effenelle Publish time 25-2-2015 12:21 PM

Kerja apa yang tak payah interview/interview simple?

Assalamualaikum. Soalan aku seperti di atas. Kerja apa yang kalau nak mohon, tak payah beria-ria sediakan sijil, resume, isi borang online bagai? Yang tak perlu sijil skill atau kursus yang spesifik? Yang kalau ada interview pun sekadar macam borak-borak? Aku dah penah keje cleaner, memang senang. Jumpa supervisor, dia tanya soalan-soalan sikit, pastu esok dah boleh start keja. Terbaikk. Aku tak kesah kalau gaji dia murah je. Aku just nak carik keje simple, tak yah pikir stress sangat. So...bincangkan. Hehe. Kalau ada korang-korang yang nak kongsi pengalaman keja kat kedai makan ke, cleaner ke, sangat dialu-alukan...

Chekti Publish time 25-2-2015 01:08 PM

dlu ade lah majikan yg cikai2 cari pekerja..tp skrg ni rasenye semuanya nak perfect 10. walaupun tukang basuh pinggan...
baik keje sendiri lah..tak payah nak interview bagai..ikut suke lah nak buat ape..janji ko rajin dan berhasil...

effenelle Publish time 25-2-2015 01:38 PM

Woo nak keje tukang basuh pinggan pun kena interview kaw-kaw ke? Biar betul?

fifie_olin Publish time 25-2-2015 01:54 PM

dulu ade la staff ni ...masuk kje x yah interbiu...aku terkejut la...biar betik x yah interbiu...
dpt kje lak bdk tu...sbb nk pakai urgent...
last2 buat pangai.....kuang ajor dgn bos le...buat kje pon ala kadar..
last2 kena terminate...
so kesimpulan nya penting gak interbiu ni....

sixret Publish time 3-3-2015 01:44 AM

fifie_olin replied at 25-2-2015 01:54 PM
dulu ade la staff ni ...masuk kje x yah interbiu...aku terkejut la...biar betik x yah interbiu...
d ...

Boleh tahu tak pekerja lelaki ke perempuan? :loveliness:

sixret Publish time 3-3-2015 02:32 PM

fifie_olin replied at 25-2-2015 01:54 PM
d ...

Salam.

Boleh saya tahu pekerja lelaki ke perempuan staff tu? Tk.

puterinazira Publish time 6-3-2015 09:46 AM

Jadi baby sitter lah syg...takpayah pikir ape...iklan kan...orang contact...hantar anak..u jaga ...cukup time depa amik... cukup bulan dapat payment. hehehe

merrissa Publish time 12-3-2015 07:16 AM

keje penyangak hehe....

aku dulu time habis spm...keje mcd...xde interview...isi borang je...tp ader certain time tuh ader siap kene interview...tapi tanya benda2 simple jela

brown93 Publish time 17-9-2015 08:51 AM

kerja restoran larr..isi borang, interview ala kadar terus dapat kerja...tapi bersedialah untuk menjadi kuli sepenuh masa...nama pun kerja restoran hehehe..
Pages: [1]
View full version: Kerja apa yang tak payah interview/interview simple?