lavendernovella Publish time 21-1-2013 02:34 AM

lagu yuna dalam filem/drama

Fc9DoG0lx2s
16T0wTSxZEI pretty little liars
_l1bW0QyOD0 savage

ps: next lagu Shine Your Way - The Croods

Pailang Publish time 21-1-2013 09:35 AM

mintak maaf kalau apa yg aku nak tanya ni tak berkaitan dengan tajuk thread ni.

aku cuma nak tahu, kenapa ramai orang benci Yuna? apa dosa dia sampai nak dibenci ? kenapa orang melayu kita tak boleh terima dia ke antarabangsa? kenapa kita melayu sendiri benci dengan Yuna sedangkan bangsa lain sendiri boleh terima Yuna sampai ke peringkat antarabangsa pulak tu?

Dia pernah buat salah ke sampai korang benci dia? setahu aku lagi, Yuna ni dalam golongan artis yg kurang dikaitkan dengan gossp2 negatif, tapi apahal pulak orang benci dia?

sebab muka dia hodoh, tak sepadan dengan suara dia yg cantik dan seksi tu? itu semua pemberian Allah. tak baik benci orang hanya sebab muka dia buruk sedangkan dia ni perempuan yg baik orang yg baik dari keluarga yg baik. fikir2kanlah.

biozipstar Publish time 29-1-2013 12:10 PM

sape x suke yuna tt? ku suke je yuna...! hehee.... cite melayu pon banyak lagu yuna kan... :D

ratuiphone Publish time 23-3-2013 11:48 PM

latest...The Croods Owl City

Tajuk Lagu: Shine Your Way...

citer The Croods best!

YZmxfvmuU9g

KarinaKapur Publish time 28-3-2013 09:37 AM

SERIOUS LAGU YUNA DLM PLL??? omg omg xperasan pon

KarinaKapur Publish time 28-3-2013 09:41 AM

thank u TT for pointing this out

omrw8IlXnlY

i love PLL & Haleb so much..huhuahuahau

jetFUEL Publish time 24-4-2013 02:27 AM

cerita melayu pon banyak gak lagu yuna....banyak ke?hehe wa pon tak pasti laa...baru wa dengar semalam lagu yuna cinta sempurna sambil dia main piano {:childlikeo

tajuk cite tu pon cinta sempurna gak..tapi cite lama la..yuna pon hingusan lagi waktu tuh hahhaa..

she's really great

Eva_yy_Ellin Publish time 25-4-2013 10:43 AM

Pailang posted on 21-1-2013 09:35 AM static/image/common/back.gif
mintak maaf kalau apa yg aku nak tanya ni tak berkaitan dengan tajuk thread ni.

aku cuma nak ta ...

Tak taulah kalau pasal benci-benci ni. Lain orang lain penerimaannya. Mungkin orang tu jealous dengan pencapaian Yuna. Mungkin tak suka dengan lagu-lagu dia. Mungkin berfikiran kolot dan tak boleh terima kalau artis Malaysia pergi melebarkan sayap ke oversea; takut budaya ketimuran dan akhlaknya jatuh.

Saya tak la suka Yuna sangat dan tak pula benci dia. Lagu2 dia so far okey. Bangga juga dengan anak Malaysia Melayu yang berjaya di peringkat antarabangsa. Saya cuma tak berapa suka dengan gaya turban dia. Itu je...

Sorry, just my two cents.

Pailang Publish time 25-4-2013 10:16 PM

Eva_yy_Ellin posted on 25-4-2013 10:43 AM static/image/common/back.gif
Tak taulah kalau pasal benci-benci ni. Lain orang lain penerimaannya. Mungkin orang tu jealous den ...

tau takpe. kalau tak minat, takyah hina atau kutuk. cukup je cakap tak minat. ini tidak, dah la tak minat, pastu kutuk Yuna muka macam Planet of the Ape.

yg aku pelik lagi, orang luar boleh nampak bakat Yuna, tapi orang kita sendiri tak boleh nampak dia punya bakat. sungguh MENYEDIHKAN!

jetFUEL Publish time 25-4-2013 11:14 PM

Pailang posted on 25-4-2013 10:16 PM static/image/common/back.gif
tau takpe. kalau tak minat, takyah hina atau kutuk. cukup je cakap tak minat. ini tidak, dah la ta ...

waa planet of the ape?! yang ni memang kejammmm:curse: :curse:

ape la salah yuna tu sampai benci macam tu ..dia ok apa..
tapi betul gak..ramai yg tak 'nampak' bakat yuna..

tau kondem je

Pailang Publish time 25-4-2013 11:27 PM

jetFUEL posted on 25-4-2013 11:14 PM static/image/common/back.gif
waa planet of the ape?! yang ni memang kejammmm

ape la salah yuna tu sampai benc ...

Demi Allah aku tak tipu. memang ada orang cakap macam tu masa time aku tengok satu blog ni cerita pasal anugerah apa ntah pastu ada gambar Yuna sekali kat situ pastu kat bawah dia ada tempat untuk beri komen. Rata2 komen kat situ memang mencaci Yuna. bukan kat situ je, aku pergi kt video najwa latif pun ramai yg kutuk Yuna bagai. {:sigho

jetFUEL Publish time 26-4-2013 01:40 AM

hmmm takpe aku sentiasa menyokong yuna yeahhh{:laugho

sorry arr TT ter meluahkan perasaan pulak kat sini hikhikhik{:shyo

andromeda84623 Publish time 16-6-2013 05:15 PM

Private Practice season 6 ada pakai lagu come as you are
Episode berapa not sure

aulya Publish time 2-8-2013 11:53 AM

yeahh.. i pun minat yuna

cacaumerba Publish time 6-8-2013 11:48 AM

sy suke yuna yooooo

azrain98 Publish time 8-8-2013 03:52 AM

ehh drama korea lee dong wook punya drama lagu yuna pun keluar tpi lagu mana satu and drama mana satu..lagu yuna keluar masa scene dorang bertentang mata...aku ingt lagu tu tpi lupa tajuk hehe...tk silap zee avi pun lagu dia bnyk keluar kat drama japan/korea :$

R.A.M.A_mirror Publish time 9-10-2013 09:02 PM

xsuka manusia yg mendewakan / taksub / menjadikan mnusia akhir zaman sebagai idola..
itu la kot jawapannye nape ade orang xske pada yuna de planet of apes ! hahaha.( seyesly..ak tergelak kejap some forumer ngutuk yuna camnie..)

lavendernovella Publish time 9-10-2013 09:13 PM

R.A.M.A_mirror posted on 9-10-2013 09:02 PM static/image/common/back.gif
xsuka manusia yg mendewakan / taksub / menjadikan mnusia akhir zaman sebagai idola..
itu la kot jaw ...

yuna tu pon ciptaan yg maha esa...samee cam kiter2..

R.A.M.A_mirror Publish time 9-10-2013 10:32 PM

lavendernovella posted on 9-10-2013 09:13 PM static/image/common/back.gif
yuna tu pon ciptaan yg maha esa...samee cam kiter2..

yerrr...
manusia yg terlalu "dewakan" manusia seperti dia nie la yg orang xsker..itu sajer..

adilah85 Publish time 10-10-2013 09:09 AM

kalo minat artis lain macm fazura, nd, siti xpelak

kalo yuna xleh pulak

sebab dia pakai turban pelik itu dijadikan alasan

tengok BAKATLA!!

so typical kalo pelik sikit kutuk2 la macm2.

i x tau lagu yuna sgt but so proud of her coz menaikkan nama Malaysia di oversea

artis lain konon2 cun sgt tu ade? non hado!
Pages: [1] 2
View full version: lagu yuna dalam filem/drama