4mynewlife Publish time 22-3-2013 02:35 PM

mohon bantuan rakan2 skalian

salam kpda warga rakan internet skalian..saya adalah remaja berumur 21 thun..saya mempunyai masalah ketagih melancap sbelum ini..saya telah melancap selama 5tahun setiap hari..tp sekarang saya dah bhenti dari tabiat itu..2bulan pertama setelah bhentimelancap, zakar saya masih blh tegang, namun slepas itu zakar saya mnjadi sukar untuk menegang dan tidak ereksi pagi..saya xpnh mgadakan sebarng hbgn seks..Di sini saya ingin meminta pendapat n nasihat berkenaan dengan cara untuk menyembuhkan zakar saya..saya ada terjumpa d internet tntg rawatan bonda hanna(hannah al zaibie) menerusi blog amalan bonda..adakah rawatan ini terbukti selamat?namun pembayaran bagi rawatan ini agak mahal..so, di sini saya ingin meminta kepada sesiapa yg prnh mndapatkan rawatan dengan bonda hanna agar berkongsi di thread ini..di sini saya sertakan link bgi blog amalan bonda, http://amalanbonda.blogspot.com/ ..harap rakan2 skalian dapat mmbantu saya..tq

AdamBillionaire Publish time 22-3-2013 03:33 PM

:lol: bonda tu perempuan kan? dia tu ada alat sulit lelaki ke? kedua adam nak tanya brape ramai lelaki pernah berubat dgn dia? apa ramuan dia mahal sampai rm 1200?kalau betul perubatan dia bagus? dia tak pakai BLOGSPOT.COM.. dia pakaidomain name sendiri..

daripada kau bayar rm 1200 kat bonda yang mungkin kaki penipu tu? baik kau bersenam? jaga pemakanan? itu je nasihat adaam. kalau tak boleh keras juga? baru kau spent duit kat bonda :lol:

tagas Publish time 22-3-2013 04:21 PM

Kawen jelar..konfem anu ko sihat walafiat sbb boleh dicelop slalu dlm lobang nikmat lg mujarab..;P

jofizo Publish time 22-3-2013 07:09 PM

bonda tu buat bj.... cuba try tgk.....

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:09 PM

AdamBillionaire posted on 22-3-2013 03:33 PM static/image/common/back.gif
bonda tu perempuan kan? dia tu ada alat sulit lelaki ke? kedua adam nak tanya brape ramai lela ...
tq atas nasihat adam..saya pn kurg pcaya sbb kos rwatan yg trlalu mahal..tp rawatan bonda ne da ada dlm surat khabar http://kedai-lelaki.com/blog/201 ... i-pucuk-lagi-ramai/ , dan pada jurnal http://amalanbonda.blogspot.com/ ... nca-mati-pucuk.html ..selain itu ia jg pena dibicarakn d syesen radio http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2qrbYpHk3Qo ..sbagai tmbahan http://laman-seri.blogspot.com/2 ... batin-lelaki.html..
Last edited by 4mynewlife on 22-3-2013 09:20 PM

AdamBillionaire Publish time 22-3-2013 09:22 PM

4mynewlife posted on 22-3-2013 09:09 PM static/image/common/back.gif
tq atas nasihat adam..saya pn kurg pcaya sbb kos rwatan yg trlalu mahal..tp rawatan bonda ne da ad ...

itu marketing dia. dia tu dpt ilmu dari mana? dari memasak ke? belajar urut timun ke? atau dia ni mmg ada lulusan medic?? tak payahlah pergi kat mekanik tak bertauliah..

tengok bahasa dia kt blog tu jenis PSIKO bukan niat tolong orang. niat nak cari DUIT.. berbeza org ada ILMU dan org nak DUIT.. org ada ILMU dia tahu apa nak buat, bila nak buat, bagaimana nak buat, kenapa kena buat? semua dia mahir. ni setakat ayat berbunga bunga lepas tu pung pang cerita bab seks adam pun blh buat 10 blog. blh kelentong orang..

kau tgk badan perempuan tu mcm badan ROSMAH MANSOR.. dia jaga kesihatan ke? duk cerita pung pang pung pang? entah2 penyakit darah tinggi? kencing manis? semua dia ada? :lol:

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:24 PM

jofizo posted on 22-3-2013 07:09 PM static/image/common/back.gif
bonda tu buat bj.... cuba try tgk.....

tgk katne pla ne?

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:26 PM

tagas posted on 22-3-2013 04:21 PM static/image/common/back.gif
Kawen jelar..konfem anu ko sihat walafiat sbb boleh dicelop slalu dlm lobang nikmat lg mujarab..

nak fokus study dlu bro..kawen di kmudian hari

tagas Publish time 22-3-2013 09:36 PM

4mynewlife posted on 22-3-2013 09:26 PM static/image/common/back.gif
nak fokus study dlu bro..kawen di kmudian hari

laa yeke..bdk br sunat rupenyer ko ni..haishh..dahla gi bukak buku la study gi..huh..:doh3:

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:37 PM

AdamBillionaire posted on 22-3-2013 09:22 PM static/image/common/back.gif
itu marketing dia. dia tu dpt ilmu dari mana? dari memasak ke? belajar urut timun ke? atau dia ni...

dgr kata bonda mmpunyai diploma dan merupakn graduan bidang kaji saraf dan seksologi dari sbuah sekolah perubatan ternama di Jakarta, Indonesia pada awal 1980an..entahla, rsany saya akn lekat dgn cara hidup sihat shaja..tq atas nasihat bro adam..

AdamBillionaire Publish time 22-3-2013 09:39 PM

4mynewlife posted on 22-3-2013 09:37 PM static/image/common/back.gif
dgr kata bonda mmpunyai diploma dan merupakn graduan bidang kaji saraf dan seksologi dari sbuah se ...

:lol: kau suruh bonda pergi slimworld baru kau pergi jumpa dia. bonda tak tahu ke? saraf akan jd less sensitivity sekiranye badan bulat obesiti? takkan bonda tak belajar pasal tu?;P

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:42 PM

tagas posted on 22-3-2013 09:36 PM static/image/common/back.gif
laa yeke..bdk br sunat rupenyer ko ni..haishh..dahla gi bukak buku la study gi..huh..

i already mention my age right?so dont blame me..i hope u can be professional in discussion next time..peace no war bro

4mynewlife Publish time 22-3-2013 09:44 PM

AdamBillionaire posted on 22-3-2013 09:39 PM static/image/common/back.gif
kau suruh bonda pergi slimworld baru kau pergi jumpa dia. bonda tak tahu ke? saraf akan jd l ...

haha..baikla bro

pakwetizzaqyah Publish time 28-3-2013 09:18 PM

berenti la melancap buat 6 bulan..kalau tk tegang balik gi la kat thailand..kat sana diorang paling pandai mengurut batin ni...urat2 halus kat telor ko pun diorang boleh urut picit sampai habis angin2 tu kuar..ko cuma kene tahan sakit je..... aku pun penah alami bende ni.masa umor 21 tahun cam ko ni....tp aku cuba jarakkan lancap2 ni dalam seminggu sekali...dah tu banyakkan senaman pinggang... anu aku keras mencacak balik... cuma tkde bini je aku nk luahkan perasaan aku ni..

kah kah kah...

4mynewlife Publish time 6-4-2013 10:42 AM

pakwetizzaqyah posted on 28-3-2013 09:18 PM static/image/common/back.gif
berenti la melancap buat 6 bulan..kalau tk tegang balik gi la kat thailand..kat sana diorang paling...

sy dah behenti 100% hal2 mlancap ne..tobat dah..kat thailand tu area mane erk?

noah85 Publish time 20-12-2018 06:04 AM

Edited by noah85 at 20-12-2018 06:08 AM

Salam...masih aktif ke tread nie?
Saya tau rawatan amalanbonda tu...
Nasihat saya tak perlu pergilah...
Mahal sangat...dan tak menyelesaikan masalah...
Hujung2 dia suruh beli pil herba yang dia buat...
Lelaki ni masalah biasa cuma 2 jer...
1. Tak nak keras
2. Tak tahan lama
Saya cadangkan amalkan senaman guru saya...
Sangat berkesan menyelesaikan masalah tersebut...
Saya sendiri amalkan...
Xyah perabih duit tiap2 bulan nak beli ubat2 ntah apa2 yg tak tau dari mana datangnya...xyah nak pandai2 g urut badan atau bebird ko tu...beratus2 kadang2 sampai beribu2 pon tak settle masalah tu...
Tuan2 terus pergi page guru saya ni...

https://www.facebook.com/SUAMITanpaUbatKuat/?ti=as

Pm dan beli terus pakej senaman dia....
Tak mahal rm80 jer...
sekali beli boleh amalkan sampai tua nanti....
Boleh ajar pada anak cucu juga...
Kalau nak diskaun boleh pm saya....
Sekadar membantu kalau sudi nak dibantu...
Berkongsi rasa sesama kita...
Maaf dan Terima kasih...
https://www.facebook.com/SUAMITanpaUbatKuat/?ti=as

LadyCarefree Publish time 20-12-2018 08:52 AM

4mynewlife replied at 22-3-2013 09:09 PM
tq atas nasihat adam..saya pn kurg pcaya sbb kos rwatan yg trlalu mahal..tp rawatan bonda ne da ad ...

Kau bkn ade masalah tp kau ni senanye promot sibonda. Ntahnye ko ni bonda

LadyCarefree Publish time 20-12-2018 08:54 AM

noah85 replied at 20-12-2018 06:04 AM
Salam...masih aktif ke tread nie?
Saya tau rawatan amalanbonda tu...
Nasihat saya tak perlu perg ...

Yng ko plak nk jual cara senaman.

noah85 Publish time 20-12-2018 12:24 PM

LadyCarefree replied at 20-12-2018 08:54 AM
Yng ko plak nk jual cara senaman.

Boleh saja nak kata jual atau promote...
Kalau awak sihat memanglah awak tak rasa betapa susah orang yg berusaha nak sembuh tapi tak jumpa penawarnya...
Saya beri kredit buat guru saya tu tanda terima kasih sebab ilmu dia...
Dalam masa sama saya bantu rakan2 lain yangbermasalah...
Tak perlu buang banyak masa banyak duit untuk beli ubat yang bukan2...yg memudaratkan...yg xder kelulusan kkm...
Bagi saya tak rugi mencuba kaedah yg dah terbukti selesaikan masalah lelaki...
Kalau rasa rm80 tu mahal sangat...
Pm saya...saya tolong mintakkan diskaun...

LadyCarefree Publish time 20-12-2018 01:12 PM

noah85 replied at 20-12-2018 12:24 PM
Boleh saja nak kata jual atau promote...
Kalau awak sihat memanglah awak tak rasa betapa susah or ...

Bwahahahihihohohohohihi gud lak la berniage senaman konek
Pages: [1] 2
View full version: mohon bantuan rakan2 skalian