medangtamang Publish time 18-11-2011 08:16 PM

Laman web aku dan geng aku...

Salam sumer...

sorri aa tak baper tau if aku post kat umah yg betul ni... huhu!! takper kalu salah mintak mod movekan kat umah yang betul eh?
So aku nk kopi pes ajer ni pasal nk promo sket laa web laman sosial aku dgn members2 aku... so kepada sesapa yang berminat... jom laa join... free ajer... bole pakai facebook connect lagi...

Haluu kengkawan sumer... Wokeh jom join laman sosial Moboards yang memang best tahap mentibang laut ni...Hahaha!! Mmg best beb Moboards ni... lagi best dari Sirap Limau Kedai Pak Samad yang kat ujong kampung tuu... Hahaha!! Korang bole layan Moboards ni kat memaner ajer... korang bole pakai PC.. bole pakai Henpon... bole pakai tablet... jgn pakai kukur kelapa udah ler... bak kata AC Mizal : "Saya sudah mendaftar, anda pula bagaimana??" Jadik jgn buang masa lagi... korang pegi kat browser korang skang and taip 'www.moboards.com' dan daftar skang jugak selagi stok masih ada... Mesej kepala otak tak centre ini ditaja oleh Serbuk Kopi Cap Kelengkang Kuda dan dibawakan kepada korang oleh admin pan asian yang tak asing lagi...   

/Puaka Ensem (medangtamang)
Marketing Chief Exec of Moboards.com

aziz79 Publish time 19-11-2011 07:23 PM

sorry bro.. tak boleh promo link kat sini..
aku kunci benang ni.
Pages: [1]
View full version: Laman web aku dan geng aku...