CARI-HBZ Publish time 26-4-2024 06:37 PM

‘I Give You My Phone’ – Sarah Yasmine Bongkar Rakaman Aliff Aziz Menangis, Tak Takut Nak Saman Ruhainies 5 Juta Dollar

https://uf.cari.com.my/forumx/mforum/portal/202404/26/183624ofzff3jfmod36hhn.png

Wanita yang didakwa ‘kekasih gelap’ kepada pelakon Aliff Aziz, Sarah Yasmine tampil secara bersemuka untuk menjelaskan kemelut yang sedang melanda.

Menerusi temu bual bersama Boom Malaysia, Sarah meluahkan rasa kesal kerana Ruhainies didakwa telah memfitnahnya.

"Video yang Chacha buat tu, ada rakaman suara apa yang Ruhainies cakap."

"Dalam video tu Ruhainies ada kata saya ada letak barang dalam air Aliff. Tapi tak, saya dapat tengok conversation tu sebab sayalah yang bersama dengan dia hari-hari. Jadi bila dia cakap macam tu, ia diibaratkan macam satu fitnah.

"Sarah tak tahu lah kenapa dia nak fitnah macam tu, sedangkan dia tahu yang saya dengan Aliff. Tak perlulah, fitnah lah tu."

Dalam pada itu, Sarah berkata dia sama sekali tidak takut jika disaman berikutan pendedahan yang telah terbongkar kerana Aliff sendiri yang memberi telefon bimbit tersebut kepadanya.

"Sarah tak takut sebenarnya, sebab pemilik telefon itu sendiri bagi saya telefon dia. Dia kata saya boleh pakai telefon dia."

"Saya ada rakaman suara, patutnya ini hanya untuk saya dan Aisyah Aziz tapi sebab dah jadi macam ni saya beri semua dengar."

Kedengaran daripada rakaman tersebut adalah suara Aliff yang sedang menangis dan menyatakan bahawa dia telah memberi telefonnya kepada Sarah.

‘I give you my phone’.

"Boleh dengar Aliff sendiri bagi telefon dekat saya dan kenapa dia nangis-nangis sebab ada pergaduhan antara kami. Saya cakap saya nak tinggalkan dia, bukan sekali ini terjadi."

Sementara itu, Sarah berkata dia mahu menyaman Ruhainies kerana dakwaan yang dilemparkan adalah tidak benar dan dia mempunyai bukti yang kukuh.

"Untuk Ruhainies pula, awak tahu semua itu fitnah. Boleh ke kalau saya pula saman fitnah dekat awak 5 juta dollar? Sebab ini dah terbukti dah fitnah."

https://www.instagram.com/p/C6MfdMgvBIj/

Sumber: IG Boom Malaysia/OhBulan

Bebawang Publish time 26-4-2024 06:55 PM

Sebenarnya aku menyampah dgn sarah ni. Bukan sebab aku bela ruhainies. Tp mcm giler glamor pun ada aku rasa. Muka x malu.

noor2 Publish time 26-4-2024 06:59 PM

Biar jela sundal dgn sundal bergaduh.....bella tepuk tgn

bidadari_tyco85 Publish time 26-4-2024 06:59 PM

pompuan sarah ni lebih2 pl dr binik dia sendiri..nk apa ntah..mcm giler glemer..

makneng Publish time 26-4-2024 07:03 PM

Clash of the same sundels.
Lantaklah korang berebut jantan boyan

dua_chzy Publish time 26-4-2024 07:11 PM

Aiols lagik kagum sheols can converse in Malay. :lol:

dua_chzy Publish time 26-4-2024 07:12 PM

Hapo si Alip tu cakap masa dia dok bersumpah2 sambil nangis2 malas aku nak dengar fakboi hina tu cakap betul2.

SalenaGomez Publish time 26-4-2024 07:13 PM

Bebawang replied at 26-4-2024 06:55 PM
Sebenarnya aku menyampah dgn sarah ni. Bukan sebab aku bela ruhainies. Tp mcm giler glamor pun ada a ...

Rasanya sarah tu dlm position nothing to loose. Sbb tu dia x kisah masuk battle. Yg cuak skrg ni kemut, putik dan nama2 yg bakal terkait (kalau ada)

mrsLucky Publish time 26-4-2024 07:22 PM

Best kisah diorang ni untuk buat telenovela..

hanihan16 Publish time 26-4-2024 07:25 PM

dua_chzy replied at 26-4-2024 07:11 PM
Aiols lagik kagum sheols can converse in Malay.

tak boleh la nrf balas kat dia your malay sucks kan? haha kelakar betul i baca minah ni kutuk english ruhainis

Hypothetically Publish time 26-4-2024 07:26 PM

I rasa malu for her like hvg relationship dgn laki org is like nothing, rebut2 dgn ruru pulak tu kalau jantan tu single atau duda takpelah,dah mcm takde pegangan agama masing2.

Bebawang Publish time 26-4-2024 07:28 PM

Tak faham apa yg dia ni nak buktikan. Kemut tu mmg hina. Tp ko nak kekal relevan dlm problem dorang ni pehal. Siap up bukti2 lagi dan lagi bagai. Aku xtahu apa yg dia nak buktikan. Nak ckp ruhainies tu jahat. Mmg dah terbukti tapi hari ni pun masih nak up bukti lagi dan lagi rasanya mcm dia yg ada niat jahat pada ruhainies tu plak.

anilanil Publish time 26-4-2024 07:28 PM

Selagi ada "seseorg" di belakang NRF bole bayar kot SGD 5M tu.

sayangselasih Publish time 26-4-2024 07:31 PM

dalam cerita ni, aku rasa sarah ni memang.. “dont mess with me” eh. ni makan dia guys. walaupun jadi skandal is salah, tanpa Sarah benda memang takkan clear.

cha-cha Publish time 26-4-2024 07:46 PM

Takdan nak follow sgt, busy sangat pulak minggu ni :'( Yang i tak faham, kenapa alep ulat sagu jari kelingking ni post gambar dia kiss pipi sarah? Why? Sarah akan tell all kalau dia tak post psl relationship dorang ke?

cha-cha Publish time 26-4-2024 07:47 PM

Buruknya laki loser curang berskandal 11 takde lesen takde kereta nangis2 mcm tu loya tekak aku

dua_chzy Publish time 26-4-2024 07:47 PM

cha-cha replied at 26-4-2024 11:46 AM
Takdan nak follow sgt, busy sangat pulak minggu niYang i tak faham, kenapa alep ulat sagu jari...

Ui ni bila? Now eh?

fossil Publish time 26-4-2024 07:54 PM

sarah dah ber bff dgn bella n didi astillah...siap up keluar makan dah....betullah kata org bini first n bini ketiga selalunya bff kalau poligami ..hahahhahah..cuma yg ni skandal gelap ..haram punya..

skandal vs skandal...mampuih ruhainies kena teruk dgn sarah

abadi84 Publish time 26-4-2024 08:28 PM

Hypothetically replied at 26-4-2024 07:26 PM
I rasa malu for her like hvg relationship dgn laki org is like nothing, rebut2 dgn ruru pulak tu kal ...

Masa nak leaked relationship dgn Alep pun iolls macam..weh ko rileks ya org tau kau bersekedudukan dgn Alep?

Ni mesti housemate semua pun sekepala jenis bawak balik jantan masuk rumah.

abadi84 Publish time 26-4-2024 08:29 PM

fossil replied at 26-4-2024 07:54 PM
sarah dah ber bff dgn bella n didi astillah...siap up keluar makan dah....betullah kata org bini fir ...

Kan dari awal iolls ckp Bella boleh tag team dgn Sarah jatuhkan Nunis.
Betul2 terduduk kawan tu skrg.
Pages: [1] 2 3 4 5 6
View full version: ‘I Give You My Phone’ – Sarah Yasmine Bongkar Rakaman Aliff Aziz Menangis, Tak Takut Nak Saman Ruhainies 5 Juta Dollar