lalunk Publish time 7-1-2012 08:51 AM

Pertanyaan laman sosial

Post Last Edit by trunks at 7-1-2012 09:24

slmt Pagi Otai2 cari..Amacam kalo kita tubuhkan laman sosial mcm facebook tu..Tapi lain dari yang lain. contohnya: Laman sosial tu untuk semenanjung malaysia,sarawak,sabah dan indonesia sahaja. Nama laman tu aku dh cari terbaaik punye.. "kakibook"

Aku yakin laman ne akan jadi popular.. Kalo ada yg berminat nak wat laman ne.. leh jd rakan kongsi."MUSTAHIL KE BOLEH"
{:mlexercise:}{:mlbanana2:}

trunks Publish time 7-1-2012 09:21 AM

Post Last Edit by trunks at 7-1-2012 10:48

Reply 1# lalunk

google plus pun aku tak minat nak join..tujuan ko nak buat ini semua? ada berkaitan duit ke?
kalau tak ada, baiklah ko buat kerja yang dapatkan duit tolong parents ada lagi baik..tetapi
kalau ianya sudah di tubuhkan, untuk 'mengambil hati ko' aku akan daftar ehhe..

lalunk Publish time 7-1-2012 09:30 AM

Ceh.. Benda ne xda kaitan dgn duit.. just tuk suka2 ja.. klo wat benda ne mmng prlukn duit. tau x apa mksud lalunk?Replylalunk

google plus pun aku tak minat nak join..tujuan ko nak buat ini semua? ada berkaita ...
trunks Post at 7-1-2012 09:21 http://mforum2.cari.com.my/images/common/back.gif

trunks Publish time 7-1-2012 10:00 AM

Reply 3# lalunk

alamuda lagi memanglah nak buat untuk suka-suka, hehe tetapi,daripada ko join benda
bukan-bukan lebih baik jugalah buat activity sikit..entah aku tak tau ,lalang aku tau
itupun refer jawapan sengal seseorang itu..

aLieNzDaToR Publish time 7-1-2012 10:24 AM

drbook dr rozmey punya pon xdapat sambutan. ape lagi nak buat yg baru. {:mlpomelo:}

lalunk Publish time 7-1-2012 04:32 PM

hehe{:1_141:}

kmkd Publish time 8-1-2012 07:50 AM

Post Last Edit by kmkd at 9-1-2012 13:45

1. apa selling point kau untuk page tu?
2. macam mana kau nak lawan dengan FB?

ada baaanyak laman sosial dari malaysia (sama ada kau tahu atau tak) tapi satu je masalah yang sama. macam mana nak lawan FB.

budakgraphic Publish time 9-1-2012 07:24 PM

Kalau nak buat, boleh jewk... Tapi make sure ko ada satu markerting team yg rajin n kreatif dlm mempromosikan page ko tu... Dan yg pasti, ia mmg melibatkan kos...
Pages: [1]
View full version: Pertanyaan laman sosial