MH37O Publish time 30-9-2014 12:13 PM

desire never lies.....?

apa pendapat korang ttg tajuk diatas...ok penerangannya...

misalnya korang melakukan hubungan intim dgn spouse TETAPI anda takde nafsu dgnnya, adakah korang boleh tipu pada pasangan anda menunjukkan yg korang bernafsu gila padanya semasa melakukan hubungan intim tu?

apa reaksi anda ketika hubungan tu berlangsung? boleh kah korang berpura-pura menikmati dgn asyiknya hubungan tu?

mattzzx Publish time 5-10-2014 10:52 AM

Aku hari hari mau... So masalah tu tak timbul..

MH37O Publish time 9-10-2014 11:53 AM

mattzzx posted on 5-10-2014 10:52 AM static/image/common/back.gif
Aku hari hari mau... So masalah tu tak timbul..

walaupun hodoh atau bukan taste/?

mattzzx Publish time 9-10-2014 11:58 AM

MH37O posted on 9-10-2014 11:53 AM static/image/common/back.gif
walaupun hodoh atau bukan taste/?

Mesti kena ikut taste kita....
Tapi ada yang sanggap sangat, orang tua yg gila pun di rogolnyaa...

MH37O Publish time 9-10-2014 12:07 PM

mattzzx posted on 9-10-2014 11:58 AM static/image/common/back.gif
Mesti kena ikut taste kita....
Tapi ada yang sanggap sangat, orang tua yg gila pun di rogolnyaa.. ...
maybe tak clear apa yg aku nak sampaikan kat post no.1 tu...

ok betul kata kau nenek tua pun dirogolnya, tp aku percaya , org yg rogol nenek tua tu TAK AKAN/TAK ADA melakukan forepay, tp terus fcuk shj...

tp dlm situasi yg aku nak sampaikan ni, ada foreplay sama ada pura2 atau mmg betul2 bernafsu...

persoalannya, adakah kau akan melakukan forepay secara memaksa diri/pura2 utk menjaga hati pasangan atau kau mmg melakukan foreplay dgn bernafsu...
Last edited by MH37O on 9-10-2014 12:08 PM

mattzzx Publish time 9-10-2014 12:19 PM

Kalau itu pasangan kita, mesti kita cari yg mengikut taste kita....
Rasanya tak ada masalah untuk foreplay secara suka rela dan disukai oleh pasangan kita..tak perlu berpura pura... kita buat pasangan dan diri kita puas, tak ada nanti sorang saje yg puas.

Kalau situasi rogol atau main dengan pelacur rasanya foreplay tak penting....biar kita puaskan diri kitaa, buat apa kita nak fikirkan orang lain....

edee_91 Publish time 9-10-2014 12:54 PM

kalau pasal busuk, boleh mandi dulu sama2 sabun pakai shokubusuk ke lux ke dove ke ikut suka lah.

kalau pasal mulut berbau, servislah gigi kat klinik gigi. pastu tampal mana2 part gigi yang patut kena tampal. kalau bau mulut tu pasal ada kuman apa tah kat dalam usus (aku pernah baca pasal ni), consult lah doktor. nanti tau lah dia nak bagi ubat apa kasi mati itu kuman2 dalam usus.

kalau pasal kita ada rasa marah pada dia, pasal ada tak puas hati ke apa, ada pendam rasa bengang ke, pergilah communicate dengan spouse kita tu dulu. bawak berbincang. cari jalan penyelesaian bersama.

mattzzx Publish time 9-10-2014 06:22 PM

edee_91 posted on 9-10-2014 12:54 PM static/image/common/back.gif
kalau pasal busuk, boleh mandi dulu sama2 sabun pakai shokubusuk ke lux ke dove ke ikut suka lah.

...

Sokong pendapat dan pandangan edee 91....

Pages: [1]
View full version: desire never lies.....?