fifie_olin Publish time 20-8-2015 03:18 PM

website

kawan2....nak tanya , kalau satu2 website tu x update tahun copyright (biase letak kat bhgn bawah skali)
makna nya dah x beroperasi ke...

cth tahun copyright ,

All Rights Reserved.Copyright © 1996-2015 CARI Internet Sdn Bhd. (483575-W)

aku ade buka 1 website jual brg...br prasan tahun dia dh expired.......takot plak nk buat order
ade sape2 yg tau ke

tq

medangtamang Publish time 21-8-2015 12:21 AM

cuba check review org yg biasa beli brg kat website tu... aku pun kuang pasti pasal tahun ni... biasa ada jer yg x update tahun mungkin software yg derang guna still ok jd derang x perlu update aper2...

aku kalu beli online biasa check rebiu dari org lain dulu...

fifie_olin Publish time 21-8-2015 09:24 AM

Website yg aku tgk ni plk dr obesee lg la tkot kan...sah2 kne byr guna credit kad...tkot scam jeh..
Nk2 plk brg yg dia jual tu mmg dh x byk kat pasaran..aku nk sgt

oneders Publish time 21-8-2015 03:43 PM

Biasanya itu copyright layout. berkemungkinan website yang ko buka tu tiada update layout atau copyrighted content yang mereka buat jadi tak perlu nak tukar tahun copyright. itu dari pengetahuan ku yang tak seberapa ni lah.

fifie_olin Publish time 21-8-2015 05:07 PM

oneders replied at 21-8-2015 01:43 PM
Biasanya itu copyright layout. berkemungkinan website yang ko buka tu tiada update layout atau copyr ...

ko rs website tu still beroperasi ke wpon x update copyrite tu..

medangtamang Publish time 21-8-2015 10:37 PM

Aper yg aku bese wat... aku tgk review... and biler aku dah rs yakin sket... sket ajer eeh... bru aku beli brg... aku try beli satu brg yg harga ermmm agak murah laa... cam aku penah beli mod cherry bomber clone harga USD26... then aku tggu... sekali sampai brg ku itu...

masa aku beli tu aku tawakkal laa... kalu x sampai pun kira burn ajer laa... xper laa rugi sket dari rugi byk kan?

apa kata ko beli brg murah dulu... test power dulu laa...

oneders Publish time 24-8-2015 03:21 PM

fifie_olin replied at 21-8-2015 05:07 PM
ko rs website tu still beroperasi ke wpon x update copyrite tu..

jika tak yakin, cuba buat query.

hantar email pada admin page, tunggu 24 jam. biasanya, e-comm yang efficient akan reply kurang dari 24 jam. tapi sebab page yang ko buka ni dari luar, mungkin akan ada time buffer yang ko kena consider.

query @ soalan tu, better berkisar pada product yang ko berminat nak beli. tanyalah soalan sebanyak mungkin, contoh, availability product, postage macamana, dan yang mampu satisfy ko untuk terus membeli.

jika 24 jam takde reply.. cari lain je aa..
Pages: [1]
View full version: website