NorDayamisha Publish time 17-11-2012 12:44 PM

Selesai Masalah Lupa Email Password

Salam semua,

Nak tanya sape kat sini penah ada problem macam saya pasal terlupa password email sebab terlalu banyak akaun? Alhamdulillah saya baru jumpa satu website kat internet yg tolong simpankan berpuluh (mungkin beratus) password kita percuma, namanya Last Pass. Kelebihannya bila pakai web ni saya dah tak perlu lagi tengok rekod password dari excel file dalam komputer saya atau dari text file dalam handphone saya. So sekarang saya tak risau lagi sebab saya handle lebih lima akaun email (gmail, yahoo, hotmail) tapi semua password saya dah boleh access dari web Last Pass samada kat rumah atau ofis, even kalau excel file damage atau komputer kena format atau phone hilang pun semua password masih selamat lagi. So sesiapa yg adalebih dari satu akaun kat internet (gmail, facebook, forum etc) kalau tak pakai ni saya rasa sebenarnya rugi la sebab memang berbaloi sangat dan menjimatkan masa. Kalau tak percaya cuba la dulu then tengok senang tak nak tukar tukar akaun. Ni web nya http://bit.ly/PassWord untuk dapat akaun personal. Kalau dah try atau sesiapa yg gunakan cara lagi best dari ni, kongsi la tip masing masing yea.

Terima kasih.

Last edited by NorDayamisha on 17-11-2012 12:43 PM

Pages: [1]
View full version: Selesai Masalah Lupa Email Password