mengigau kot..@buluhruncing1 11min

buluhruncing1Hidup dia x aman la tu. Xleh tido kot.. bila plak peminat ND BASH FAMILY PS??? kau nyanyuk ke makcik?? @_marshaalisha_ 9min

buluhruncing1@pashaygberpurapura 9min

pashaygberpurapuraFs suka post sindir2 thats y semua peminat gila dia slhkan keluarga ps..meroyan makcik gorila ni..x baca ke apa cho komen tu.dahdah la stop..ps lg kenal n ada sebab mgapa.. 8min

_marshaalisha_Cho, saya minta maaf kerana salah faham.. Assalamualaikum cho 7min

pashaygberpurapura@buluhruncing1 tang mana kita support nd ye??bengong dia ni..dia yg tetiba dtg dgn geng2 dia bash post cho skrg tuduh mcm2 pula..hilg ingatan ke 6min

addin.0906@pashaygberpurapura @buluhruncing1 ak tgok kt sini korg yg over, guna bhs mcm2, pastu pggil mak fasha tu sundal? hai cho, xde plak nk tgur diorg ni yer.so ape yg dorg ni ckp semua takpe la.. patutla fans fasha mrah, kalo smpai libatkn kluarga sapa yg tahan. 6min

_marshaalisha_Saya dah deleted semua comments saya dan cho awak blh delete comment2 saya yg kat atas mula2 tu. Maafkan saya cho.. 4min

buluhruncing1Aikk ada lg macak.. sorang pegi sorang lg dtg. Haha. 4min

pashaygberpurapura@addin.0906 tak baca komen ke??mana2 komen kami yg melampau kami akan sendiri delete kot sebab hormatkan privasi cho..sebab apa yg kami komen xde kaitan dgn keluarga ps.. 2min

achik2009 Publish time 30-11-2015 12:17 PM

jom kita makan popcorn sambil melayan drama minggu ini....{:1_152:}

mahalnya Publish time 30-11-2015 12:18 PM

layanzzz:lol:

mahalnya Publish time 30-11-2015 12:20 PM

mode nak tutup taik tingkang tutup ja la sltkt trmampu..bau busuk tetap tsebar srata alam..keji sggh mod gni

mahalnya Publish time 30-11-2015 12:20 PM

*tongkang:lol:

DARSITA Publish time 30-11-2015 12:53 PM

Thx Cik Aggun yang happy sokmo for this new house!

DARSITA Publish time 30-11-2015 12:56 PM

Meluat aii baca post purak purak baik puak haters Nora. Mcm lah kita tak tau yang bekampung di IG IG anak beranak PS tu ahli estate. Eleh meluat ehhh!!

hanggukhangguk Publish time 30-11-2015 01:17 PM

Please lah jejai....jgn le ceraikan fs. Dan tlg jgn kembali pd nd. We ols x rela hoccay...nd pun dah x ingin. Xde pun fans nd yg nak jj-fs bercerai. Lagi happy klu jj-fs sehidup semati bersama2 dgn jtm n kaum kerabatnya...

achik2009 Publish time 30-11-2015 01:19 PM

Kehadapan Ratu Propa Sepanjang Zaman Puan TONGKANG TAIK.......

masih ingat lagi tak apa yang Puan TONGKANG TAIK tulis kat IG satu ketika dulu?...

kalau Puan TONGKANG TAIK dah lupa sila baca semula okay....kalau mata rabun tak bole nak baca sila pakai cermin mata.....jangan pulak sibuk nak pakai lens.....

Kesimpulannya mudah sahaja...kalau tak suka dengan apa2 yang Cho atau PS post kat IG...sila unfollow je....ada faham tak?...:o

DARSITA Publish time 30-11-2015 01:19 PM

Ari tu elok ada PS bawa dia pergi Penang ~ cuti cuti tapi bila PS letak gambor bersama Puan Sally anak beranak terusssssss dia sentap dan hantar wakil mengutuk di IG PS. Aii perhatikan jer. Tak lama lepas tu haters Nora buat hal lagi kali ni bila PS letak gambar dgn kokusen. Aii perhatikan jer. Sekarang depa buat hal di IG Cho ... haaaa mmg kenalah kan.

Mmg si SADO ni ada PPD. Ada wire longgar. Masa berpantang kemain berjimba pergi kenduri kawin atas alasan dah buat reservation. Tak menyempat nak bergalok galok sekarang kan dan meferofoyanfan!

cikanggun Publish time 30-11-2015 01:23 PM

ami_TIPA Publish time 30-11-2015 01:27 PM

achik2009 replied at 30-11-2015 04:17 AM
jom kita makan popcorn sambil melayan drama minggu ini....

bestt drama ni:laugh3:..bak popcorn 2 inggit.

fizamn Publish time 30-11-2015 01:28 PM

Edited by fizamn at 1-12-2015 08:11 AM

Sado x puas hati in laws dia x terhegeh hegeh nak cium mulut dgn dia.. Hihihi dah baca statement sado berbaur x puas ati dgn inlaw.. Terus nak main ugut ugut... Sejak bila ntah si inlaw malukan dia i pun x taw... Yg pasti fansado yg x puas ati dgn sado nye in laws...

cikanggun Publish time 30-11-2015 01:29 PM

iols tak harap depa dua ketol ni bercerai berai...
harap2 depa ni bertaubat nasuha... sudah2 lah nk salahkan org...
cuba plak tgk diri sendiri tu dh cukup betul ker tidak...

epic failed, nak jugak salahkan nora... APTB si sado ni...
cuba renung kesalahan diri pulak instead of asyik nk salahkan org luar..

iols cabar sado ajak jejot + jtm anak beranak gi umrah jer...
pegi UMRAH jer dulu... kot nk pegi Haji x dpt panggilan lg kan...
manatau, dah blk dr sana nnt dia jadik anak, isteri, menantu yg terbaek?

who knows right?? people change...

ami_TIPA Publish time 30-11-2015 01:31 PM

hanggukhangguk replied at 30-11-2015 05:17 AM
Please lah jejai....jgn le ceraikan fs. Dan tlg jgn kembali pd nd. We ols x rela hoccay...nd pun dah ...

karatz sendat dah redhoo jejai ceraikan fasha.lawok sgguh!demi kebahagian semua kekdahnya..hahah..byk drama laa koliang2 ni:lol:

ami_TIPA Publish time 30-11-2015 01:35 PM

yess perangai jalang dah keluar.....hahahha.xselamanya boleh berlakon baik pasha.kipidap pasha.keluarkan semua amarah itu....

LDP Publish time 30-11-2015 01:38 PM

holla.....alamak byknya drama tamil hujung minggu..x sempat nk ikuti sb bz...jengok jap2 jek..nk backlog dulu...
takat yg ai tahu..heroin tamil meroyan suda.. {:1_559:}{:1_530:}

hanggukhangguk Publish time 30-11-2015 01:40 PM

ami_TIPA replied at 30-11-2015 01:31 PM
karatz sendat dah redhoo jejai ceraikan fasha.lawok sgguh!demi kebahagian semua kekdahnya..hahah.. ...

Satg kena cerai betul2 baru padan muka.....tp tulah....krg nd gak yg salah.... Jj kahwin dgn org lain pun...nd yg salah.... Salah diri sendiri smpi sudah xnak mengaku.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10
View full version: G.A.H. ND V2