Mr_One Publish time 22-4-2012 04:06 PM

Battle of The Bands/Peperangan Antara Kugiran

salam all,

Aku just nak kasitau yg aku ada organize battle of the band pada May bulan depan ni....so kepada sesapa warga CARI yg agak2 berani nak compete dengan bakat yg ada dan nak register, boley la pm aku dulu...details aku kasi nanti....tapi sepanjang aku kat dalam board bakat muzik ni, yg berbakat marvellous dlm ni punya la ramai, tapi yg band jarang pulak jumpa...ke diorang kat board lain?takpe lah tu,kalau takde pon takpe..leh tolong spread kan kat kengkawan yg berminat ye....

lagi satu, kalau ada sesapa yg nak tolong carikan band2 utk di ketengahkan di dalam peperangan ini, ada la imbuhannya nanti.....

TQ.

otai_g Publish time 22-4-2012 04:28 PM

kat mana tmpt battle ni?

aku nak mai tgk...

Mr_One Publish time 25-4-2012 03:05 PM

otai_g,

takkan dtg tgk je....antar la band seketul dua...aku kasi diskaun gile2 punye...

otai_g Publish time 25-4-2012 10:05 PM

otai_g,

takkan dtg tgk je....antar la band seketul dua...aku kasi diskaun gile2 punye...
Mr_One Post at 25-4-2012 15:05 http://mforum.cari.com.my/images/common/back.gif

kena bayar ker?

aku x de band. kalo aku perform solo boleh? atau duo - aku import mn2 awek utk jd vokalis?

Mr_One Publish time 26-4-2012 12:24 PM

kalau solo bukan band le namanya bro....

kalau pemain import ko tu bleh main instrument ngan vocal lagi cantek...ko cari lagi sorang je utk cukupkan korum...three piece pon orait dah tu...yuran pertandingan kena bayar bro tapi kalau ko serius nak masuk, bab duit tu leh kaw-tim lah ngan aku...takde hal punya...

otai_g Publish time 26-4-2012 10:18 PM

tgk lah kalo ada kaki aku on lah.. x de kaki masalahnya ni..

Mr_One Publish time 27-4-2012 04:10 PM

pulaknye....ok la...kalau ko on, ko pm je aku....lagi cepat lagi bagus pasal aku tgh menerima penyertaan yg berbondong2 ni...tempat terhad...kalau ko dapat bawak satu band under CARI ni...duit penyertaan jgn risau...aku sendiri cover...heheh...janji korang bleh main...

firdaruddin Publish time 2-5-2012 11:16 PM

hmm..menarik..tapi tu la..x pandai main..huhhu main skit2 je...

otai_g Publish time 3-5-2012 09:50 PM

Reply 8# firdaruddin

kalo bro terer main mesti skang da jd artis. hehehe....

firdaruddin Publish time 3-5-2012 10:20 PM

Reply 9# otai_g

tau xpe...jadi retis sendu..wakakaak
Pages: [1]
View full version: Battle of The Bands/Peperangan Antara Kugiran