wkk5159 Publish time 21-4-2013 11:59 AM

Muslim terrorists again !

Boston bombing suspect venerates Islam, Chechen independence on social media sitehttp://www.nydailynews.com/news/national/boston-bomb-suspect-website-islam-links-article-1.1321733
Read more: http://www.nydailynews.com/news/national/boston-bomb-suspect-website-islam-links-article-1.1321733#ixzz2R4B9dSzG

Why even in 21st century, virtually no other religions still associate themselves with terrorism but not Islam !

Why they keep on targeting the innocent civilians ???

We have Al Qaeda, Jemaah Islamiaah, Abu Sayaff and countless others.....

Does it mean that Islam really need to be eradicated as suggested by many , especially ex-muslims for a safer and harmonious enviroment. Give your thoughts !

wkk5159 Publish time 21-4-2013 12:14 PM

My heartfelt condolences to those killed in this heinous despicable cowardy act to humanity.

Rest In Peace.

cmf_BeachBoys Publish time 21-4-2013 04:51 PM

Give my thoughts??????? dan2 plak tuduh orang islam.ntah2 keje orang kristian sendiri:doh3:

Dzulqarnain Publish time 22-4-2013 12:34 AM

Boston Bombing...

Sephiroth Publish time 22-4-2013 09:08 AM

Yes, Islam must be eradicated. There is no other choice.

Muslims must be given a choice - Throw away Islam OR be exempted from the rest of the Humanity as punishment for their crimes against Humanity.

Exempted means :-

1. No political/social supports or relationship with non-Muslims countries.
2. No Economic relationship with non-Muslims countries.
3. Removal of ALL Muslims from a non-Muslim countries (if local were to adopt Islam, he or she is removed as citizen of that country).
4. No aids of any kind.

Currently, because of the oil industry and the Western countries rely on the Arabic oil for the economic, the World cannot do anything against Islam.

Sephiroth Publish time 22-4-2013 09:09 AM

cmf_BeachBoys posted on 21-4-2013 04:51 PM static/image/common/back.gif
Give my thoughts??????? dan2 plak tuduh orang islam.ntah2 keje orang kristian sendiri

Maaf, agama Kristian tak ada cakap yg orang2 Kristian boleh menipu tuhan mereka sendiri dan mendapat rumah pelacuran yg digelar Syurga dgn 72 pelacur bagi setiap orang Islam yg gila. Itu bukannya dlm agama mereka.{:1_550:}

wkk5159 Publish time 22-4-2013 12:22 PM

Sephiroth posted on 22-4-2013 09:08 AM static/image/common/back.gif
Yes, Islam must be eradicated. There is no other choice.

Muslims must be given a choice - Throw a ...

Good point......

Sephiroth Publish time 22-4-2013 02:06 PM

wkk5159 posted on 22-4-2013 12:22 PM static/image/common/back.gif
Good point......

Islam will be the First religion on the Planet which Humans rejected by their own free will.

By doing that, we could send a clear message to Satan not to use God's name to trick Mankind.

pedang22 Publish time 22-4-2013 02:20 PM

In that case,why not all of you here get out of this country sbb Malaysia is a muslim country.pegi duduk negara non muslims and see if u are safe there.macamlah negara non muslims selamat,aman damai,tenteram dan makmur semuanya.choiiii..

Madam sepi gi balik india betulkan your kaum first eh..daripada u hantam muslim non stop mcm org gila.

Aku just sr je kat sini tapi nampaknya non muslims bukan nak cari kebenaran cuma mahu memprovokasi secara melampau,menghina tuhan dan nabi kami....

Truth.8 Publish time 22-4-2013 03:14 PM

pedang22 posted on 22-4-2013 02:20 PM static/image/common/back.gif
In that case,why not all of you here get out of this country sbb Malaysia is a muslim country.pegi d ...
Madam sepi gi balik india betulkan your kaum first eh..daripada u hantam muslim non stop mcm org gila.
betul..setuju....India teruk and korup sehingga ke kuil pun sami2 menipu....
saya pernah ke India...bayi di tinggal kan di tepi2 jalan kerana ibu pegi kutip makan di sampah sarap utkmakanan...
begitu daif...
memang patuh di hukum macam itu sebab: kalau Tuhan restu mereka nanti....mereka akan jadi jahat dan korup...
mula2 nampak ok jer...lama2 bila sudah berkuasa : jadi ibilis and korup...

contoh:pagi tadi saya memandu kereta, lalu nampak seorang india hindu begitu daif... mencari benda2 sampah macam botol, kotak dan lain....
dlm fikiran saya: kalau Tuhan jadikan dia kaya....nanti sombong, berlaga, korup, menipu.....
jadi elok lah jadi kan dia macam itu...
setiap yg di cipta oleh si DIA ada maksud tersirat....

sama mcm madam sepi...sudah di beri kerjadi pejabat...curi masa dari kerja dan gunakan komputer dan internet hentam dicari forum...itu nama nya tak iklas dan menipu...

sepatuhnya madam sepi kena di beri kerjapenjaga tandas awambandaraya...

Last edited by Truth.8 on 22-4-2013 03:15 PM

Sephiroth Publish time 22-4-2013 03:47 PM

pedang22 posted on 22-4-2013 02:20 PM static/image/common/back.gif
In that case,why not all of you here get out of this country sbb Malaysia is a muslim country.pegi d ...

Oi Syaitan, kamu suruh Allah kau turun ke sini dan tuntut dunia ini utk orang Islam dulu. Aku nak tengok Allah kau itu macam mana.

Hanya orang2 tak bertuhan macam KAU yg suka menuntut dunia ini menjadi milik kamu, seolah2 Allah kau itu sudah tuliskan wasiat kpd kamu (orang2 Islam). Kamu kena faham satu benda - kamu selamat sekarang hanyalah kerana agama kami mengajar kami cara2 baik, BUKAN KERANA KAMU MENGAKU DUNIA ATAUPUN NEGARA INI MILIK KAMU ATAU TUHAN PALSU KAU ITU. FAHAM? :curse:

Sephiroth Publish time 22-4-2013 03:48 PM

Truth.8 posted on 22-4-2013 03:14 PM static/image/common/back.gif
betul..setuju....India teruk and korup sehingga ke kuil pun sami2 menipu....
saya pernah ke Ind ...
Syaitan.8 bersuara lagi. {:1_550:}
Sorry lah Syaitan.8, Aku tidak pernah menghiraukan posting bodoh kamu itu. Jangan marah, nanti kena pancung. :lol:

pedang22 Publish time 22-4-2013 04:01 PM

Yang baik datang dari Allah,yang buruk datang dari kelemahan diri sendiri..

Bak kata Truth kat atas ni,kalau benar keadaan di India seperti yang dia nyatakan,saya akan salahkan pemimpin/org India yg korup BUKAN AGAMA HINDU yang menjadikan kaum india begitu daif sekali.Kamu patut bersyukur menjadi org India yg lahir di bumi bertuah Malaysia ni,diberi kebebasan beragama,mendapat pendidikan yg baik tak merempat menyelongkar sisa makanan dlm tong sampah.Itu pun tak tahu erti syukur,agaknya kalau diberi pilihan mahu tak kamu dihantar pulang ke sana ya?
(Pasti aku bakal dicerca lagi..ohhhh:):sleepy:

Dah berbuih kot forumer lain nasihat,jangan menilai agama dengan melihat penganutnya yg jahat dn membuat kerosakan sbb mereka ni umpama nila setitik yg merosakkan susu sebelanga.

RESPECT EACH OTHER..tu pun susah ke?

Sephiroth Publish time 22-4-2013 04:29 PM

pedang22 posted on 22-4-2013 04:01 PM static/image/common/back.gif

Bak kata Truth kat at ...

Yg baik datangnya dari Allah? Tak ada apa2 kebaikan yg datangnya dari Allah kau itu. Kerana Allah kau tak wujud. Muhammad menjadikan dirinya sbg Allah, semua cakap dia, kamu kena ikut tanpa usul periksa dan berfikir.

Kalau aku kembali ke India, sudah semestinya India akan terbakar dgn sendirinya. Dan dari abu itu, aku akan mencipta India yg baru utk generasi yg baru. Tetapi apa takdirnya ... Aku terpaksa dilahirkan di sini dan tidak berpeluang utk ke sana di hayat ini.

Dzulqarnain Publish time 22-4-2013 04:38 PM

Dont let the TELEvison overcome us - TELEminded :D

Truth.8 Publish time 22-4-2013 05:13 PM

pedang22 posted on 22-4-2013 04:01 PM static/image/common/back.gif

Bak kata Truth kat at ...

setiap kali kita di uji.....dari miskin hingga ke kaya...
saya pernah lalui pengalaman ini...sehingga ada .10cents aja utk seminggu..tanpa makanan cuma air aja...itu tidak menjahui dari si DIA..
kini dengan hidup selesa ...duit ok ...tidak melupai si DIA...berniaga dengan jujur ...
sentiasa kena ingat ....semua ini hanya sementara ...maka kita tahu di mana hala tuju kita nanti...
bersyukur amat pada si DIA dengan restu yg di beri pada saya....

Amin{:1_545:}

Truth.8 Publish time 22-4-2013 05:25 PM

Sephiroth posted on 22-4-2013 04:29 PM static/image/common/back.gif
Yg baik datangnya dari Allah? Tak ada apa2 kebaikan yg datangnya dari Allah kau itu. Kerana Allah...
memang yg baik dtg dari si DIA...lihat you tube ini sebagai contoh...seorang wanita yg daifdan peminta sedekah ...bila sudah berkuasa...jadiberlaga -sombong

Ini utk Madam Sepi supaya boleh berfikir

Part one (miskin dan daif)

9BF6ZaBq_Qo

Part Two( sombong dan berlaga)

R3Qj5EkAe_g

Last edited by Truth.8 on 22-4-2013 05:30 PM

gunblade712 Publish time 22-4-2013 05:32 PM

Sephiroth posted on 22-4-2013 03:47 PM static/image/common/back.gif
Oi Syaitan, kamu suruh Allah kau turun ke sini dan tuntut dunia ini utk orang Islam dulu. Aku nak...

jumpa aku pun kau bacul lari, lagi nak berjumpa dengan Allah.

tak payah cakap banyak. kau cakap time and place, aku datang sorang. kau nak bawak satu temple pun aku tak takut.

kita tengok sapa brani skarang. kalau tak lepas dengan aku, jangan harap nak lepas jumpa Allah.

mari Seph. bising2 kat forum tak guna. kalau nak sangat berperang, bagitau aku time and place. tak payah meroyan "belum masa lagi" atau "kau tak layak jumpa aku", itu cuma ayat2 bacul yang kau keluarkan everytime orang ajak berdepan.

gunblade712 Publish time 22-4-2013 05:34 PM

ni sama je kes macam dulu, orang Hindu cakap berapi meroyan tapi bila di ajak berdepan lari bacul nyorok dalam temple. sejarah dah banyka buktikan kes ni jadi. aku hormat agama hindu dan aku ada ramai kawan2 Hindu tapi status Hindu si seph ni aku ragui. so tak payah cakap banyak, meh jumpa aku.

kalau tak berani nak jumpa aku, duduk diam2 macam anjing kat belakang monitor kau. cakap berapi tapi haram bacul si seph ni.

gunblade712 Publish time 22-4-2013 05:35 PM

bende belum terbukti lagi. kenapa nak kaitkan agama dalam hal2 macam ni? dah sah2 ini isu sensitif. bukan ke agama Kristian yang kau agung2kan tu ajar kau supaya menghormati agama lain?

Pages: [1] 2 3 4 5 6
View full version: Muslim terrorists again !